Kategorie

DENTOSEPT

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
Dentosept Fast, spray, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

Dentosept Fast, spray, 30 ml

24,49 zł
Dentosept A Mini spray, ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie, smak malinowy, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept A Mini spray, ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie, smak malinowy, 30 ml

18,39 zł
Dentosept 4,55 g/ 5 ml, koncentrat do sporządzania roztworu do stosowania w jamie ustnej, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept 4,55 g/ 5 ml, koncentrat do sporządzania roztworu do stosowania w jamie ustnej, 100 ml

14,99 zł
Dentosept Probiodent Kid, spray, smak wiśniowy, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept Probiodent Kid, spray, smak wiśniowy, 30 ml

33,39 zł
Dentosept Complex, płyn do płukania jamy ustnej, bez alkoholu, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept Complex, płyn do płukania jamy ustnej, bez alkoholu, 500 ml

20,69 zł
Dentosept A, płyn do stosowania w jamie ustnej, z aplikatorem, 25 g - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept A, płyn do stosowania w jamie ustnej, z aplikatorem, 25 g

21,79 zł
Dentosept pen, żel w sztyfcie, smak neutralny, 3,3 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept pen, żel w sztyfcie, smak neutralny, 3,3 ml

25,49 zł
Dentosept A, płyn do stosowania w jamie ustnej, 25 g - miniaturka zdjęcia produktu

Dentosept A, płyn do stosowania w jamie ustnej, 25 g

13,39 zł

Dentosept - ulga dla dziąseł i jamy ustnej

Marka Dentosept należy do producenta Phytopharm – firmy, która powstała w 1949 roku. Na początku działalności, uprawiała ona i sprzedawała surowce zielarskie. Dziś to nowoczesne przedsiębiorstwo farmaceutyczne, które wytwarza substancje czynne oraz różne ekstrakty roślinne do produkcji suplementów diety i leków, a także gotowe preparaty tworzone w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Phytopharm oferuje swoim klientom gotowe produkty sprzedawane pod markami własnymi.

Dentosept produkt leczniczy zapalenia dziąseł i jamy ustnej

Środek stosowany jest w powierzchownym zapaleniu przyzębia, w zapaleniu dziąseł i jamy ustnej (także zapaleniu języka), jako przeciwbakteryjny i przeciwzapalny oraz pomocniczo w parodontozie i w skłonnościach do krwawienia z dziąseł. Używany jest do płukania jamy ustnej od 6. roku życia.

Dentosept A płyn do stosowania w jamie ustnej

Pomocny jest w leczeniu odleżyn, parodontozy, aft, a także w stanach zapalnych jamy ustnej i dziąseł. Jego skuteczność opiera się na długim okresie stosowania. Jest wskazany dla osób powyżej 12. roku życia. Nie należy płukać jamy ustnej bezpośrednio po jego zastosowaniu.

Dentosept A mini na afty, pleśniawki, ząbkowanie

Środek higieniczno-kosmetyczny o smaku malinowym, który może przynieść ulgę w przypadku aft, pleśniawek lub bolesnego ząbkowania. To produkt przygotowany dla najmłodszych. Jest zalecany do utrzymania błony śluzowej w odpowiedniej kondycji poprzez właściwą higienę jamy ustnej, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: pleśniawkami, aftami, ząbkowaniem, aparatami ortodontycznymi oraz innymi dolegliwościami, np. pieczeniem i swędzeniem dziąseł. Produkt zapewnia także odpowiednią pielęgnację jamy ustnej w czasie wyrzynania się zębów stałych u starszych dzieci.

Załączony aplikator pozwala w nieskomplikowany sposób dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki formie spray’u preparat aplikuje się bezboleśnie i precyzyjnie, bez podrażnienia dotkliwych miejsc.

Dentosept Complex i Dentosept Fast

Środek higieniczno-kosmetyczny, który wspomaga dbanie o zęby, odświeża oddech i wzmacnia dziąsła. Ten specjalistyczny płyn jest przeznaczony dla osób powyżej 6. roku życia do codziennego stosowania w celu zminimalizowania dolegliwości dziąseł. Kompozycja olejków eterycznych wspomaga proces niszczenia bakterii, które są odpowiedzialne za powstawanie stanów zapalnych w jamie ustnej oraz pomaga utrzymać prawidłową florę bakteryjną. Kolejnym produktem w gamie jest Dentosept Fast - środek higieniczno-kosmetyczny, który ma przyspieszać regenerację błony śluzowej i przynosić ulgę podrażnionym dziąsłom.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego