Poradnik
Vivomixx

Vivomixx

Vivomixx – niezbędny w domowej apteczce

Żyjemy w ciągłym biegu i nasza dieta nie zawsze jest bogata we wszystkie potrzebne witaminy, mikroelementy oraz kultury bakterii. Zrównoważony poziom tych składników w organizmie zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie i nasze doskonałe samopoczucie, co z kolei wpływa na to, jak radzimy sobie z codziennymi wyzwaniami. Uzupełnianie diety suplementami, w których znajdują się szczepy żywych kultur bakterii jest w różnych sytuacjach koniecznością, dlatego w swojej domowej apteczce warto mieć produkt, kompleksowy poliprobiotyk.

Preparatów, które mogą pomóc nam w utrzymaniu prawidłowej flory bakteryjnej jest wiele, jednak zarówno w tym przypadku, jak i wielu innych – najlepiej sięgać po sprawdzone i polecane produkty. Vivomixx jest jednym z nich - warto również zwrócić uwagę, że posiada on w swoim składzie starannie wyselekcjonowane kultury bakterii, takie, które mają wpływ na zdrowie człowieka.

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Vivomixx 10 miliardów, 30 mikrokapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vivomixx 10 miliardów, 30 mikrokapsułek
51,19 zł
Vivomixx Kapsułki 112 miliardów, 10 kapsułek twardych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Termolabilny
Vivomixx Kapsułki 112 miliardów, 10 kapsułek twardych
45,89 zł
Vivomixx Saszetki 450 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Termolabilny
Vivomixx Saszetki 450 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek
92,29 zł
Vivomixx Saszetki 225 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Termolabilny
Vivomixx Saszetki 225 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek
59,99 zł
Vivomixx Krople 5 miliardów, 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Termolabilny
Vivomixx Krople 5 miliardów, 5 ml
41,39 zł
Vivomixx Krople 5 miliardów, 2 x 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Termolabilny
Vivomixx Krople 5 miliardów, 2 x 5 ml
59,49 zł
1 - 6 z 6 produktów

Probiotyki – dzięki nim zadbasz o swój żołądek

Probiotyki mają za zadanie dbać o równowagę flory przewodu pokarmowego. Ich pozytywny wpływ na zdrowie i odporność organizmu jest niepodważalny – zachwiana równowaga między korzystnymi a niekorzystnymi bakteriami skutkuje w zwiększonej podatności na infekcje. Dodatkowo dzięki nim możemy zapobiec chorobom układu pokarmowego oraz wpłynąć korzystnie na układ krążenia. Warto wiedzieć, że flora przewodu pokarmowego jest bardzo delikatna i łatwo może zostać zaburzona.

Negatywny wpływ mogą mieć antybiotyki, ale również stres, nieprawidłowa dieta oraz szereg innych czynników. Vivomixx to poliprobiotyk o wyjątkowo skoncentrowanym składzie. Jest pomocny w utrzymaniu prawidłowej mikroflory jelitowej, zapobiega również rozwojowi szkodliwych dla człowieka mikroorganizmów i grzybów. Preparat wspomaga także procesy trawienia oraz przyswajania składników odżywczych.

Jak stosować probiotyk Vivomixx?

Vivomixx szczególnie wskazany jest w przypadku rozmaitych zaburzeń żołądkowo-jelitowych (na przykład przy zapaleniach zbiornika jelitowego, stanach zapalnych jelit (IBD), biegunce spowodowanej radioterapią, schorzeniach czynnościowych jelit, antybiotykoterapii i innych polekowych zaburzeniach flory jelitowej, niealkoholowej chorobie stłuszczeniowej wątroby).

Preparat wykazuje również ogólny korzystny wpływ na rozwój naturalnej mikroflory bakteryjnej pochwy (pałeczki kwasu mlekowego i bifidobakterie). Vivomixx występuje w rozmaitych formach, dzięki czemu jego stosowanie można bez problemu dopasować do wieku i stylu życia. W zależności od formy suplementu diety zmienia się też sposób podawania, dlatego bardzo ważne jest, aby rzetelnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania przed zastosowaniem produktu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki