Poradnik
Bebiprima

BEBIPRIMA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Marka Bebiprima

Żywność dla dzieci Bebiprima to musy owocowe, przeznaczone dla najmłodszych i rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom zdrową i bezpieczną przekąskę w ciągu dnia. Firma stawia na wysoką jakość i starannie wyselekcjonowane składniki, które dostarczają najmłodszym witaminy i elementy odżywcze do prawidłowego rozwoju. W asortymencie Gemini dostępne są musy owocowe w różnych opcjach smakowych.

Musy owocowe Bebiprima dopasowane są do potrzeb maluchów w pierwszym roku ich życia. Skład produktów spełnia najwyższe wymagania i jest zgodny z europejskimi oraz polskimi przepisami prawa żywnościowego.

Bebiprima stawia na jakość, dlatego szczególny nacisk kładzie na dobór składników. Wszystkie surowce pochodzą z kontrolowanych i sprawdzonych gospodarstw rolnych. Produkty są przebadane i bezpieczne. Ponadto, zawierają elementy odżywcze, niezbędne do rozwoju dziecka.

Bebiprima – marka żywności dla dzieci

Żywność dla dzieci Bebiprima to, jak podaje producent, bezpieczeństwo zdrowia najmłodszych. Firma nawiązuje współpracę jedynie z wiarygodnymi dostawcami, których produkty są szczegółowo kontrolowane pod kątem obecności substancji szkodliwych i zagrażających zdrowiu niemowląt i dzieci.

Dzięki kontroli surowców i nadzorowi poszczególnych etapów produkcji firma chce mieć pewność, że dziecko wraz z posiłkiem otrzymuje bezpieczne i przebadane produkty żywnościowe. Nowoczesny sprzęt w laboratorium pozwala wykryć każde najdrobniejsze zanieczyszczenie i wyeliminować je w odpowiednim momencie. Jak podkreśla firma, rygorystycznym testom podlega również produkt gotowy, zanim trafi do obrotu.

Mnogość smaków ma stanowić duże urozmaicenie w diecie, aby posiłki szybko nie znudziły się dziecku. Ma być to zdrowa alternatywa dla sklepowych słodyczy i wartościowa przekąska, zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech.

Musy owocowe Bebiprima – rodzaje

Produkty Bebiprima to musy owocowe w różnych smakach. W ofercie Gemini znajdują się artykuły:

  • odpowiednie dla dzieci po 4. miesiącu życia,
  • skierowane do dzieci po 6. miesiącu życia,
  • dla maluchów po 1. roku życia.

Musy owocowe Bebiprima zapakowane są w wygodne i bezpieczne opakowania, które po otwarciu można zamknąć i odłożyć na później. To praktyczne rozwiązanie sprawdzi się podczas wycieczki i spaceru. Przekąska znajduje się w kolorowej tubce, zaprojektowanej specjalnie dla dzieci, które ma przykuwać uwagę pociechy. Każde opakowanie stanowi jedną porcję owoców.

Musy nie zawierają dodatku cukru – znajdują się tu jedynie naturalne cukry z owoców.

Każdy produkt bogaty jest w witaminę C, która wspiera układ obronny organizmu i wspomaga wchłanianie żelaza. W ich składzie nie ma glutenu, jak również produktów pochodzenia mlecznego (z wyjątkiem musu, w którym w skład wchodzi jogurt). Żywność zawiera jedynie naturalne składniki. Bebiprima nie stosuje dodatkowych aromatów, barwników i konserwantów.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki