Poradnik
Biomed

BIOMED

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce Biomed

Marka Biomed należy do producenta Splat, którego misją jest budowanie organizacji wykorzystującej nowoczesną naukę i technologię, aby zapewnić skuteczne i wysokiej jakości produkty. Splat to rodzinna firma, która produkuje w Rosji i Europie Wschodniej. Producent w swojej działalności stara się nie zakłócać środowiska naturalnego. Ponad 70% odpadów jest poddanych recyklingowi, posiada swoją własną oczyszczalnię ścieków, stosuje biodegradowalne tworzywa sztuczne, zmniejsza zużycie energii i posiada certyfikat ISO14001. Produkty firmy nie są testowane na zwierzętach, są wytwarzane z naturalnych składników - odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Biomed tworzy złożone, naturalne produkty, które zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie usuwać kamień nazębny, chronić przed próchnicą, wybielać, zapewnić długotrwałą świeżość oddechu i dbać o zdrowie dziąseł. Zawierają 98-99% składników naturalnych testowanych w laboratoriach w Szwajcarii, są zalecane dla osób powyżej 6. roku życia.

Biomed pasty do zębów

Pasty do zębów Biomed producent dzieli ze względu na zadanie, jakie mają do wykonania. W ofercie znajdują się zatem produkty: wybielające, dla wrażliwych zębów, do profilaktyki ubytków, do dbania o dziąsła, świeży oddech, do kompleksowej ochrony. Pasta wybielająca do zębów Biomed Superwhite zawiera naturalny olej kokosowy i wyciąg z ananasa, który delikatnie wybiela wrażliwe zęby i oczyszcza szkliwo z płytki nazębnej. Fosforan wapnia wspiera dokładne polerowanie, zaś ekstrakt z cynamonu pomaga dbać o dziąsła. Pasta nie zawiera fluoru, jest przeznaczona dla osób powyżej 6. roku życia. Odświeżająca pasta do zębów Biomed Biocomplex zawiera ekstrakty roślinne, które wspierają codzienną higienę jamy ustnej. Chlorofil, który pochodzi z alg, pomaga, zwiększa ochronę przed wolnymi rodnikami. Produkt zawiera również ekstrakt z babki lancetowatej (wspiera system odpornościowy organizmu) i liści brzozy, które korzystnie wpływają na trawienie i wspomagają procesy detoksykacji organizmu. Rumianek łagodzi podrażnienia, a mentol ma właściwości kojące. Ponadto pasta do zębów Biomed Biocomplex zawiera hydroksyapatyt, który wnikając w mikroubytki, wykazuje działanie odbudowujące szkliwo.

Biomed płyny do płukania kamy ustnej

W ofercie marki Biomed znajdują się naturalne płyny do płukania jamy ustnej, np. Biomed Vita Fresh, Biomed Sensitive, Biomed Well Gum, Biomed Superwhite. Płyn do płukania Biomed Sensitive zawiera 500 ml produktu do codziennego użytku. W składnie nie posiada etanolu ani fluoru. Zaleca się jego stosowanie do higieny i profilaktyki chorób zębów i dziąseł. W celu użycia preparatu należy nalać płyn do zakrętki, nie rozcieńczać go wodą, przepłukać jamę ustną przez około minutę, a następnie wypluć płyn. Dzieci do 8. roku życia powinny stosować płyn pod nadzorem osoby dorosłej.

Biomed szczoteczki do zębów

W asortymencie marki Biomed znajdują się również szczoteczki do zębów. Wśród nich: Biomed Black - szczoteczka średnio twarda. Jej włosie pokryte zostało węglem drzewnym, który pomaga w usuwaniu płytki nazębnej. Posiada zaokrąglone brzegi włosia, aby nie drażniła dziąseł i była bezpieczna. Inną szczoteczką do zębów w ofercie jest Biomed Silver - średnio twarda. Jej włosie zostało pokryte powłoką antybakteryjną, która ma zapobiegać namnażaniu bakterii i delikatnie usuwać płytkę nazębną. Szczoteczka powinna być wymieniana co 2-3 miesiące.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki