Poradnik
Efferalgan

EFFERALGAN

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Efferalgan Vitamin C 330 mg + 200 mg, 20 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Efferalgan Vitamin C 330 mg + 200 mg, 20 tabletek musujących
16,49 zł
Efferalgan 80 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Efferalgan 80 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk
15,39 zł
Efferalgan Forte 1 g, 8 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Efferalgan Forte 1 g, 8 tabletek musujących
12,99 zł
Efferalgan 500 mg, 16 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Efferalgan 500 mg, 16 tabletek musujących
14,19 zł
Efferalgan 300 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Efferalgan 300 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk
17,09 zł
Efferalgan 150 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Efferalgan 150 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk
14,29 zł
1 - 6 z 6 produktów

O marce Efferalgan

Efferalgan to marka leków przeciwbólowych na bazie substancji czynnej paracetamolu. Wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Lek dostępny jest w formie tabletek musujących dla dorosłych oraz czopków doodbytniczych dla dzieci.

Marka Efferalgan należy do przedsiębiorstwa UPSA. Właściciel Efferalgan stawia sobie za cel odkrywanie i opracowywanie coraz skuteczniejszych leków, które będą przynosić ulgę zarówno w poważnych chorobach, jak i powszechnych dolegliwościach. Bardzo ceni sobie również uczciwość i transparentność wobec wszystkich osób i podmiotów w jakikolwiek sposób związanych z produkcją ich leków – pacjentów, pracowników swoich zakładów, a także udziałowców. Ponadto wprowadza standardy, które mają na celu neutralizację wpływu swojej działalności na środowisko naturalne.

Poznaj markę Efferalgan

Lek Efferalgan został stworzony w celu łagodzenia dolegliwości bólowych i obniżania gorączki u wszystkich członków rodziny. Z myślą o tym, by mogli przyjmować go zarówno rodzice, jak i dzieci, producent przygotował różne formy oraz stężenia leków. Dzięki temu lek Efferalgan ma pomagać w zwalczaniu łagodniejszych oraz silniejszych dolegliwości.

Marka w hierarchii swoich wartości bardzo wysoko stawia sobie zaufanie swoich pacjentów, dlatego też cały proces produkcji leków odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i pod rygorystycznymi normami na każdym etapie – począwszy do pozyskiwania surowców, przez opracowywanie receptur i produkcję, a skończywszy na magazynowaniu i dystrybucji. To wszystko ma na celu stworzenie skutecznego i bezpiecznego leku.

Wartości

Dla właściciela marki ważne jest podnoszenie komfortu życia wszystkich osób, którym zdrowiu zagrażają różne choroby. Inną, równie ważną wartością właściciela marki Efferalgan, jest zapewnianie komfortowych warunków pracy dla wszystkich osób zatrudnionych w jego zakładach oraz laboratoriach. Dbałość o pracowników zaowocowała przyznawaniem mu prestiżowych nagród z tego zakresu.

Efferalgan – wskazania do stosowania

Substancją czynną leku Efferalgan jest paracetamol. Wykazuje on działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Nie wykazuje natomiast działania przeciwzapalnego. Lek przeznaczony jest do łagodzenia bólu o różnym pochodzeniu, m.in. bólów głowy, mięśni i stawów, zębów, bólów nerwowych oraz menstruacyjnych. Ponadto lek można stosować również do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Lek Efferalgan w Gemini

W Gemini wyrób ten dostępny jest w formie musujących tabletek lub czopków doodbytniczych. Te pierwsze przeznaczone są dla osób dorosłych i występują w trzech wariantach.

  • Efferalgan tabletki musujące – ta wersja leku zawiera 500 mg substancji czynnej i jest przeznaczona do łagodzenia bólów różnego pochodzenia.
  • Efferalgan Forte – zawiera dwukrotnie większą dawkę substancji czynnej, która wynosi 1 g. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz zwalcza objawy przeziębiania i innych infekcji grypopodobnych.
  • Efferalgan Vitamin C – w jednej tabletce znajduje się 330 mg paracetamolu oraz 200 mg witaminy C. Dzięki niej preparat ma zwalczyć nie tylko ból, ale również objawy przeziębienia i grypy oraz wzmocnić odporność organizmu.

Efferalgan dla dzieci

W tej wersji środek występuje w postaci czopków doodbytniczych. Dostępny jest w różnym stężeniu, który to zależny jest od wieku dziecka.

  • Efferalgan czopki 80 mg – przeznaczony dla dzieci o masie ciała od 4 do 6 kilogramów w wieku od 4 do 6 miesięcy.
  • Efferalgan czopki 150 mg – lek o takim stężeniu substancji czynnej przeznaczony jest dla dzieci o masie ciała 10-15 kg i w wieku od około 2 do 3 lat.
  • Efferalgan czopki 300 mg – dla dzieci o wadze od 15 do 24 kg i w wieku od 4 do 9 lat.

W każdym przypadku należy stosować się do zalecanego dawkowania leku Efferalgan.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo