Poradnik
Little Steps

Little Steps

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Nestle Little Steps 1, mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Little Steps 1, mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia, 500 g
38,99 zł
Nestle Little Steps 4, produkt na bazie mleka dla dzieci po 2 roku, smak waniliowy, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Little Steps 4, produkt na bazie mleka dla dzieci po 2 roku, smak waniliowy, 500 g
36,09 zł
Nestle Little Steps 2, mleko następne dla niemowląt powyżej 6 miesiąca, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Little Steps 2, mleko następne dla niemowląt powyżej 6 miesiąca, 500 g
39,09 zł
Nestle Little Steps 3, produkt na bazie mleka dla dzieci po 1 roku, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Little Steps 3, produkt na bazie mleka dla dzieci po 1 roku, 500 g
38,99 zł
1 - 4 z 4 produktów

Produkty Little Steps w rozwoju dziecka

Właścicielem marki Little Steps jest szwajcarskie przedsiębiorstwo spożywcze Nestlé założone w 1886 roku. Firma od samego początku stawia na wysoką jakość produktów oraz bezpieczeństwo. Produkty marek należących do Nestlé powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych na bazie opracowanych naukowo przepisów przez specjalistów firmy. Są regularnie testowane pod kątem zdatności do spożycia . Spełniają rygorystyczne przepisy unijne dotyczące bezpieczeństwa środków spożywczych dla najmłodszych konsumentów. W portfolio marki Little Steps znajdziesz produkty żywieniowe przeznaczone dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia: mleka modyfikowane, początkowe i następne.

Mleka dla dzieci i niemowląt Little Steps – zadbaj o harmonijny rozwój swojego maluszka

Zgodnie z wytycznymi WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) najlepszym pokarmem dla nowo narodzonego maluszka jest mleko mamy, które zawiera wszystkie składniki niezbędne do rozwoju dziecka. Lekarze zalecają wyłączne karmienie piersią przez pierwszych 6. miesięcy życia dziecka i kontynuację karmienia wraz z rozpoczęciem rozszerzania diety. Nie każda mama ma jednak możliwość karmienia dziecka swoim pokarmem i podejmuje decyzję o przejściu na mleko modyfikowane. Przed rozpoczęciem karmienia maluszka mlekiem modyfikowanym należy skonsultować się z lekarzem, który dobierze odpowiedni preparat uwzględniający potrzeby rozwojowe pociechy.

Troska o prawidłowy rozwój dziecka towarzyszy wszystkim rodzicom. Mleka dla dzieci i niemowląt Little Steps, dzięki rozwojowi nowoczesnej technologii, naśladują skład mleka kobiecego. Zawierają składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka takie jak żelazo, wapń, cynk i witaminy: A, E, C, K i D oraz kwasy tłuszczowe. Mleka Little Steps dla dzieci i niemowląt, które znajdziesz w Gemini, są dostępne w kilku wariantach: dla niemowląt od urodzenia do ukończenia 6. miesiąca życia, dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, dla dzieci, które ukończyły pierwszy i drugi rok życia. Przed użyciem należy zapoznać się z informacją na opakowaniu i postępować zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi przygotowania i przechowywania pokarmu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo