Poradnik

INNOVA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Poznaj Innova

Innova to marka produktów przeznaczony do higieny jamy ustnej. Należy do rodzinnej firmy SPLAT, której siedziba mieści się w Rydze.

Historia marki Innova

Firma SPLAT posiada ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji preparatów przeznaczonych do higieny jamy ustnej. Marka Innova została założona z myślą o stworzeniu pasty do zębów, która będzie produktem innowacyjnym i niezwykle skutecznym. Celem była pomoc ludziom niezależnie od kraju pochodzenia. Lata pracy wymagały ogromnego zaangażowania i szeregu badań naukowych, które pozwoliłyby na dopracowanie składu poszczególnych produktów.

Produkcja odbywa się w Rosji – dokładnie na terytorium Wałdaju w obwodzie nowogrodzkim, a także w Europie Wschodniej, m.in. w Danii. Skład każdego z preparatów opracowywany jest we współpracy ze specjalistami z dziedzin stomatologii.

Produkty Innova dla jamy ustnej

Produkty Innova zawierają substancje pochodzenia naturalnego – olejki eteryczne, a także wyciągi z roślin. Są one zatem rozwiązaniem dla wegan i wegetarian, a także dla wszystkich osób, które swoimi wyborami nie chcą przyczyniać się do niszczenia równowagi naturalnej środowiska. Produkty Innova nie są także testowane na zwierzętach.

Marka dostarcza na rynek przede wszystkim pasty do zębów, a także płyn do płukania jamy ustnej. Ich stosowanie ma zapewniać kompleksową ochronę zarówno szkliwa, jak i dziąseł oraz błon śluzowych. Wśród produktów wyróżnić można kilka zastosowań.

  • Wybielanie – w składzie past i zawiesiny znaleźć można m.in. hydroksypatyt wapniowy, którego zadaniem jest uszczelnianie mikropęknięć szkliwa. Za działanie wybielające odpowiada system WhiTanine® w połączeniu z enzymem Tannase – mają one rozjaśniać koloryt zębów o ton lub dwa (zależnie od wybranego produktu).
  • Wrażliwość – pasta i płukanka przeznaczone dla osób borykających się z problemem wrażliwych zębów. Za odbudowę szkliwa, które może ograniczyć dolegliwości bólowe, a także ochronić żeby przed kwasami i bakteriami, odpowiada amorfiryczny hydroksyapatyt wapnia.
  • Profilaktyka Ubytków – w składzie past spotkać można ekstrakt z nasion winogron, który działa przeciwpróchniczo.
  • Dziąsła – pasta do zębów dla osób z problemami krwawiących dziąseł oraz stanów zapalnych jamy ustnej. Znaleźć w niej można m.in. wyciągi z bergenii i mioduli indyjskiej, które działają przeciwzapalnie i odpowiadają za zmniejszenie krwawienia. Gojenie podrażnień uskuteczniają tarczyca bajkalska i olejek anyżowy. Z kolei zawarty w paście ekstrakt z eukaliptusa wraz z tymolem działają odkażająco.
  • Świeży Oddech – składnikami produktów Innova, których zadaniem jest odświeżenie oddechu są m.in. tymol i wyciąg z eukaliptusa.
  • Kompleksowa Ochrona – preparaty do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej.

Płyn do płukania jamy ustnej Innova

W jego składzie wyróżnić można m.in. hydroksypaptyt wapnia, który przenika do otwartych kanalików zębowych, zmniejszając nadwrażliwość zębów. Składnik ten odpowiedzialny jest również za uszczelnianie i obudowę szkliwa, a także ochronę przed szkodliwym działaniem bakterii. Płyn do płukania Innova zawiera także ekstrakt z czerwonych winogron, który wykazuje działanie antybakteryjne oaz ekstrakty z tymolu, eukaliptusa i anyżu – działające antyseptycznie i odkażająco. W preparacie znaleźć można też wapń CALCIS oraz wybielający system WhiTanine®. Płyn nie zawiera fluoru.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki