Poradnik
Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski to suplement diety, zalecany w celu wzmocnienia układu odpornościowego, poprawy nastroju. Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcussenticosus) wykazuje szereg właściwości, zawiera m.in. eleuterozydy, ale też pektyny czy beta-karoten.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Ziolovital Premium Żeń-szeń syberyjski, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Ziolovital Premium Żeń-szeń syberyjski, 200 g
14,36 zł
Swanson Eleuthero Root, żeń-szeń syberyjski, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Swanson Eleuthero Root, żeń-szeń syberyjski, 120 kapsułek
33,99 zł
1 - 2 z 2 produktów

Żeń-szeń syberyjski: zastosowanie i działanie na organizm

Żeń-szeń wykazuje także właściwości antyoksydacyjne. To oznacza, że chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i zapobiega oddziaływaniu wolnych rodników, co jednocześnie opóźnia procesy starzenia się organizmu.

Żeń-szeń syberyjski pomaga również przeciwdziałać zmęczeniu. W połączeniu z ekstraktem z miłorzębu japońskiego wpływa na zachowanie funkcji poznawczych na odpowiednim poziomie. Wspiera wydajność pamięci, pomaga w utrzymaniu aktywności umysłowej i wytrzymałości fizycznej organizmu w momentach poważnego osłabienia i wyczerpania.

Pozostałe zastosowania

Żeń-szeń syberyjski dodatkowo wspiera również układ krwionośny. Przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi w organizmie, co z kolei przekłada się na polepszenie funkcjonowania i wydajności mózgu. Żeń-szeń ma również wpływ na jakość życia seksualnego.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki