Poradnik
Flavamed

FLAVAMED

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Flavamed Max 30 mg/5 ml, roztwór doustny, smak malinowy, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Flavamed Max 30 mg/5 ml, roztwór doustny, smak malinowy, 100 ml
15,39 zł
Flavamed 30 mg, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Flavamed 30 mg, 20 tabletek
17,09 zł
Flavamed 60 mg, 10 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Flavamed 60 mg, 10 tabletek musujących
14,29 zł
Flavamed 15 mg/ 5 ml, syrop, smak malinowy, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Flavamed 15 mg/ 5 ml, syrop, smak malinowy, 100 ml
14,89 zł
1 - 4 z 4 produktów

Flavamed na uporczywy kaszel

Flavamed to linia produktów wykrztuśnych, zawierających ambroksol. Jest to substancja czynna od wielu lat stosowana w leczeniu mokrego kaszlu, któremu towarzyszy odkrztuszanie wydzieliny. Zaleca się ją także w przypadku ostrego lub przewlekłego zapalenia oskrzeli.

Flavamed występuje w formie syropu, tabletek oraz tabletek musujących, dzięki czemu mogą go używać zarówno dzieci, jak i dorośli, w zależności od produktu. Syrop Flavamed dla dzieci ma malinowy smak, dzięki czemu jest łatwy do przyjęcia przez najmłodszych. Forma tabletek musujących jest wygodna w użyciu i również łatwa do zastosowania, np. przez osoby dorosłe, które nie tolerują zwykłych tabletek.

Dlaczego kaszlemy?

Kaszel pomaga oczyścić nasze drogi oddechowe z substancji drażniących, takich jak kurz czy śluz. Zdrowe drogi oddechowe produkują jedynie niewielką ilość śluzu, który działa nawilżająco oraz zapobiega przywieraniu drażniących substancji. Dlatego sporadyczny kaszel to normalna reakcja. Męczący mokry lub suchy kaszel jest najczęściej objawem przeziębienia, podczas którego zwiększa się produkcja śluzu. Podczas tzw. mokrego kaszlu mamy zazwyczaj odczucie zalegania wydzieliny w drogach oddechowych. Uporczywy lub przedłużający się kaszel należy skonsultować z lekarzem, który zbada jego przyczynę i dobierze odpowiednie leczenie.

Jak działa Flavamed?

Ambroksol, będący substancją czynną syropów i tabletek Flavamed, stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny, która staje się bardziej wodnista, co ułatwia jej odksztuszanie.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki