Poradnik

ACC

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
ACC Classic 20 mg/ ml, roztwór doustny, smak wiśniowy, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ACC Classic 20 mg/ ml, roztwór doustny, smak wiśniowy, 100 ml
20,99 zł
ACC Optima Active 600 mg, proszek doustny, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ACC Optima Active 600 mg, proszek doustny, 10 saszetek
19,09 zł
ACC Mini 100 mg, 20 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ACC Mini 100 mg, 20 tabletek musujących
16,19 zł
ACC Optima Active 600 mg, proszek doustny, 10 saszetek KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Produkt apteczny
ACC Optima Active 600 mg, proszek doustny, 10 saszetek KRÓTKA DATA
15,19 zł
ACC 200 mg, 20 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ACC 200 mg, 20 tabletek musujących
15,79 zł
ACC Optima 600 mg, 10 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ACC Optima 600 mg, 10 tabletek musujących
13,49 zł
ACC 200 mg, 20 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
ACC 200 mg, 20 tabletek powlekanych
13,39 zł
1 - 7 z 7 produktów

ACC produkty lecznicze na kaszel

Właścicielem marki ACC jest Sandoz Polska Sp. z o.o. Pod tą nazwą firma w Polsce działa od 2010 roku. Jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji leków generycznych i biopodobnych na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Misją producenta jest szerzenie dostępu do leków dla ludzi na całym świecie. Firma posiada długą historię, a jej początki sięgają lat. 50, kiedy to właśnie spod jej produkcji do użytku trafiła pierwsza doustna penicylina.

Marka zajmuje się produkcją preparatów leczniczych na kaszel. Wśród nich znajdziemy: ACC, ACC Optima, ACC Optima Hot, ACC Classic, ACC Optima Active, ACC mini.

ACC tabletki musujące na kaszel

Jednym z produktów ACC są tabletki musujące, które stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i usprawnienia wykrztuszenia jej u osób chorujących na zapalenie oskrzeli, powstałego w wyniku przeziębienia. Stosowanie ich może zmniejszyć lepkość wydzieliny z oskrzeli i przez to ułatwić jej odkrztuszenie.

ACC Optima

To również tabletki musujące, których stosowanie rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych w celu ułatwienia wykrztuszenia jej przez osobę chorą. Jednak ACC Optima zawiera większą dawkę substancji czynnej niż ACC (200 mg), czyli 600 mg acetylocysteiny - związku, który zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej. Produkt leczniczy jest wskazany do użytku dla osób z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.

ACC Optima Hot

Z kolei ten produkt to proszek do sporządzania roztworu doustnego. Taka forma leku może być łatwiejsza do przyjmowania przez chorych. Cel stosowania jest taki sam, jak w pozostałych lekach ACC - rozrzedzenie wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienie odkrztuszenia jej. 1 saszetka to 3 g proszku, zawiera przede wszystkim substancję czynną acetylocysteinę w dawce 600 mg oraz inne substancje pomocnicze: kwas askorbowy, sacharozę, sacharynę sodową, aromat cytrynowy (Permaseal Nr 10964-51) oraz aromat miodowy (Permaseal Nr 73425-31).

ACC Classic

Ta opcja to roztwór doustny o smaku wiśniowym, przeznaczony do stosowania od 3. roku życia. Zaleca się zażywanie go w przypadku mokrego kaszlu w celu rozrzedzenia wydzieliny zalegającej w drogach oddechowych. 1 ml leku zawiera 20 mg acetylocysteiny.

ACC Optima Active

Proszek doustny w saszetce. Zawiera 600 mg substancji czynnej - acetylocysteiny. Stosuje się go w celu rozrzedzenia zalegającego śluzu i ułatwienia odkrztuszenia go u pacjentów z chorobami dróg oddechowych. Należy wysypać bezpośrednio na język. Można go łatwo połknąć, gdyż pobudza wydzielanie śliny. Lek jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

ACC mini

Ten produkt dostępny jest w dwóch formach: jako proszek do sporządzenia roztworu doustnego oraz jako tabletki musujące. W obu wersjach można stosować go od 3. roku życia. Lek ma za zadanie zmniejszyć lepkość wydzieliny z oskrzeli i ułatwić odkrztuszanie.

Pamiętajmy, że przed zażyciem leku, należy zapoznać się z treścią ulotki do niego dołączonej lub skonsultować się z lekarzem, lub farmaceutą.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki