Poradnik
Mosbito

MOSBITO

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Mosbito Baby, emulsja ochronna na komary i meszki dla dzieci od 6 miesiąca życia, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mosbito Baby, emulsja ochronna na komary i meszki dla dzieci od 6 miesiąca życia, 75 ml
12,59 zł
Mosbito, płyn odstraszający komary i meszki, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mosbito, płyn odstraszający komary i meszki, 100 ml
12,59 zł
Mosbito, suchy spray odstraszający komary i meszki, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mosbito, suchy spray odstraszający komary i meszki, 100 ml
14,29 zł
Mosbito Tropical, aerozol skutecznie odstraszający komary, kleszcze i meszki, DEET 50%, 90 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mosbito Tropical, aerozol skutecznie odstraszający komary, kleszcze i meszki, DEET 50%, 90 ml
28,29 zł
Mosbito, płyn odstraszający komary i meszki, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Mosbito, płyn odstraszający komary i meszki, 250 ml
24,69 zł
Mosbito, plastry odstraszające komary i meszki, 12 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Mosbito, plastry odstraszające komary i meszki, 12 sztuk
16,39 zł
1 - 6 z 6 produktów

Poznaj markę Mosbito

Marka Mosbito oferuje w sprzedaży repelenty, czyli środki do odstraszania komarów, kleszczy i innych owadów, a także preparaty do łagodzenia objawów po ukąszeniach. Produkty Mosbito dostępne są w Gemini w formie płynów, sprayów, plastrów i opasek. Różnorodność form preparatów daje klientom możliwość wyboru rodzaju ochrony przed komarami i owadami dopasowanych do potrzeb.

Produkty marki Mosbito wytwarza polska firma farmaceutyczna VERCO, założona w 2006 roku. Przedsiębiorstwo współpracuje z lekarzami i środowiskiem naukowym, co umożliwia tworzenie preparatów o szerokich zastosowaniach. Producent dba o to, aby jego produkty były bezpieczne i spełniały najwyższe normy.

Produkty marki Mosbito

Preparaty Mosbito dostępne są w formie sprayów, emulsji, plastrów i opasek. Produkty przeznaczone są dla dzieci i dorosłych.

Mosbito spray na komary to aerozol, przeznaczony do odstraszania owadów, w formie aerozolu. Zawiera w składzie geraniol – składnik występujący m.in. w olejkach eterycznych. Zaczyna działać po ok. 20 minutach i chroni przed ukąszeniami przez ok. 4 godziny.

Mosbito plastry na komary to praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku dzieci. Wystarczy przykleić je na ubranie, meble, namiot czy wózek. Działają w promieniu 70 cm od miejsca, w którym zostały umieszczone. Jak podaje producent, są skuteczne przez 4 godziny od momentu wyjęcia z opakowania. W ich składzie znajduje się naturalny olejek lawendowy – to zapach nieatrakcyjny dla komarów.

W asortymencie Gemini dostępne są również silikonowe opaski na nadgarstek, nasączone olejkiem lawendowym. Zapach jest przyjemny dla człowieka, natomiast jest nieakceptowalny przez komary. Wygodna forma repelentu pozwala na swobodne spędzanie czasu, bez konieczności spryskiwania ciała i ubrań.

Mosbito spray na komary może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Jego formuła, oparta na składnikach ze skrobi kukurydzianej sprawia, że produkt natychmiast wysycha. Dodatek lawendy wykazuje działanie odstraszające na komary i meszki. Preparat zawiera D-panthenol i aloes, które to mają działać łagodząco na skórę podrażnioną podczas ugryzienia owadów. W asortymencie Gemini dostępne są również Mosbito płyny na komary, odpowiednie dla osób, które wolą tradycyjne rozwiązania. Produkty nie wymagają rozsmarowania i nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze.

Dla dzieci marka Mosbito przygotowała emulsję odstraszającą komary, do stosowania po 6. miesiącu życia. W jej skład wchodzi gerianiol, który ma chronić przed ugryzieniem przez owady. To substancja, która znajduje się w naturalnych olejkach eterycznych. Produkt ten nie zawiera DEET.

W asortymencie marki dostępny jest również żel, który ma łagodzić skutki ukąszenia komarów, os, pszczół, mrówek i innych owadów. Zawiera w składzie ekstrakt z korzenia lukrecji, który pomaga łagodzić świąd, kukurbitynę – wykazuje działanie kojące i zmniejszające obrzęk oraz D-panthenol, który ma nawilżać i przyspieszać regenerację skóry.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki