Poradnik
Bioaron

BIOARON

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Bioaron System (1920 mg + 51 mg)/ 5 ml, syrop dla dzieci od 3 lat i dorosłych, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Bioaron System (1920 mg + 51 mg)/ 5 ml, syrop dla dzieci od 3 lat i dorosłych, 200 ml
24,49 zł
Bioaron System (1920 mg + 51 mg)/ 5 ml, syrop dla dzieci od 3 lat i dorosłych, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Bioaron System (1920 mg + 51 mg)/ 5 ml, syrop dla dzieci od 3 lat i dorosłych, 100 ml
22,49 zł
Bioaron Baby 0m+, dla dzieci od urodzenia, 30 kapsułek twist-off - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioaron Baby 0m+, dla dzieci od urodzenia, 30 kapsułek twist-off
33,29 zł
1 - 3 z 3 produktów

O marce Bioaron

Marka Bioaron należy do firmy Phytopharm, która działa na rynku od 1949 roku, a swoją działalność rozpoczynała od upraw i sprzedaży surowców zielarskich. Phytopharm to firma farmaceutyczna wytwarzająca substancje czynne i ekstrakty roślinne do produkcji suplementów diety i leków, a także gotowych produktów tworzonych przede wszystkim w oparciu o składniki naturalnego pochodzenia. Producent wchodzi w skład holdingu The Nature Network.

Marka Bioaron specjalizuje się w tworzeniu produktów, których zadaniem jest uzupełnienie diety dzieci i dorosłych o witaminę D oraz kwasy omega-3. Produkty Bioaron są dopasowane do grup wiekowych zgodnie z rekomendacjami ekspertów.

Witamina D a rozwój dziecka

Odpowiednie żywienie, zbilansowana dieta dziecka już od pierwszych dni życia ma wpływ na rozwój psychiczny i fizyczny dziecka. Dostarczanie niemowlętom wszystkich niezbędnych składników i minerałów to jedna ze składowych profilaktyki chorób i schorzeń. Równie ważna jest suplementacja witaminami, w tym przede wszystkim witaminy D. Witamina D nazywana jest „witaminą słoneczną”, dlatego że powstaje w skórze pod wpływem promieni słonecznych. Odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie fosforu i wapnia, czyli również jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kości. Na liście przyczyn niedoboru można wymienić dostarczanie małej ilości witaminy D z pożywienia, niewystarczająca ekspozycja na słońce (szczególnie w miesiącach zimowych), częste przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, schorzenia, np. niewydolność nerek.

Witamina D Bioaron

Produkty marki Bioaron zawierają witaminę D pozyskiwaną z lanoliny. Lanolina jest woskiem znajdującym się w owczej wełnie. Jej zadaniem jest chronić te zwierzęta przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Lanolinę uzyskuje się podczas procesu oczyszczania wełny owczej bezpośrednio po strzyżeniu. Z samej lanoliny otrzymuje się 7-dehydrocholesterol. Następnie jest on poddawany działaniu promieniowania UV, dzięki czemu ulega przemianie do cholekalcyferolu, czyli witaminy D. Wyżej opisany proces jest podobny do tego, który zachodzi w skórze wystawionej na działanie promieni słonecznych.

Produkty Bioaron dla dzieci

Marka Bioaron stworzyła gamę produktów dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych i zawarła je w trzech liniach: Bioaron D, Bioaron Baby i Bioaron Junior.

Bioaron D to krople (400 j.m) oraz kapsułki twist off (800 j.m.) - suplement diety przeznaczony do uzupełniania diety niemowląt, dzieci i dorosłych witaminą D. Bioaron D 1000 j.m. to kapsułki dla dzieci i młodzieży od lat 6., stanowiące suplement diety szczególnie w okresie intensywnego wzrostu. Preparat dostępny jest także w formie sprayu.

Linia Bioaron Baby zawiera produkty z witaminą D i kwasami omega-3, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu dzieci. Ponadto DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia i funkcjonowania mózgu. W skład Bioaron Baby wchodzą preparaty dla dzieci: 0 m+, 6 m+, 12 m+ i 24 m+.

Suplement diety Bioaron Junior również uzupełnia dietę o witaminę D i kwasy omega-3, ale jest przeznaczony dla dzieci powyżej 4 r.ż. w okresie ich intensywnego rozwoju fizycznego i umysłowego

Bioaron System - syrop dla dzieci

Oprócz suplementów diety z witaminą D marka Bioaron stworzyła również syrop dla dzieci - Bioaron System. Jest to lek, który ma działać systemowo poprzez stymulację układu immunologicznego, dzięki czemu infekcje mogą przebiegać łagodniej. Syrop jest stosowany w przypadku chorób z przeziębienia lub utraty apetytu u dzieci po 3. roku życia. Bioaron System uczestniczy w pobudzeniu układu odpornościowego przez substancje zawarte w wyciągu z liści drzewa aloesowego. Syrop zawiera również sok z aronii oraz witaminę C.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo