Kategorie

Vitapil

Vitapil – zadbaj o cerę, włosy i skórę głowy

Produkty Vitapil stworzone zostały z myślą o osobach, które chciałyby zadbać o swoje włosy, cerę oraz skórę głowy. Dostępne są w formie suplementów diety w tabletkach oraz profesjonalnych kosmetyków. Powstała także specjalna linia dla przyszłych Mam, wzbogacona o miedź, selen, cynk oraz inne składniki przydatne w pielęgnacji włosów w ciąży.

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Vitapil, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Vitapil, 60 kapsułek

39,09 zł
Vitapil Mama, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Vitapil Mama, 60 kapsułek

40,99 zł

Vitapil – skład

Wszystkie produkty Vitapil mają w swoim składzie biotynę. Składnik ten jest witaminą, co oznacza, że to substancja niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Biotyna przejawia szereg właściwości korzystnych dla włosów i skóry. Ponadto wspiera działanie układu nerwowego oraz pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny.

Produkty Vitapil poza biotyną zostały wzbogacone również o inne składniki. W zależności od rodzaju preparatu mogą się one od siebie różnić, dlatego warto zapoznać się z treścią ulotek poszczególnych suplementów lub kosmetyków.

Vitapil – siła tkwi w biotynie

Najważniejszym dobroczynnym składnikiem produktów Vitapil jest biotyna. Przejawia ona szereg korzystnych dla zdrowia właściwości:

 • pomaga zachować zdrowe włosy,
 • wspiera utrzymanie zdrowej skóry oraz błon śluzowych.

Pielęgnacja od wewnątrz – tabletki Vitapil

Wiele osób kierowanych chęcią poprawy stanu włosów czy skóry decyduje się wyłącznie na ich pielęgnację od zewnątrz – za pomocą odżywek, kremów lub innych kosmetyków. Aby uzyskać lepsze efekty, warto również uzupełnić niedobory witamin i składników niezbędnych dla prawidłowej pracy organizmu. Połączenie tych dwóch metod daje korzystniejsze rezultaty w walce o mocne, lśniące włosy i zdrowo wyglądającą cerę.

Biotyna zawarta w tabletkach Vitapil przyczynia się do wzmocnienia włosów i skóry od wewnątrz, co może być zaletą dla osób, którym zależy na wprowadzeniu ich całościowej pielęgnacji.

Zdrowe włosy a działania wspierające

Układając skuteczny plan pielęgnacji włosów, należy uwzględnić także zadbanie o skórę głowy. Jest to często pomijany aspekt, przez co efekty nie są tak zadowalające. Kolejnym pomijanym aspektem jest wprowadzenie zdrowej diety opartej na odpowiedniej podaży warzyw i owoców oraz utrzymywanie optymalnego poziomu nawodnienia organizmu. Tabletki Vitapil mogą być wsparciem dla zdrowych nawyków, dzięki któremu możemy uzyskać większe korzyści dla skóry i włosów.

Tabletki Vitapil

Vitapil z bambusem w formie tabletek to suplement diety polecany w przypadku niedoborów biotyny. W swoim składzie zawiera 16 składników odżywczych, między innymi:

 • bambus (naturalne źródło krzemionki),
 • niacynę (pomaga zachować zdrową skórę),
 • jod (jest wsparciem w pielęgnacji cery),
 • miedź (pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów).

Przed użyciem suplementu należy, podobnie jak w przypadku wszelkich przyjmowanych preparatów, zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Pamiętaj o przyjmowaniu suplementu diety zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce. W razie wątpliwości zapytaj farmaceutę lub skonsultuj się z lekarzem.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego