Kategorie

FLAVAMED

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Flavamed 30 mg, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Flavamed 30 mg, 20 tabletek

14,79 zł
Flavamed 15 mg/ 5 ml, syrop, smak malinowy, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Flavamed 15 mg/ 5 ml, syrop, smak malinowy, 100 ml

14,69 zł
Flavamed Max 30 mg/ 5 ml, roztwór doustny, smak malinowy, 100ml - miniaturka zdjęcia produktu

Flavamed Max 30 mg/ 5 ml, roztwór doustny, smak malinowy, 100ml

14,89 zł
Flavamed 60 mg, 10 tabletek musujących - miniaturka zdjęcia produktu

Flavamed 60 mg, 10 tabletek musujących

13,89 zł

Flavamed na uporczywy kaszel

Flavamed to linia produktów wykrztuśnych, zawierających ambroksol. Jest to substancja czynna od wielu lat stosowana w leczeniu mokrego kaszlu, któremu towarzyszy odkrztuszanie wydzieliny. Zaleca się ją także w przypadku ostrego lub przewlekłego zapalenia oskrzeli.

Flavamed występuje w formie syropu, tabletek oraz tabletek musujących, dzięki czemu mogą go używać zarówno dzieci, jak i dorośli, w zależności od produktu. Syrop Flavamed dla dzieci ma malinowy smak, dzięki czemu jest łatwy do przyjęcia przez najmłodszych. Forma tabletek musujących jest wygodna w użyciu i również łatwa do zastosowania, np. przez osoby dorosłe, które nie tolerują zwykłych tabletek.

Dlaczego kaszlemy?

Kaszel pomaga oczyścić nasze drogi oddechowe z substancji drażniących, takich jak kurz czy śluz. Zdrowe drogi oddechowe produkują jedynie niewielką ilość śluzu, który działa nawilżająco oraz zapobiega przywieraniu drażniących substancji. Dlatego sporadyczny kaszel to normalna reakcja. Męczący mokry lub suchy kaszel jest najczęściej objawem przeziębienia, podczas którego zwiększa się produkcja śluzu. Podczas tzw. mokrego kaszlu mamy zazwyczaj odczucie zalegania wydzieliny w drogach oddechowych. Uporczywy lub przedłużający się kaszel należy skonsultować z lekarzem, który zbada jego przyczynę i dobierze odpowiednie leczenie.

Jak działa Flavamed?

Ambroksol, będący substancją czynną syropów i tabletek Flavamed, stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny, która staje się bardziej wodnista, co ułatwia jej odksztuszanie.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego