Kategorie

Undofen spray

Undofen Spray

Grzybica to choroba zakaźna, niestety często dotykająca nas w dzisiejszych czasach. Wpływa na to w znacznym stopniu współczesny tryb życia. Wymienia się również szereg czynników predysponujących do wystąpienia grzybicy stóp. Jak sobie z nią radzić i jak jej zapobiegać?

Niezależnie od rodzaju występującej grzybicy, objawy są dotkliwe, ponieważ pojawia się ból, pieczenie i swędzenie. Korzystając z takich produktów, można również liczyć na zniwelowanie przykrego zapachu i ograniczenie nadmiernego pocenia.

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Undofen, aktywny spray 4w1 do stóp i obuwia, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen, aktywny spray 4w1 do stóp i obuwia, 150 ml

16,19 zł
Undofen, aktywny spray do stóp i obuwia, all in one, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen, aktywny spray do stóp i obuwia, all in one, 150 ml

18,39 zł
Undofen Krioterapia, aerozol na kurzajki i brodawki, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen Krioterapia, aerozol na kurzajki i brodawki, 50 ml

40,89 zł
Undofen Max Spray 10 mg/ g, aerozol na skórę, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen Max Spray 10 mg/ g, aerozol na skórę, 30 ml

23,89 zł

Kiedy warto stosować Undofen Spray

Najważniejsza jest profilaktyka, a wśród niej podstawowe zasady higieny osobistej. Stopy trzeba regularnie myć i dokładnie wycierać do sucha, ponieważ w wilgotnym środowisku łatwo zagnieżdżają się mikroby, prowadząc do rozwoju infekcji i stanów zapalnych. Nie można jednak przesadzać z częstotliwością mycia, ponieważ paradoksalnie spowoduje ona nadmierne ścieranie warstwy chroniącej skórę właściwą.

Nie powinno się chodzić w cudzych butach ani ich pożyczać. Z kolei przed wyjściem na basen, siłownię, do sauny – wszędzie tam, gdzie chodzi się na bosaka i jest duże zagrożenie zarażeniem, należy zabezpieczyć stopy. Można je spryskać specjalnym preparatem typu Undofen Spray, w którego składzie znajduje się Dermosoft. Ponadto sprzyja ograniczaniu pocenia i neutralizowaniu nieprzyjemnych zapachów. Undofen Spray może być aplikowany zarówno bezpośrednio na stopy, jak i do butów, z gwarancją niepozostawiania mokrych śladów.

Aby zapobiegać grzybicy stóp, należy wybierać obuwie i ubrania zapewniające przewiewność. Na basen trzeba zabierać ze sobą klapki, które nadają się do umycia i wytarcia do sucha. Buty wykorzystywane do ćwiczeń wymagają dezynfekowania, poza tym nie powinny być noszone na co dzień, podobnie jak skarpetki przeznaczone do ćwiczeń. W taki sposób dbając o obuwie, ubranie oraz swoje stopy, można ustrzec się przed uciążliwą grzybicą.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Część ciała
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego