Poradnik
Foods By Ann

FOODS BY ANN

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Foods by Ann

Anna Lewandowska jest trenerką fitness, która motywuje do ćwiczeń i zdrowego trybu życia wiele kobiet. Prowadzi również blog internetowy, na którym zamieszcza przepisy, propozycje treningów i materiały o tematyce lifestyle’owej. Od niedawna jest również znana jaka właścicielka marki spożywczej — Foods by Ann. Produkty, które znajdują się w ofercie firmy są organiczne, zdrowe i pomagają w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Wiele z artykułów marki znanej trenerki nie było wcześniej dostępne na rynku. Wszystkie cechuje zaś brak dodanych cukrów, alergenów w składzie i najwyższa jakość.

Foods by Ann — batony energetyczne

Pierwszym nawykiem, jaki powinna wypracować w sobie osoba marząca o szczupłej sylwetce jest niepodjadanie między posiłkami. Czasami jednak, zwłaszcza na początku diety, trudno się przed tym powstrzymać, a w ciągu dopadają nas ataki nagłego głodu. Warto wtedy sięgnąć po zdrową przekąską, dzięki której uda się przetrwać czas pozostały do regularnego, pełnowartościowego posiłku. Batony energetyczne marki Foods by Ann mogą pełnić właśnie taką funkcję. Są zdrowe, nie zawierają cukrów, glutenu, laktozy ani sztucznych dodatków do żywności. Dostępne są różnorodne kombinacje smakowe, jak: kokos i kakao, truskawka i burak, marchew i pomarańcza czy maca i kakao. Dodają energii w ciągu dnia i przepysznie smakują.

Foods by Ann — shake’i liofilizowane

Liofilizowanie to specjalny rodzaj obróbki żywności, który polega na usunięciu z niej wody, dzięki czemu produkty na długo zachowują przydatność do spożycia, a jednocześnie nie tracą cennych składników odżywczych i witamin. W ten sposób przygotowane owoce i warzywa w proszku mogą stanowić bazę shake’ów i koktajli, a także zdrowy dodatek do owsianki. Produkty liofilizowane marki Foods by Ann zawierają w przybliżeniu dziesięć razy więcej witamin i minerałów niż świeże owoce i warzywa. Ponadto nie zawierają sztucznych dodatków do żywności, cukrów ani alergenów, mogą się więc znaleźć w diecie każdej osoby troszczącej się o zdrowie i szczupłą sylwetkę. W opakowaniu znajduje się 50 gram produktu, a wśród dostępnych smaków znajdziemy między innymi: czarną porzeczkę, żurawinę, malinę, truskawkę, buraka czy jarmuż.

Foods by Ann — suplementy diety

Uzupełnieniem oferty produktów spożywczych marki Foods by Ann są ziołowe suplementy diety. Suplementy marki Foods by Ann są naturalnego pochodzenia, składają się z naturalnych, ziołowych składników i od lat były stosowane w celach leczniczych w różnych częściach świata. Znajdziemy wśród nich między innymi Ashwagandhę, czyli suplement diety powstały na bazie rośliny wykorzystywanej w medycynie ajurwedyjskiej do wzmacniania odporności organizmu na stres i obniżania poziomu kortyzolu. Osoby narażone na przewlekły stres i pracujące umysłowo mogą suplementować również Żeń-szeń.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo