Poradnik

COLON

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Colon C, proszek, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Colon C, proszek, 100 g
21,49 zł
Colon C, proszek, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Colon C, proszek, 200 g
32,59 zł
1 - 2 z 2 produktów

O marce Colon

Colon to marka suplementów diety, których zażywanie ma przeciwdziałać zaparciom. Preparaty Colon są bogate w błonnik pokarmowy, który ułatwia przesuwanie zawartych w jelitach mas, odblokowując je i przynosząc ulgę od zaparć. W Gemini dostępne są suplementy Colon w wersjach m.in. Colon C, Colon Slim oraz Colon Men.

Marka Colon pojawiła się na rynku w roku 2003 jako własność przedsiębiorstwa Orkla Care, którego początki sięgają połowy XIX wieku. Od tamtej pory właściciel marki Colon zdobył doświadczenie i wiedzę, które pozwalają mu opracowywać coraz skuteczniejsze oraz bezpieczniejsze leki i suplementy dla swoich pacjentów. Jednym z głównych celów firmy jest pomoc w utrzymywaniu dobrego zdrowia oraz podnoszenie komfortu życia. Efektem tego mają być między innymi suplementy Colon, wspierające łagodzenie zaparć, które są dolegliwością uprzykrzającą codzienne funkcjonowanie.

Wartości marki Colon

Właściciel marki Colon obdarza dużym zaufaniem swoich wyspecjalizowanych i wykształconych pracowników, którzy dzięki swojej odwadze i nieszablonowemu podejściu do pracy osiągają coraz bardziej satysfakcjonujące wyniki badań rozwojowych nad nowymi recepturami suplementów i leków. Colon jest jedną z marek, które powstały w odpowiedzi na oczekiwania osób, którym na co dzień doskwierają bolesne i nieprzyjemne zaparcia. Mogą one skutecznie utrudniać codzienne funkcjonowanie i powodować dyskomfort w otoczeniu innych ludzi. Dlatego ich zapobieganie jest tak ważne w kwestii utrzymania zdrowia jelit oraz codziennego komfortu.

Czy Colon jest bezpieczny?

Marka Colon stawia na w pełni naturalny skład, który nie stwarza zagrożenia dla organizmu, sprawiając, aby suplementy tej marki mogły być stosowane bez obaw przez osoby powyżej 12. roku życia. Skład środków Colon zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, dlatego też preparaty te są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Colon a ciąża – czy można go przyjmować?

Działanie suplementów Colon ma przebieg mechaniczny, dlatego też żaden składnik nie przedostaje się do krwioobiegu. W związku z tym może być stosowany również przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Jak działa Colon?

Suplementy Colon zawierają składniki bogate w błonnik spożywczy, który w naturalny sposób przyspiesza przesuwanie się znajdujących się w jelitach mas w kierunku odbytnicy. Preparaty Colon dostarczają do jelit także bakterie kwasu mlekowego, które przywracają równowagę flory jelitowej. Standardowym suplementem, wykazującym właśnie takie działanie, jest Colon C. Ten preparat oraz pozostałe produkty marki Colon przyjmują formę proszku rozpuszczalnego w wodzie.

Czy Colon odchudza?

Suplementem diety, który dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym wymienionych m.in. poniżej może wspomóc redukcję masy ciała, jest Colon Slim. Preparat ten zawdzięcza swoje właściwości zawartości takich substancji, jak:

  • glukomannan – stanowiący element diety niskokalorycznej,
  • melonowiec właściwy – wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej,
  • łupina nasienna babki jajowatej – reguluje pracę jelit.

Należy jednak pamiętać o tym, że suplement diety Colon Slim nie może stosowany jako substytut odchudzającej diety lub aktywności fizycznej. Aby skutecznie redukować masę ciała, należy prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia.

Colon Men – opracowany dla mężczyzn

Zawarta w Colon Men łupina nasienna babki jajowatej, reguluje pracę jelit i zapobiegania zaparciom, a ekstrakt z pestek dyni wykazuje działanie korzystne dla gruczołu krokowego oraz męskich narządów płciowych. Zawarty w nich ekstrakt z pestek z dyni poprawia pracę prostaty i dróg moczowych, natomiast znajdujący się w preparacie selen wspomaga produkcję nasienia, przy okazji działając pozytywnie na odporność organizmu.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki