Poradnik

Zuma

Zuma

Prawidłowa higiena i pielęgnacja oczu od zawsze ma ogromne znaczenie, a jeszcze większe od czasów, gdy komputery, smartfony czy też środowisko biurowe stało się nieodłączną częścią naszego życia codziennego.

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Zuma Noka Ulga dla Oczu 0,4%, nawilżające krople do oczu, roztwór, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Zuma Noka Ulga dla Oczu 0,4%, nawilżające krople do oczu, roztwór, 10 ml
14,79 zł
Zuma, żel ze świetlikiem pod oczy i na powieki do skóry podrażnionej zabiegami kosmetycznymi, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Zuma, żel ze świetlikiem pod oczy i na powieki do skóry podrażnionej zabiegami kosmetycznymi, 15 ml
7,35 zł 7,90 zł
Najniższa cena z 30 dni
Zuma Świetlik Plus, łagodzące krople do oczu, roztwór, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Zuma Świetlik Plus, łagodzące krople do oczu, roztwór, 10 ml
9,69 zł
Zuma Noka Ulga dla Oczu 0,2%, nawilżające krople do oczu, roztwór, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Zuma Noka Ulga dla Oczu 0,2%, nawilżające krople do oczu, roztwór, 10 ml
13,69 zł
Zuma, żel ze świetlikiem przeciw workom pod oczami, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zuma, żel ze świetlikiem przeciw workom pod oczami, 15 ml
9,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Zuma – bogactwo asortymentu

Wraz z potrzebą pojawiają się rozwiązania i jednym z takowych są produkty Zuma. To seria dedykowana wyłącznie w stronę kierunku narządu wzroku, o bardzo sprecyzowanym zastosowaniu i działaniu. Każda osoba, która szuka sposobu na pielęgnację oczu – z różnych powodów i przyczyn, na pewno wśród kategorii Zuma ma szansę znaleźć coś idealnie dopasowanego do tych pobudek.

W szerokim asortymencie produktów serii Zuma można znaleźć między innymi:

 • żel przeciwko workom pod oczami
 • żel przeciw cieniom pod oczami
 • żel ze świetlikiem pod oczy

W ofercie są zarówno krople, żele, jak i kapsułki. Słowem bez względu na to, czy szuka się produktu bardziej ukierunkowanego na pielęgnację praktyczną, czy estetyczną narządu wzroku i jego okolic jest naprawdę duże prawdopodobieństwo, iż w ofercie Zuma będzie można w pełni zaspokoić swoje różnorodne potrzeby.

Zuma – krople do oczu ze świetlikiem

Jednym z najpopularniejszych produktów używanych do pielęgnacji oczu jest świetlik. W ofercie Zuma również nie zabrakło kropli do oczu o tym charakterze. Można między innymi cieszyć się korzyściami, jakie niesie świetlik plus w wersji ze świetlikiem. Takie krople Zuma działają łagodząco a oczy, co zostało uzyskane między innymi temu, iż oprócz świetlika zawierają składniki, takie jak:

 • rumianek
 • bławatek
 • oczar

Jeśli ktoś zmaga się z zaczerwienieniem i podrażnieniem oczu – powinien zwrócić baczniejszą uwagę na te produkty z serii Zuma. W szczególny sposób są one zalecane osobom, które zmagają się z takim stanem rzeczy z powodu długiej pracy przy komputerze czy wysiłkiem sportowym. Nierzadko też produkty Zuma ze świetlikiem mogą się przydać osobom, których oczy ucierpiały z powodu oddziaływania czynników zewnętrznych, takich jak:

 • zwiększone nasłonecznienie
 • wiatr
 • kurz
 • dym
 • słońce
 • słona woda
 • suche powietrze

Jednak świetlik Zuma jest tylko jednym z serii produktów oferowanych w tej kategorii. Oprócz niego jest również wiele innych. Jednak bez względu na to, które się wybierze, najważniejsze jest, by zawsze stosować je zgodnie z zaleceniami, jak również przypilnować tego, by nie cierpieć z powodu nadwrażliwości, na którykolwiek ze składników obecnych w produkcie.

Zuma dla skóry podrażnionej zabiegami kosmetycznymi

Innym obszarem, w którym wyspecjalizowane są produkty Zuma, jest kojący wpływ na okolice oczu, które zostały podrażnione z powodu wykonywanych tamże zabiegów kosmetycznych lub medycyny estetycznej, które w tej części twarzy są coraz częściej spotykane i coraz popularniejsze, co za tym idzie – produkty Zuma o tym charakterze również mają coraz więcej zwolenników.

Charakteryzują się one następującymi właściwościami, działają:

 • nawilżająco
 • kojąco
 • odżywczo

Aby jak najlepiej skorzystać z tego rodzaju produktów Zuma, należy ponownie zwrócić uwagę na to, by stosować je zgodnie z zalecaniami producenta. Najlepiej zapoznać się z nimi w opisie produktu tudzież w instrukcji załączonej do opakowania. Niemniej jednak owe prawidłowe zastosowanie polega na tym, by skóra w okolicy wokół oczu została potraktowana w następujący sposób. Niewielka ilość żelu powinna być naniesiona na powieki i skórę pod oczami. Konieczne będzie jej delikatne rozprowadzenie. Bardzo dobrze sprawdza się wklepanie opuszkami palców. Są jednak pewne zastrzeżenia, których się powinno pilnować w trakcie nakładania. Chodzi o to by, żel Zuma nie dostał się do worka spojówkowego. Producent też zaleca zaczekać z nałożeniem makijażu, aż żel całkowicie się wchłonie. Dla jak najlepszych wyżej wymienionych efektów najbardziej zalecane jest stosowanie żelu dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Warto również wspomnieć o składnikach, które wpływają na to, że żel Zuma dedykowany podrażnieniom po zabiegach kosmetycznych może chwalić się wysoką skutecznością. Są to:

 • świetlik
 • aloes
 • rumianek
 • kwas hialuronowy
 • bławatek
 • D-pantenol
 • alantoina

Tutaj również warto przypomnieć, iż celem bezpiecznego i efektywnego stosowania żelu Zuma należy w pierwszej kolejności upewnić się, że nie ma się alergii na którąkolwiek z wyżej wymienionych substancji. Jeśli tak jest – niestety trzeba będzie skorzystać z innego rodzaju produktów o podobnym działaniu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki