Kategorie

CHOLINEX

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
Cholinex 150 mg, 32 pastylki do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex 150 mg, 32 pastylki do ssania

16,29 zł
Cholinex Junior, dla dzieci od 4 lat, smak malinowy, 16 pastylek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex Junior, dla dzieci od 4 lat, smak malinowy, 16 pastylek do ssania

10,29 zł
Cholinex 150 mg, 24 pastylek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex 150 mg, 24 pastylek do ssania

15,49 zł
Cholinex Lizak dla dzieci od 3 lat, smak malinowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex Lizak dla dzieci od 3 lat, smak malinowy, 1 sztuka

2,09 zł
Cholinex 150 mg, bez cukru, 24 pastylki do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex 150 mg, bez cukru, 24 pastylki do ssania

16,59 zł
Cholinex 150 mg, bez cukru, 16 pastylek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex 150 mg, bez cukru, 16 pastylek do ssania

13,39 zł
Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak jeżynowy, 20 pastylek twardych do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak jeżynowy, 20 pastylek twardych do ssania

18,69 zł
Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 20 pastylek twardych do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Cholinex Intense 2,5 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 20 pastylek twardych do ssania

18,69 zł

Cholinex – marka

Cholinex jest dostępnym bez recepty środkiem, który można stosować w celu leczenia bólu gardła i stanów zapalnych jamy ustnej. Występuje w postaci pastylek oraz tabletek do ssania. W aptece internetowej Gemini dostępne są różnej wielkości opakowania leku Cholinex, a także różne jego warianty, dostosowane do stopnia intensywności infekcji. Dostępne są również pastylki do ssania dla dzieci Cholinex Junior, a także Cholinex bez cukru.

Poznaj markę Cholinex

Cholinex to marka, która należy do Stada – niemieckiego koncernu farmaceutycznego. Dostarcza ona pacjentom w ponad trzydziestu krajom świata leki i farmaceutyki, których działanie ma na celu poprawę stanu zdrowia, samopoczucia oraz przywrócenie wysokiego komfortu życia. Firma ta kładzie nacisk na nieustanny rozwój naukowy i postęp w technologii produkcyjnej, dzięki czemu może dostarczać swoim konsumentom coraz skuteczniejsze oraz bezpieczne preparaty dostępne bez recepty.

Cholinex – lek na ból gardła dla całej rodziny

Ból gardła jest dolegliwością uprzykrzającą codzienne życie i obowiązki. Utrudnia przełykanie śliny, picie oraz jedzenie, a przy bardzo dużej intensywności również sprawia problemy w mówieniu. Leczenie tej dolegliwości wpisuje się zatem w filozofię właściciela marki Cholinex, który pragnie pomagać ludziom w leczeniu powszechnych dolegliwości, obniżających komfort życia. Lek na ból gardła Cholinex powstał z myślą o szybkim łagodzeniu dolegliwości bólowych i leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej, oraz aby móc ulżyć sobie w przypadku bólu gardła i móc z większym komfortem wykonywać swoje codzienne obowiązki, oraz nie musieć rezygnować z przyjemności.

Co zawiera i jak działa Cholinex na ból gardła?

Preparat jest dostępny bez recepty. Funkcję substancji czynnej pełni w nim salicylan choliny. Jest to substancja, która wykazuje działanie miejscowe – przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Ponadto zwalcza również wybrane grupy bakterii, które pojawiają się w gardle lub jamie ustnej w wyniku wystąpienia infekcji. Cholinex może też być lekiem stosowanym jako wsparcie przy antybiotykoterapii.

Na co pomaga Cholinex?

Stosuje się go w celu łagodzenia bólu gardła oraz stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej i górnych dróg oddechowych. Środek ma zmniejszać obrzęk błony śluzowej, może być również stosowany w stomatologicznym leczeniu stanów zapalnych dziąseł oraz tkanek przyzębia.

Cholinex na ból gardła w aptece internetowej Gemini

W ofercie apteki internetowej Gemini Cholinex dostępny jest w różnych wariantach. Każdy z nich charakteryzuje się innym działaniem i przeznaczony jest dla pacjentów o innych potrzebach.

  • Cholinex – podstawowa wersja Cholinexu zawiera 150 mg substancji czynnej i jest przeznaczona do łagodzenia stanów zapalnych, w obrębia jamy ustnej i gardła.
  • Cholinex Intense – substancjami czynnymi są tutaj 2,5mg heksylorezorcynolu, 1,2mg chlorku benzalkoniowego. Przeznaczony jest do leczenia stanów zapalnych oraz obrzęków w obrębie gardła i jamy ustnej. Występuje jako pastylki do ssania o smaku cytryno-miodowym lub w formie jeżynowych tabletek do ssania.
  • Cholinex Junior – pastylki o smaku malinowym do ssania. W ich skład wchodzą cukier, syrop glukozowy, wyciągi z rumianku, prawoślazu i mięty pieprzowej. Jest to suplement diety bogaty w witaminę C. Odpowiedni dla dzieci w wieku 4-6 lat.
  • Cholinex bez cukru – zawiera substancję czynną taką samą, jak wersja podstawowa Cholinexu. Jest jednak przeznaczony dla osób z cukrzycą lub skłonnościami do próchnicy zębów.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego