Poradnik
My.Size

MY.SIZE

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce My size

Marka My size produkująca prezerwatywy jest własnością międzynarodowej marki zarejestrowanej przez R & S Consumer Goods GmbH Monachium (Niemcy). Tworzenie swoich produktów grupa rozpoczęła w 1997 roku. Od samego początku celem marki My size było opracowanie prezerwatyw, których rozmiar da się indywidualnie dobrać do obwodu penisa. Rewolucyjne podejście miało zapewniać najwyższy komfort użytkowania środków antykoncepcyjnych.

Niemiecka firma dba o to, by jej wyroby były trwałe i wytrzymałe. Na każdym etapie cyklu produkcyjnego zachowuje ostrożność i staranność, by nie dopuścić do pogorszenia się jakości oferowanych środków. Rygorystyczna wewnętrzna kontrola jakości ma sprawiać, by metody i systemy produkcyjne marki przewyższały normę stosowaną w branży – ISO 4074.

My size – prezerwatywy na miarę

Prezerwatywy My size są nawilżane i mają standardową grubość. Kształt ze zbiorniczkiem ma zapewniać bezpieczeństwo i niezawodność w czasie stosunku. Produkty powstają wyłącznie z pierwszorzędnego, czystego lateksu kauczuku naturalnego. Nad odpowiednim doborem materiałów czuwa personel techniczny. Wszystkie prezerwatywy tworzone są ze specjalnej mieszanki lateksowej zapewniającej elastyczność i miękkość. Oferowane środki antykoncepcyjne mają neutralny kolor i charakteryzują się odpornością na rozerwanie.

Prezerwatywy My size produkowane są jedynie na nowoczesnych maszynach produkcyjnych w zakładach w Niemczech. Opakowania są dopracowane wyglądem i wygodą użytkowania. Oferują także najwłaściwszą ochronę zawartości. Co ważne, prezerwatywy marki są produktami odpowiednimi dla wegan.

Rozmiary prezerwatyw My size

Garnitur do seksu uszyty na miarę – takim określeniem producent reklamuje prezerwatywy marki My size. Rozmiary dostępne w asortymencie rzeczywiście pozwalają dopasować wielkość prezerwatyw do obwodu penisa. Wszystko po to, by zapewnić komfort podczas zbliżeń.

Producent oferuje 7 wariantów środków o różnej szerokości. Rozmiary prezerwatyw My size to 47 mm, 49 mm, 53 mm, 57 mm, 60 mm, 64 mm, 69 mm. Szerokość prezerwatyw decyduje o jakości i intensywności doznań. Różnorodność produktów, która pozwala na szeroki wybór, ma poprawić odczuwanie przyjemności podczas zbliżeń.

Marka dąży do tego, by dzięki jej wyrobom można poczuć się pewniej i bezpieczniej podczas seksu. Źle dobrany rozmiar prezerwatywy może powodować uszkodzenia środków antykoncepcyjnych i zmniejszenie skuteczności ochrony przed chorobami wenerycznymi i nieplanowaną ciążą. Jak podaje producent, w przypadku produktów My size nie trzeba martwić się niedopasowaniem prezerwatywy. Akcesorium dobrze się rozwija i nie sprawia problemów przy nakładaniu.

Prezerwatywy od marki testowane są elektronicznie. Badaniu poddany zostaje każdy pojedynczy produkt. Roczna kontrola TÜV na każdym etapie produkcji również jest standardem stosowanym w firmie.

Jak znaleźć swój rozmiar prezerwatywy? Wystarczy wydrukować udostępnianą przez firmę miarkę w PDF-ie. Następnie należy przeciąć kartkę wzdłuż linii przerywanej. Po uzyskaniu gotowej miarki owija się ją ostrożnie wokół penisa we wzwodzie i odczytuje rozmiar wskazany przez miarkę. W ten sposób można dopasować rozmiar prezerwatywy.

Kategorie powiązane z marką MY.SIZE
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki