Poradnik
Maxigra

Maxigra

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Maxigra Max 50 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Maxigra Max 50 mg, 4 tabletki powlekane
25,43 zł
Maxigra femina, nawilżający żel intymny, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Maxigra femina, nawilżający żel intymny, 75 ml
21,99 zł
Maxigra Go 25 mg, 8 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Maxigra Go 25 mg, 8 tabletek powlekanych
27,79 zł
Tadalafil Maxigra 10 mg, 2 tabletki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tadalafil Maxigra 10 mg, 2 tabletki
25,16 zł
Maxigra Go 25 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Maxigra Go 25 mg, 4 tabletki powlekane
21,49 zł
1 - 5 z 5 produktów

Produkty marki Maxigra

Zaburzenia erekcji wiążą się z niemożnością uzyskania pełnego wzwodu lub utrzymania go na tyle długo, aby móc odbyć stosunek seksualny. Mężczyźni, którzy borykają się z tymi problemami, mogą sięgnąć po wspomagające wzwód dostępne bez recepty leki marki Maxigra. W ofercie Gemini dostępne są także kosmetyki tej marki dla kobiet, których celem stosowania jest ułatwienie odbycia stosunku.

O marce Maxigra

Maxigra jest marką leków dla mężczyzn, w której portfolio znajdują się preparaty wspomagające erekcję. Tabletki występują w różnych formach i z różną zawartością substancji czynnej, dlatego mężczyźni cierpiący na zaburzenia erekcji mogą sięgnąć po lek, który będzie odpowiadał ich potrzebom.

Marka Maxigra należy do polskiej firmy farmaceutycznej Polpharma, w której portfolio dostępne są leki OTC, leki na receptę, suplementy diety, wyroby medyczne czy żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Produkty właściciela marki Maxigra pomagają ludziom w utrzymaniu zdrowia od ponad 85 lat.

Kiedy można mówić o problemach z erekcją?

Incydentalne zaburzenia erekcji, np. powtarzające się po kilku udanych stosunkach seksualnych, nie są powodem do podejmowania kroków w kierunku leczenia czy wspomagania. O problemach, kiedy należy zasięgnąć porady lekarza, możemy mówić w sytuacji, kiedy 7 na 10 prób odbycia stosunku nie kończy się pomyślnie właśnie ze względu na niemożność osiągnięcia pełnego wzwodu. Na świecie z zaburzeniami erekcji może mierzyć się nawet 150 milionów mężczyzn, z czego 1,5 miliona w Polsce.

Co może powodować zaburzenia erekcji?

Problemy z osiągnięciem wzwodu zawsze mają swoje przyczyny. Istnieje kilka powodów, przez które mężczyźni mogą borykać się z zaburzeniami erekcji, uniemożliwiającymi odbycie stosunku seksualnego. Zaliczyć możemy do nich m.in.:

  • czynniki psychologiczne – tutaj najczęściej mówimy o stresie, np. u młodych mężczyzn, którzy próbują odbyć pierwszy stosunek lub mają pierwsze zbliżenie z nową partnerką. Silne napięcie uniemożliwia osiągnięcie wzwodu,
  • utrwalone bodźce – w tym przypadku zaburzenie erekcji może wynikać z przyzwyczajeń mężczyzny do bodźców, jakie towarzyszą regularnej masturbacji lub oglądaniu pornografii,
  • stosowanie używek – potencję obniżają używki, takie jak papierosy czy alkohol,
  • przyjmowanie niektórych leków – problemy ze wzwodem mogą występować u mężczyzn, którzy przyjmują sterydy lub anaboliki,
  • zmęczenie fizyczne i psychiczne – często dotyka dojrzałych mężczyzn, którzy wiele czasu i sił poświęcają pracy,
  • problemy emocjonalne – zaburzenia erekcji mogą pojawiać u mężczyzn, którzy żyją w nieudanych związkach lub ich związki się rozpadły. Do tej kategorii przyczyn problemów ze wzwodem zaliczają się też trudne doznania, związane np. ze śmiercią partnerki lub poważnymi problemami ze zdrowiem,
  • choroby – m.in. cukrzyca, nadwaga i otyłość, choroby układu moczowego, zaburzenia krążenia, choroby nerek, tarczycy czy wątroby,
  • spadek poziomu testosteronu – z wiekiem lub z powodu zaburzeń hormonalnych może spadać poziom testosteronu, obniżając libido.

Produkty Maxigra na zaburzenia erekcji

Produkty Maxigra dla mężczyzn dostępne są w wariantach Maxigra Go oraz Maxigra Max, które różnią się od siebie zawartością substancji czynnej. Substancją czynną w jest sildenafil, która usprawnia przepływ krwi w ciałach jamistych prącia, ułatwiając osiągnięcie wzwodu. Należy podkreślić jednak, że substancja ta nie wywołuje samoistnej erekcji, ale ułatwia jej osiągnięcie i utrzymanie przy stymulacji seksualnej.

Produkty Maxigra dla kobiet

W Gemini dostępny jest nawilżający żel Maxigra dla kobiet. Zawiera między innymi glicerynę i kwas hialuronowy, które pomagają utrzymywać odpowiednie nawilżenie okolic intymnych i redukować dyskomfort w czasie stosunku seksualnego, wynikający z suchości pochwy.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki