Help4Brain, 15 tabletek powlekanych

Help4Brain, 15 tabletek powlekanych

Kategorie

Help4Brain, 15 tabletek powlekanych

Cena jednostkowa: 6,32 zł za 10 tabletek

Cena
9,48 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Help4Brain to suplement diety w postaci tabletek powlekanych łączący w składzie witaminy z grupy B (B6, B12, kwas foliowy i kwas pantotenowy) z cytykoliną oraz ekstraktami roślinnymi z guarany oraz bakopy. Formuła została opracowana z myślą o uzupełnieniu diety osób dorosłych w cenne składniki aktywne.

Poznaj właściwości składników Help4Brain

Witamina B6 i B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jednocześnie wspierając utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo składniki te przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Foliany biorą udział w procesie podziału komórek. Natomiast kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników. Witamina ta pomaga także w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Guarana (Paullinia cupana) jest rośliną, która stanowi naturalne źródło kofeiny. W preparacie Help4Brain zastosowano ekstrakt z nasion guarany, którego zawartość w jednej tabletce pozwala na dostarczenie do organizmu 50 mg kofeiny. Guarana może wspierać naturalna odporność organizmu na warunki stresowe. Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania centralnego układu nerwowego, w tym mózgu. Roślina ta wspiera również utrzymanie prawidłowych procesów zapamiętywania oraz funkcji poznawczych.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety osób dorosłych w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 1 tabletka dziennie, popijając wodą.

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości.

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).


Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), cytykolina (sól wewnętrzna cytydyno 5′-pirofosforanu choliny, 5′-(trójwodoro difosforano) P’-(2-(trimetyloa-monio)etylo) estru cytydyny), ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej (Bakopa monnieri), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), substancje wiążące: talk i glikol polietylenowy, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalamina), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, indygotyna.


1 tabletka zawiera:

 • witamina B12 7,5 µg (300%)*, witamina B6 2,5 mg (179%)*, kwas pantotenowy 5 mg (83%)*, kwas foliowy 100 µg (50%)*, cytykolina 250 mg, ekstrakt z guarany 228 mg, w tym kofeina 50 mg, ekstrakt z bakopy drobnolistnej 150 mg.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

 • Suplement diety Help4Skin zawiera kofeinę: nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży 950 mg/ tabletkę.
 • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić przed wilgocią.

Zawartość netto

16,5 g (15 tabletek powlekanych)

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
ul. Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego