Poradnik
Alcina

ALCINA

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Alcina, serum nawilżające, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Alcina, serum nawilżające, 30 ml
66,99 zł
1 - 1 z 1 produktów

Poznaj kosmetyki marki Alcina

Różne typy cery mogą wymagać specjalistycznej pielęgnacji, ukierunkowanej pod kątem indywidualnych potrzeb. Produkty marki Alcina od początku swojej obecności na rynku kosmetycznym były tworzone z myślą o wspomaganiu zwalczania zróżnicowanych problemów ze skórą twarzy. Oferta Gemini obfituje w niemieckie kosmetyki Alcina, które charakteryzują się działaniem przeznaczonym do pielęgnacji konkretnych typów cery.

O marce Alcina

Alcina to marka kosmetyków, która może pochwalić się już siedemdziesięcioletnią tradycją. Stworzył ją niemiecki chemik, dr Kurt Wolff, który postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób o zróżnicowanych potrzebach i od samego początku opracowywał kosmetyki dostosowane do indywidualnych wymagań poszczególnych typów cery i włosów, dobierając składniki w taki sposób, aby wykazywały działanie adekwatne do istniejącego problemu.

W czasie produkcji kosmetyków marka wykorzystuje dekady swojego doświadczenia i zdobytej przez ten czas wiedzy, zestawiając je z najnowszymi osiągnieciami nauki i technologii w zakresie farmacji i kosmetologii.

Gelanika – tajemnica skuteczności kosmetyków Alcina

Produkty marki Alcina powstają w oparciu o jej know-how. Kluczem jest odpowiednie przygotowanie substancji czynnych, które wykorzystywane są w kosmetykach Alcina – gelanika, bo o tej dziedzina mowa, to nauka, której istotą jest sprawdzenie, czy substancja czynna rozwinie swoje działanie, kiedy zostanie zastosowana w produkcie. Substancja czynna może działać skutecznie tylko wtedy, kiedy w produkcie znajdą się inne substancje, umożliwiające ochronę, transport i aktywację substancji czynnej.

Alcina — kosmetyki do pielęgnacji różnych typów cery

Indywidualne potrzeby są priorytetem, które wyznaczają kierunek prac nad produktami marki Alcina – kosmetyki powstają zawsze z uwzględnieniem typu cery i włosów, który warunkowany jest nie tylko genetycznie, ale też czynnikami środowiskowymi. To właśnie te czynniki mogą wpływać na nadmierne przesuszanie się czy przetłuszczanie.

Równie istotną kwestią są tolerancje i alergie. Dlatego producent kosmetyków Alcina przed wprowadzeniem swoich produktów do obiegu dba o to, by pomyślnie przeszły one testy dermatologiczne i trafiły do klientów jako sprawdzone i bezpieczne kosmetyki.

Alcina – pielęgnacja twarzy

Spośród kosmetyków niemieckiej marki w Gemini dostępne są kremy Alcina i inne kosmetyki do pielęgnacji cery. Skóra na twarzy bywa bardzo wrażliwa i podatna na czynniki zewnętrzne, dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. W dbaniu o zdrową i atrakcyjną cerę mogą pomóc takie kosmetyki Alcina, jak:

  • kremy do twarzy o różnym działaniu, m.in. chłodzącym, nawilżającym, łagodzącym, przeciwzmarszczkowym czy pielęgnacyjnym, przeznaczone do stosowania na dzień lub na noc;
  • kosmetyki do oczyszczania twarzy – wśród nich dostępne są kosmetyki o różnej konsystencji i specyfice, m.in. żele, fluidy, toniki, pianki, mleczka czy kremy;
  • kosmetyki pod oczy – cera w okolicach oczu jest szczególnie wrażliwa i delikatna, a co więcej, uwidaczniają się na niej m.in. zmęczenie czy niedobory witamin i składników odżywczych, dlatego w ofercie kosmetyków Alcina dostępne są kremy, sera i fluidy pod oczy;
  • sztyfty do stosowania punktowego – przeznaczone do bezpośredniego aplikowania na wypryski i innego rodzaju niedoskonałości w celu ich dezynfekowania i zwalczania bakterii;
  • maseczki – w portfolio marki Alcina dostępne są maski na twarz o różnym działaniu, np. wygładzającym i spowalniającym wydzielanie sebum;
  • serum Alcina – sera to kosmetyki o większym stężeniu substancji czynnej niż kremy czy balsamy, dlatego mogą wykazywać zintensyfikowane działanie w pielęgnacji twarzy.
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki