Kategorie

ACTIVLAB SPORT

Znalezione produkty: 14
Sortowanie:
Sortuj według
Activlab Run & Bike, Energy Gel, smak truskawkowy, 40 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Activlab Run & Bike, Energy Gel, smak truskawkowy, 40 g

6,89 zł
Activlab ZMA, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab ZMA, 90 kapsułek

48,49 zł
Activlab MASS UP, czekolada, 1200 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab MASS UP, czekolada, 1200 g

30,99 zł
Activlab Isoactive, koncentrat napoju izotonicznego, smak arbuzowy, 1 saszetka - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab Isoactive, koncentrat napoju izotonicznego, smak arbuzowy, 1 saszetka

1,69 zł
Activlab MASS UP, truskawka, 1200 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab MASS UP, truskawka, 1200 g

30,99 zł
Activlab MASS UP, wanilia, 3500 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab MASS UP, wanilia, 3500 g

79,99 zł
Activlab Soja Pro, smak truskawkowy, 750 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab Soja Pro, smak truskawkowy, 750 g

38,49 zł
Activlab Isoactive, koncentrat napoju izotonicznego, smak kokosowy, 1 saszetka - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab Isoactive, koncentrat napoju izotonicznego, smak kokosowy, 1 saszetka

1,69 zł
Activlab BCAA X-tra, smak grapefruitowy, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab BCAA X-tra, smak grapefruitowy, 500 g

85,29 zł
Activlab BCAA X-tra, smak czarnej porzeczki, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab BCAA X-tra, smak czarnej porzeczki, 500 g

87,99 zł
Activlab BCAA X-tra, smak wiśniowy, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab BCAA X-tra, smak wiśniowy, 500 g

85,29 zł
Activlab MASS UP, truskawka, 5000 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab MASS UP, truskawka, 5000 g

105,99 zł
Activlab MASS UP, czekolada, 3500 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab MASS UP, czekolada, 3500 g

79,99 zł
Activlab MASS UP, banan, 1200 g - miniaturka zdjęcia produktu

Activlab MASS UP, banan, 1200 g

30,99 zł

ActivLab Sport

ActivLab to marka produkująca suplementy diety i odżywki, jak również akcesoria dla osób, prowadzących aktywny tryb życia. W asortymencie apteki Gemini dostępne są ich produkty w postaci proszków, kapsułek, płynów, saszetek i tabletek.

Poznaj markę ActivLab Sport

Przedsiębiorstwo funkcjonuje od ponad dwudziestu lat w branży technologii spożywczych. Posiada trzy laboratoria (mikrobiologiczne, analiz sensorycznych oraz fizyczne i chemiczne), których pracownicy dbają o najwyższą jakość wyrobów i ich skuteczność. W procesie produkcji udział biorą specjaliści, skupiający się na tworzeniu innowacyjnych preparatów. Firma współpracuje z różnymi ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą, badając efektywność swoich produktów.

ActivLab to pierwsza firma, która zaproponowała napój oparty na aminokwasach rozgałęzionych BCAA, jak również hydrolizat białka drobiowego – hipoalergiczne źródło białka o wysokiej przyswajalności. Przedsiębiorstwo posiada patenty na kompozycję dietetyczną, która opiera się na koncentracie białka serwatkowego, zastosowanie aminokwasów egzogennych do jej wytwarzania, a także na kompozycję odżywczą na hydrolizie białka i zastosowanie hydrolizatu białka do jej wyrobu.

W ofercie firmy dostępna jest marka ActivLab Sport, której produkty wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym Regis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo tworzy preparaty przy udziale klientów i wspólnie z nimi tworzy receptury, opakowania i etykiety. W ofercie znajdują się m.in. odżywki, preparaty energetyzujące, regeneratory stawów, witaminy i minerały, a także żywność dietetyczna i funkcjonalna.

Wśród ambasadorów marki ActivLab Sport znaleźli się m.in. Emil Kaleński — zawodnik i medalista IFBB, Roman Bosski — raper, wydawca, producent, prezes fundacji Drużyna Mistrzów Sport Muzyka Pasja, Maja Solawa — Finalistka Arnold Sports Festival USA, top 10 Mistrzostw Świata oraz Karolina Kowalkiewicz — Mistrzyni organizacji KSW, zawodniczka MMA.

Odżywki Activlab Sport

Jakie produkty znajdują się w asortymencie marki ActiveLab Sport? Odżywki oraz suplementy diety to największa grupa preparatów. Odżywki białkowe składają się z koncentratu białka serwatki ze zredukowaną ilością cukru. To alternatywa dla uzupełnienia składnika pokarmowego w diecie. Forma proszku pozwala przygotować koktajle w różnych smakach i posiłki, bez konieczności spożywania dużej ilości jedzenia.

Mogą być stosowane z rana, przed snem lub w czasie okołotreningowym. Białko należy dobierać do celu, który konsument chce osiągnąć. Przy redukcji tkanki tłuszczowej odpowiednim rozwiązaniem będzie WPI, czyli izolat białek serwatkowych, natomiast do budowy masy mięśniowej lepszym wyborem będzie WPC. Produkty tego typu dostępne są w różnych smakach, np. truskawkowym, bananowym, waniliowym, czekoladowym.

Suplementy diety Activlab Sport

Wśród suplementów diety ActivLab Sport znajduje się m.in. BCAA, preparat z aminokwasami rozgałęzionymi (izoleucyną, leucyna i walina) oraz glutaminą. Aminokwasy BCAA stanowią ok. 50% aminokwasów, które powinny być dostarczone z pożywieniem i ok. 35% aminokwasów egzogennych, budulca białka mięśniowego.

W ofercie apteki Gemini dostępne są ActivLab Sport suplementy i odżywki, zawierające np. L-Karnitynę. Substancja ta jest wytwarzana samoistnie w naszym organizmie, można ją dostarczyć z pożywienia, ale gdy zachodzi taka potrzeba, warto skonsultować się z lekarzem o wprowadzeniu suplementu z L-Karnityną jako uzupełnienie codziennej diety.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Smak
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego