Kategorie

Ulgix

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
Ulgix Trawienie Plus, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Ulgix Trawienie Plus, 30 kapsułek

14,29 zł
Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 15 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu

Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 15 kapsułek miękkich

9,99 zł
Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu

Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek miękkich

17,59 zł
Ulgix Laxi 50 mg, 30 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu

Ulgix Laxi 50 mg, 30 kapsułek miękkich

13,39 zł
Ulgix Wzdęcia 80 mg, 50 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu

Ulgix Wzdęcia 80 mg, 50 kapsułek miękkich

10,99 zł
Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 30 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu

Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 30 kapsułek miękkich

15,59 zł

Ulgix – na problemy z trawieniem

Ulgix to jeden z najpopularniejszych preparatów używanych do walki ze wzdęciami. Gromadzenie się gazów w jelitach jest dla nas niezwykle niekomfortowe, dlatego jeśli mamy taką możliwość, to sięgamy po preparat łagodzący objawy.

Ulgix na wzdęcia

Preparat Ulgix najczęściej stosowany jest właśnie na wzdęcia. Dolegliwość może pojawić się w różnych sytuacjach; co ciekawe, nie zawsze wzdęcia muszą mieć związek z jedzeniem. Jedną z przyczyn występowania dolegliwości jest nadmierne połykanie powietrza, co może się zdarzyć również przy wyczerpującym treningu (np. po długim i ciężkim biegu). Na ogół jednak wzdęcia to efekt spożycia posiłku obfitego w węglowodany, które nie są trawione przez enzymy naturalne człowieka. Objawem charakterystycznym dla wzdęć jest nabrzmiały brzuch, zwiększona produkcja gazów, gorsze samopoczucie, głębokie uczucie dyskomfortu. Ulgix Max zawiera symetykon w wysokiej dawce, co znacząco przyspiesza proces łagodzenia objawów wzdęć. Ulgix jest polecany nie tylko w przypadku uczucia dyskomfortu. Jeśli wiemy, że czeka nas badanie ultrasonograficzne powłok brzusznych możemy sięgnąć po specjalny preparat. Producent stworzył nawet specjalny Ulgix USG, czyli produkt przeznaczony głównie dla osób, które będą poddane badaniu techniką radiologiczną, ultrasonograficzną czy endoskopową. Usunięcie nadmiaru gazów poprawia jakość obrazu.

Ulgix na trawienie

Ulgix Trawienie, to preparat, który zawiera np. wyciąg z korzenia czarnej rzepy, a także wyciąg z karczocha, kurkumy i mięty. Ten preparat jest polecany przede wszystkim osobom, które mają złe nawyki żywieniowe, a ich dieta jest obfita w tłuszcze i węglowodany. Ulgix Trawienie można przyjmować codziennie; zalecana liczba to 1-2 tabletki dziennie, po posiłku. Co ważne, osoby z kamicą żółciową, a także kobiety w ciąży i karmiące matki powinny skonsultować przyjmowanie preparatu z lekarzem. Ulgix zawiera niewielkie ilości oleju sojowego, a także wiele innych składników – z tego względu należy dokładnie przestudiować skład, a w razie nadwrażliwości na którykolwiek składnik – unikać przyjmowania preparatu.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego