Poradnik

MUGGA

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Mugga Insect Repellent, spray na komary dla dzieci od 2 lat, DEET 9,5%, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mugga Insect Repellent, spray na komary dla dzieci od 2 lat, DEET 9,5%, 75 ml
20,89 zł
Mugga Tick Repellent, spray na kleszcze dla dzieci od 3 lat, z ikarydyną 25%, 75 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Zdrowie i uroda
Mugga Tick Repellent, spray na kleszcze dla dzieci od 3 lat, z ikarydyną 25%, 75 ml KRÓTKA DATA
27,49 zł 29,00 zł
Najniższa cena z 30 dni
Mugga Insect Repellent, mleczko roll-on, DEET 20%, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mugga Insect Repellent, mleczko roll-on, DEET 20%, 50 ml
22,99 zł
Mugga Insect Repellent, spray na komary tropikalne, DEET 50%, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mugga Insect Repellent, spray na komary tropikalne, DEET 50%, 75 ml
29,29 zł
Mugga Insect Repellent, mleczko na komary tropikalne, roll-on, DEET 50%, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Mugga Insect Repellent, mleczko na komary tropikalne, roll-on, DEET 50%, 50 ml
24,99 zł
Mugga Tick Repellent, spray na kleszcze dla dzieci od 3 lat, z ikarydyną 25%, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Mugga Tick Repellent, spray na kleszcze dla dzieci od 3 lat, z ikarydyną 25%, 75 ml
29,00 zł
1 - 6 z 6 produktów

Mugga preparaty na komary i kleszcze

Mugga to marka, która produkuje repelenty (z łac. repellere - odstraszać, odrzucać) na kleszcze i komary europejskie i tropikalne. Preparaty te są rekomendowane przez WHO dla osób wyjeżdżających w regiony, gdzie istnieje ryzyko zarażenia się malarią.

Historia Mugga>

Preparaty marki powstają w belgijskiej firmie Jaico RDP NV. Została ona założona 25 marca 1987 i od tamtego czasu zajmuje się produkcją repelentów. Jaico RDP NV współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii, a także ze szwajcarskim Instytutem Zdrowia Publicznego. Preparaty z serii Mugga były wyróżniane i nagradzane na prestiżowych, międzynarodowych wystawach. Otrzymały m.in. wyróżnienia od Unii Europejskiej za skuteczność działania. Największą ilość nagród zdobył flagowy produkt marki - opatentowany Roll-on Jaico Mosquito Mleczko, w Polsce znany jako Mugga Roll-on.

Proces produkcji preparatów Mugga

Każdy z produktów marki jest objęty badaniami porównawczymi z preparatami konkurencyjnymi przez niezależne organizacje konsumenckie. Przed wprowadzeniem do obrotu, produkty są poddawane rygorystycznym testom terenowym i laboratoryjnym. Produkty można spotkać w wielu krajach Ameryki, Azji, Europy, a także na Karaibach. Powstają one na bazie olejków roślinnych i składnika DEET.

W Polsce, która znajduje się w klimacie umiarkowanym, zazwyczaj komary nie są groźne. Inaczej jest w krajach tropikalnych, gdzie każde ukąszenie komara może stanowić poważny problem, ponieważ przenoszą one groźne choroby, takie jak denga, malaria czy wirus zika. Jest wiele sposobów, jak możemy się chronić, np. stosując pułapki, opryski na komary, rośliny odstraszające, opaski lub lampy. Jedną z metod jest zastosowanie produktów marki Mugga, które zawierają substancję czynną - DEET zalecaną przez WHO.

Mugga gama produktów na kleszcze i komary

Firma ma w swojej ofercie preparaty na kleszcze i komary dla dorosłych i dla dzieci. Wśród najbardziej popularnych produktów znajdziemy: Mugga 50 spray - środek na komary z DEET 50 extra strong. Ten preparat działa odstraszająco nie tylko na komary, ale również na meszki, muchy, kleszcze, bąki, moskity, roztocza. Zawiera substancję DEET o wysokim stężeniu 50%.

Mugga dla dzieci na kleszcze i komary

Preparat dla najmłodszych zawiera 9,5% substancji czynnej DEET (N, N-dietylo-m-toluamid). Pojedyncza aplikacja repelentu powinna chronić średnio do 6 godzin w klimacie umiarkowanym i od 2 do 5 godzin w klimacie tropikalnym. Produkt posiada delikatny, eukaliptusowy zapach. Łatwo się aplikuje, a przy tym nie jest tłusty.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo