Kategorie

Vivomixx

Vivomixx – niezbędny w domowej apteczce

Żyjemy w ciągłym biegu i nasza dieta nie zawsze jest bogata we wszystkie potrzebne witaminy, mikroelementy oraz kultury bakterii. Zrównoważony poziom tych składników w organizmie zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie i nasze doskonałe samopoczucie, co z kolei wpływa na to, jak radzimy sobie z codziennymi wyzwaniami. Uzupełnianie diety suplementami, w których znajdują się szczepy żywych kultur bakterii jest w różnych sytuacjach koniecznością, dlatego w swojej domowej apteczce warto mieć produkt, kompleksowy poliprobiotyk.

Preparatów, które mogą pomóc nam w utrzymaniu prawidłowej flory bakteryjnej jest wiele, jednak zarówno w tym przypadku, jak i wielu innych – najlepiej sięgać po sprawdzone i polecane produkty. Vivomixx jest jednym z nich - warto również zwrócić uwagę, że posiada on w swoim składzie starannie wyselekcjonowane kultury bakterii, takie, które mają wpływ na zdrowie człowieka.

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
Vivomixx 10 miliardów, 30 mikrokapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Vivomixx 10 miliardów, 30 mikrokapsułek

43,99 zł
Vivomixx Kapsułki 112 miliardów, 10 kapsułek twardych - miniaturka zdjęcia produktu

Vivomixx Kapsułki 112 miliardów, 10 kapsułek twardych

39,99 zł
Vivomixx Saszetki 450 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Vivomixx Saszetki 450 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek

78,99 zł
Vivomixx Saszetki 225 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Vivomixx Saszetki 225 miliardów, proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 10 saszetek

53,99 zł
Vivomixx Krople 5 miliardów, 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Vivomixx Krople 5 miliardów, 5 ml

36,09 zł
Vivomixx Krople 5 milardów, 2 x 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Vivomixx Krople 5 milardów, 2 x 5 ml

55,99 zł

Probiotyki – dzięki nim zadbasz o swój żołądek

Probiotyki mają za zadanie dbać o równowagę flory przewodu pokarmowego. Ich pozytywny wpływ na zdrowie i odporność organizmu jest niepodważalny – zachwiana równowaga między korzystnymi a niekorzystnymi bakteriami skutkuje w zwiększonej podatności na infekcje. Dodatkowo dzięki nim możemy zapobiec chorobom układu pokarmowego oraz wpłynąć korzystnie na układ krążenia. Warto wiedzieć, że flora przewodu pokarmowego jest bardzo delikatna i łatwo może zostać zaburzona.

Negatywny wpływ mogą mieć antybiotyki, ale również stres, nieprawidłowa dieta oraz szereg innych czynników. Vivomixx to poliprobiotyk o wyjątkowo skoncentrowanym składzie. Jest pomocny w utrzymaniu prawidłowej mikroflory jelitowej, zapobiega również rozwojowi szkodliwych dla człowieka mikroorganizmów i grzybów. Preparat wspomaga także procesy trawienia oraz przyswajania składników odżywczych.

Jak stosować probiotyk Vivomixx?

Vivomixx szczególnie wskazany jest w przypadku rozmaitych zaburzeń żołądkowo-jelitowych (na przykład przy zapaleniach zbiornika jelitowego, stanach zapalnych jelit (IBD), biegunce spowodowanej radioterapią, schorzeniach czynnościowych jelit, antybiotykoterapii i innych polekowych zaburzeniach flory jelitowej, niealkoholowej chorobie stłuszczeniowej wątroby).

Preparat wykazuje również ogólny korzystny wpływ na rozwój naturalnej mikroflory bakteryjnej pochwy (pałeczki kwasu mlekowego i bifidobakterie). Vivomixx występuje w rozmaitych formach, dzięki czemu jego stosowanie można bez problemu dopasować do wieku i stylu życia. W zależności od formy suplementu diety zmienia się też sposób podawania, dlatego bardzo ważne jest, aby rzetelnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania przed zastosowaniem produktu.

Filtry

Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego