Poradnik
Esberitox

ESBERITOX

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Esberitox N 0,215 ml, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Esberitox N 0,215 ml, 100 tabletek
40,29 zł
1 - 1 z 1 produktów

O marce Esberitox

Esberitox N to naturalny, ziołowy lek przeciw infekcjom górnych dróg oddechowych, a jego działanie oparte jest o składniki pochodzenia roślinnego. Stosowanie preparatu ma pomóc złagodzić objawy przeziębienia oraz skrócić czas ich występowania. W Gemini lek Esberitox N dostępny jest w opakowaniach zawierających pięćdziesiąt lub sto tabletek.

Poznaj markę Esberitox

Esberitox jest marką należącą do farmaceutycznej firmy Orkla Care, która może pochwalić się tradycją sięgającą roku 1854 oraz dystrybucją swoich produktów o zasięgu globalnym. Esberitox N i inne leki opracowane przez tę firmę powstały dzięki nieustannemu rozwojowi oraz inwestycjom w badania naukowe, a także w technologię produkcji leków i wyrobów medycznych.

Jakie wartości niesie marka Esberitox?

Naczelną wartością dla marki Esberitox są zdrowie i komfort życia wszystkich osób, które borykają się z powszechnymi infekcjami górnych dróg oddechowych. W tym celu marka udoskonala lek, tak aby jak był jak najskuteczniejszy i jak najbezpieczniejszy dla wszystkich pacjentów. Właściciel marki Esberitox pokłada duże zaufanie w zespole ekspertów i naukowców pracujących nad recepturami swoich leków – docenia ich odwagę, która swoje źródło ma w wiedzy i doświadczeniu, a następnie inspiruje do trudnej pracy, polegającej na opracowywaniu receptur preparatów.

Przedsiębiorstwo chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, opracowując lek wspomagający leczenie powszechnych dolegliwości, jakimi są infekcje górnych dróg oddechowych. Najczęściej doskwierają nam one w okresie jesienno-zimowym, jednak nie oznacza to, że letnią porą jesteśmy od nich bezpieczni. Esberitox N powstał po to, by objawy infekcji górnych dróg oddechowych nie przeszkadzały w codziennym życiu.

Potwierdzeniem tego, że istotną wartością właściciela marki Esberitox jest podnoszenie jakości życia nie tylko swoich konsumentów, ale wszystkich ludzi, jest to, że firma wspiera instytucje oraz fundacje charytatywne, które pomagają osobom potrzebującym (m.in. współpracuje z Fundacją Sedeka i Fundacją Aktywizacja).

Esberitox lek – na co pomaga?

Esberitox N jest lekiem, który czerpie swoje właściwości z natury. Swoje działanie zawdzięcza bowiem ekstraktom z trzech dobroczynnych roślin: żywotnika zachodniego, dzikiego indygo, jeżówki purpurowej.

Ekstrakty te są bogate w witaminę C, która wspiera odporność organizmu, reguluje metabolizm energetyczny, poprawia pracę układu nerwowego oraz funkcje psychologiczne, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Dzięki temu lek może łagodzić objawy infekcji dróg oddechowych oraz skracać przebieg choroby.

Esberitox – odpowiedni dla dzieci?

Esberitox N jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych oraz dzieci powyżej 4. roku życia. W przypadku podawania leku dzieciom należy przestrzegać zalecanego dawkowania podanego na opakowaniu leku lub w dołączonej ulotce.

Leku Esberitox N nie należy przyjmować dłużej niż przez okres 10 dni. Lek powinien być przyjmowany rano, w środku dnia oraz wieczorem – najlepiej w trakcie posiłków.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki