Kategorie

MOSBITO

Znalezione produkty: 9
Sortowanie:
Sortuj według
Mosbito Baby, emulsja ochronna na komary i meszki, 75 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Mosbito Baby, emulsja ochronna na komary i meszki, 75 ml KRÓTKA DATA

2,09 zł
Mosbito, plastry odstraszające komary, 12 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito, plastry odstraszające komary, 12 sztuk

15,59 zł
Mosbito, spray odstraszający komary i meszki, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito, spray odstraszający komary i meszki, 100 ml

16,09 zł
Mosbito Max, spray odstraszający komary, meszki, kleszcze, 25% DEET, 90 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito Max, spray odstraszający komary, meszki, kleszcze, 25% DEET, 90 ml

17,19 zł
Mosbito, płyn odstraszający komary i meszki, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito, płyn odstraszający komary i meszki, 250 ml

20,99 zł
Mosbito, opaska odstraszająca komary, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito, opaska odstraszająca komary, 1 sztuka

15,79 zł
Mosbito, żel łagodzący po ukąszeniu owadów, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito, żel łagodzący po ukąszeniu owadów, 15 ml

12,69 zł
Mosbito Baby, emulsja ochronna na komary i meszki, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito Baby, emulsja ochronna na komary i meszki, 75 ml

16,19 zł
Mosbito, płyn odstraszający komary, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mosbito, płyn odstraszający komary, 100 ml

11,59 zł

Poznaj markę Mosbito

Marka Mosbito oferuje w sprzedaży repelenty, czyli środki do odstraszania komarów, kleszczy i innych owadów, a także preparaty do łagodzenia objawów po ukąszeniach. Produkty Mosbito dostępne są w aptece internetowej Gemini w formie płynów, sprayów, plastrów i opasek. Różnorodność form preparatów daje klientom możliwość wyboru rodzaju ochrony przed komarami i owadami dopasowanych do potrzeb.

Produkty marki Mosbito wytwarza polska firma farmaceutyczna VERCO, założona w 2006 roku. Przedsiębiorstwo współpracuje z lekarzami i środowiskiem naukowym, co umożliwia tworzenie preparatów o szerokich zastosowaniach. Producent dba o to, aby jego produkty były bezpieczne i spełniały najwyższe normy.

Produkty marki Mosbito

Preparaty Mosbito dostępne są w formie sprayów, emulsji, plastrów i opasek. Produkty przeznaczone są dla dzieci i dorosłych.

Mosbito spray na komary to aerozol, przeznaczony do odstraszania owadów, w formie aerozolu. Zawiera w składzie geraniol – składnik występujący m.in. w olejkach eterycznych. Zaczyna działać po ok. 20 minutach i chroni przed ukąszeniami przez ok. 4 godziny.

Mosbito plastry na komary to praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku dzieci. Wystarczy przykleić je na ubranie, meble, namiot czy wózek. Działają w promieniu 70 cm od miejsca, w którym zostały umieszczone. Jak podaje producent, są skuteczne przez 4 godziny od momentu wyjęcia z opakowania. W ich składzie znajduje się naturalny olejek lawendowy – to zapach nieatrakcyjny dla komarów.

W asortymencie apteki Gemini dostępne są również silikonowe opaski na nadgarstek, nasączone olejkiem lawendowym. Zapach jest przyjemny dla człowieka, natomiast jest nieakceptowalny przez komary. Wygodna forma repelentu pozwala na swobodne spędzanie czasu, bez konieczności spryskiwania ciała i ubrań.

Mosbito spray na komary może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Jego formuła, oparta na składnikach ze skrobi kukurydzianej sprawia, że produkt natychmiast wysycha. Dodatek lawendy wykazuje działanie odstraszające na komary i meszki. Preparat zawiera D-panthenol i aloes, które to mają działać łagodząco na skórę podrażnioną podczas ugryzienia owadów. W asortymencie apteki dostępne są również Mosbito płyny na komary, odpowiednie dla osób, które wolą tradycyjne rozwiązania. Produkty nie wymagają rozsmarowania i nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze.

Dla dzieci marka Mosbito przygotowała emulsję odstraszającą komary, do stosowania po 6. miesiącu życia. W jej skład wchodzi gerianiol, który ma chronić przed ugryzieniem przez owady. To substancja, która znajduje się w naturalnych olejkach eterycznych. Produkt ten nie zawiera DEET.

W asortymencie marki dostępny jest również żel, który ma łagodzić skutki ukąszenia komarów, os, pszczół, mrówek i innych owadów. Zawiera w składzie ekstrakt z korzenia lukrecji, który pomaga łagodzić świąd, kukurbitynę – wykazuje działanie kojące i zmniejszające obrzęk oraz D-panthenol, który ma nawilżać i przyspieszać regenerację skóry.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego