Poradnik
Diosminex

DIOSMINEX

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Diosminex 500 mg, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Diosminex 500 mg, 60 tabletek
42,69 zł
Diosminex Max 1000 mg, 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Diosminex Max 1000 mg, 30 tabletek powlekanych
25,99 zł
Diosminex Max 1000 mg, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Diosminex Max 1000 mg, 60 tabletek
46,79 zł
Diosminex, szybka ulga dla nóg, pielęgnacyjny żel do nóg, ciężkie nogi, pajączki, obrzęk, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Diosminex, szybka ulga dla nóg, pielęgnacyjny żel do nóg, ciężkie nogi, pajączki, obrzęk, 100 g
19,19 zł
1 - 4 z 4 produktów

Diosminex - w trosce o zdrowe nogi

Preparat Diosminex jest produkowany przez międzynarodowy koncern farmaceutyczny Valeant Pharmaceuticals International i dedykowany osobom borykającym się z żylnymi schorzeniami nóg. Starannie opracowana formuła leków ma pozwalać na skuteczne zwalczanie objawów związanych z żylakami, kurczami nóg, a także z hemoroidami.

Żylaki i przyczyny ich powstawania

Siedzący tryb pracy i brak aktywności fizycznej to główne przyczyny powstawania żylaków. Objawami rozwijającej się choroby są przede wszystkim: uczucie ciężkich nóg, obrzęki, ból, a także charakterystyczne pajączki.

Żylakom zdecydowanie lepiej zapobiegać niż je leczyć. I właśnie dlatego powstała marka Diosminex. W zaawansowanym stadium żylaki stanowią bowiem nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim mają negatywny wpływ na zdrowie – przyczyniają się do powstawania obrzęków i dolegliwości bólowych, a także prowadzić mogą do ostrej niewydolności żylnej. Warto mieć to na uwadze i już przy pojawieniu się pierwszych niepokojących objawów powziąć stosowne kroki.

Problemy z niewydolnością żył mogą pojawić się u osób prowadzących siedzący tryb życia, osób otyłych czy też kobiet w ciąży. Do powstawania żylaków może przyczynić się również niewłaściwa dieta oraz brak aktywności fizycznej.

Diosminex – żel pielęgnacyjny do nóg

Marka Diosminex za najwyższy cel postawiła sobie walkę z objawami PNŻ, czyli przewlekłej niewydolności żylnej. Na rynku dostępne są produkty, których głównym zadaniem jest walka z obrzękiem nóg i innymi objawami niewydolności żylnej.

Jednym z nich jest Diosminex żel do nóg, który zawiera diosminę przeciwdziałającą niekomfortowemu uczuciu ciężkich nóg. Stosowany regularnie może umożliwić pozbycie się obrzęków i innych objawów niewydolności żylnej. Produkt przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Istotną informacją jest również fakt, że kosmetyk nie zawiera parabenów.

Diosminex – maść do nóg o wyjątkowo lekkiej formule

Preparat posiada wyjątkowo lekką formułę, która idealnie rozprowadza się po skórze. Zaletą jest szybkie wchłanianie kosmetyku. Zawarty w nim mentol zapewnia nogom odprężenie i przyjemne uczucie chłodu. Dodatkowo pielęgnuje skórę nóg, dba o jej odpowiednie napięcie i elastyczność.

Diosminex Max – lek na nogi i hemoroidy

Lek ten występuje pod postacią tabletek – 30 bądź 60 sztuk w opakowaniu. Jedna tabletka Diosminex Max zawiera substancję czynną – diosminę w dawce 1000g – i to ona stanowi kluczowy jej składnik. Diosmina odpowiedzialna jest przede wszystkim za zwiększenie drenażu limfatycznego, a także poprawę perystaltyki naczyń krwionośnych. Marka posiada również Diosminex, który posiada o połowę zmniejszoną dawkę substancji czynnej, czyli 500 mg.

Diosminex – dla kogo?

Diosminex zarówno w formie żelu, jak i tabletek, może być stosowany przez osoby, które borykają się z początkowym stanem powstawania żylaków. Maść szczególnie mogą cenić sobie młodzi ludzie, którzy spędzają wiele godzin przed komputerem w pozycji siedzącej. Marka adresuje swój kosmetyk osobom powyżej 25. roku życia. Lek Diosminex i Diosminex Max w tabletkach może pomóc nie tylko w walce z objawami żylaków nóg, ale i odbytu. Jak twierdzi producent - zapewnia lepszy przepływ krwi i limfy, a także zmniejsza podatność na pękanie naczyń krwionośnych.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki