Kategorie

MEDISPIRANT

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
Medispirant, żel do stóp i dłoni, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Medispirant, żel do stóp i dłoni, 50 ml

14,39 zł
Medispirant, chusteczki nawilżane, antyperspirant, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Medispirant, chusteczki nawilżane, antyperspirant, 20 sztuk

10,79 zł
Medispirant, żel pod prysznic, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Medispirant, żel pod prysznic, 180 ml

14,09 zł
Medispirant Mineralny, antyperspirant roll-on, 40 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Medispirant Mineralny, antyperspirant roll-on, 40 ml

18,09 zł
Medispirant, antyperspirant roll-on, 50ml - miniaturka zdjęcia produktu

Medispirant, antyperspirant roll-on, 50ml

20,19 zł
Medispirant, bloker w sprayu, antyperspirant, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Medispirant, bloker w sprayu, antyperspirant, 75 ml

19,69 zł

Medispirant

Produkty Medispirant przeznaczone są dla osób, którym na co dzień doskwiera nadmierna potliwość, powodująca dyskomfort, szczególnie w towarzystwie innych ludzi. W celu zahamowania wydzielania potu można sięgnąć po antyperspiranty i blokery Medispirant, które występują w różnej formie oraz przeznaczone są dla dorosłych.

O marce Medispirant

Medispirant to marka należąca do jednej z firm farmaceutycznych - Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o. o., od 2012 roku będącej jednym z liderów na polskim rynku leków OTC (dostępnych bez recepty).

Jak podaje producent, preparaty Medispirant powstały z myślą o tym, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania konsumentów. W przypadku tej konkretnej linii celem było wspomóc osoby cierpiące na nadmierną potliwość, która w wielu sytuacjach jest niepożądana i może powodować wysoki dyskomfort. Wystarczy wspomnieć tu sytuacje takie, jak choćby publiczne wystąpienie czy rozmowa o pracę, podczas których plamy potu na koszuli lub nieprzyjemny zapach niestety utrudniałyby prezentację.

Jak powstają preparaty Medispirant?

Produkty marki Medispirant produkowane są w rygorystycznych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normami GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że na każdym etapie – tj. od produkcji przez pakowanie i przechowywanie aż do dystrybucji – pilnowane są warunki pracy, jakość procesów i surowców, a także sporządzana jest odpowiednia dokumentacja. Potwierdzeniem stosowania standardów GMP są liczne certyfikaty uzyskane przez producenta leków Medispirant.

Preparaty Medispirant powstają według najnowocześniejszych technologii, które są efektem zaawansowanych badań rozwojowych z zakresu medycyny i farmacji. Metody produkcji oraz receptury wzorowane są na owocach międzynarodowej współpracy farmaceutów, oraz naukowych badań akademickich.

Jak działa Medispirant?

Blokery i antyperspiranty Medispirant opierają swoje działanie o chlorek glinu, który czasowo blokuje kanały potowe na niższych warstwach niż naskórek. Aktywna sól glinowa wchodzi w reakcję ze składnikami potu, w efekcie czego powstaje żel zamykający gruczoły potowe i hamujący nadmierne wydzielanie wody przez skórę. Antyprespiranty i blokery Medispirant mają ponadto działanie bakteriobójcze. Jest to o tyle istotne, że pot sam w sobie nie ma przykrego zapachu – powstaje on dopiero w wyniku działania bakterii znajdujących się na skórze. Ta właściwość produktów Medispirant pozwala zatem zachować nie tylko suchość w miejscach szczególnie narażonych na wydzielanie potu, ale również świeży zapach.

Medispirant – jak używać produktów?

Preparaty Medispirant należy nakładać na oczyszczoną i wysuszoną skórę, najlepiej po wieczornej kąpieli przed snem. Wówczas chlorek glinu najefektywniej zamyka gruczoły potowe. O poranku należy obmyć wodą z mydłem skórę w miejscu, w którym został zaaplikowany preparat. Nie trzeba nakładać antyperspirantu lub blokera ponownie. Powinno się także unikać ich w przypadku podrażnień lub chorób skórnych.

Preparaty Medispirant w aptece Gemini

W aptece internetowej Gemini dostępne są następujące preparaty przeciwpotowe marki Medispirant.

  • Antyperpsiranty i blokery – występują w postaci rollerów lub aerozoli.
  • Medispirant żel pod prysznic – dokładnie oczyszcza skórę, a przy regularnym używaniu zmniejsza aktywność gruczołów potowych.
  • Medispirant do stóp – występuje w postaci bezzapachowego żelu. Preparat obniża aktywność gruczołów potowych znajdujących się na stopach. Nowością jest Medispirant Stepspray, czyli preparat w płynie aplikowany przez atomizer.
  • Medispirant chusteczki – przeznaczone są do doraźnego stosowania w miejscach, w których pojawił się pot, np. na twarzy lub czole. Oczyszczają skórę, jednocześnie hamując pracę gruczołów.

Preparaty Medispirant nie zawierają w swoim składzie alkoholu, dzięki czemu nie podrażniają skóry. Ma to duże znaczenie przede wszystkim dla łagodniej i wrażliwej skóry pod pachami.

Filtry

Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego