Poradnik
Delta Force

DELTA FORCE

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Marka Delta Force

Producentem kosmetyków Delta Force jest powstała w roku 1993 PharmaFC, firma o polskim kapitale. Przedsiębiorstwo jest także właścicielem marek, takich jak Bond, Venus, Cztery Pory Roku czy No36. W recepturach jego produktów znajdziemy między innymi składniki naturalne, dobierane z należną dbałością o wysoką jakość i higienę. PharmaCF stara się również korzystać z opakowań wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców. To wszystko ma się przekładać na utrzymanie dostępności asortymentu, wysokiej pozycji rynkowej i zapewnić wysoki poziom zadowolenia klientów, przy ciągłym doskonaleniu swoich produktów i dostosowywaniu ich do potrzeb konsumenta. PharmaFC jest laureatem nagród i wyróżnień.

Nastawienie na jakość w zakładzie produkcyjnym PharmaFC jest szczególne. Firma szczyci się przygotowaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, bazującego na wymaganiach normy PN-EN ISO 22716:2009 oraz standardach jakości BRC CP i IFS HPC. Podczas projektowania produktu mającego trafić na rynek, kluczowe dla przedsiębiorstwa jest dokładne zweryfikowanie wszystkich jego komponentów i projektowanego efektu docelowego, aby móc zagwarantować spełnienie odpowiednich wymogów bezpieczeństwa.

Produkty PharmaCF trafiają na rynek państw Europy i Azji, w tym Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Danii, Niemiec, Włoch, Austrii, Słowenii, Czech, Rosji, Bośni i Hercegowiny, Słowacji, Gruzji, Azerbejdżanu, Mołdawii, Rumunii, Ukrainy, Białorusi, Estonii, Grecji, Litwy i Uzbekistanu.

Pielęgnacja dla mężczyzn – jak dbać o męską skórę

Na rynku wciąż pojawiają się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji dla panów. Mogą wyróżniać się lekką konsystencją, odpowiednimi właściwościami i zapachami. Skóra męska ma nieco inną strukturę i odmienne potrzeby od skóry kobiet. Jest to spowodowane działaniem testosteronu. Mężczyźni posiadają grubszą warstwę skóry, znacznie bardziej obfite owłosienie oraz większą ilość gruczołów łojowych, które mogą powodować trądzik czy zaskórniki. Z tych powodów kosmetyki dla mężczyzn różnią się od tych dla kobiet, mają inne zadanie do wykonania. Męska skóra wymaga codziennej pielęgnacji. Jedną z najważniejszych czynności w dbaniu o cerę jest oczyszczanie twarzy np. za pomocą żeli, które nie zawierają składników przesuszających skórę (np. SLS), by nie doprowadzić do zwiększonej produkcji sebum. Mężczyźni powinni również pamiętać o regularnym stosowaniu kremu nawilżającego rano i wieczorem. Jest to szczególnie ważne, gdyż podrażniona skóra twarzy po goleniu jest podatna na wysuszenie.

Żele pod prysznic Delta Force

Żele pod prysznic Delta Force Energy, Delta Force Impulse i Delta Force Dynamic zostały zaprojektowane tak, aby można było zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry podczas kąpieli. Produkty mają za zadanie nie tylko głęboko oczyszczać, ale także orzeźwiać i dbać o skórę, a interesujący, świeży zapach - uprzyjemniać p

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki