Kategorie

NIQUITIN

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
NiQuitin 4 mg, smak miętowy, 72 pastylki do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin 4 mg, smak miętowy, 72 pastylki do ssania

48,99 zł
NiQuitin Mini 4 mg, 20 tabletek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin Mini 4 mg, 20 tabletek do ssania

10,99 zł
NiQuitin Przezroczysty 7 mg/ 24h, system transdermalny, plastry, 7 sztuk  - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin Przezroczysty 7 mg/ 24h, system transdermalny, plastry, 7 sztuk

62,99 zł
NiQuitin Przezroczysty 21 mg/ 24h, system transdermalny, plastry, 7 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin Przezroczysty 21 mg/ 24h, system transdermalny, plastry, 7 sztuk

67,99 zł
NiQuitin Przezroczysty 14 mg/ 24h, system transdermalny, plastry, 7 sztuk  - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin Przezroczysty 14 mg/ 24h, system transdermalny, plastry, 7 sztuk

68,99 zł
NiQuitin Mini 1,5 mg, 20 tabletek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin Mini 1,5 mg, 20 tabletek do ssania

10,89 zł
NiQuitin 2 mg, smak miętowy, 72 pastylki do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

NiQuitin 2 mg, smak miętowy, 72 pastylki do ssania

73,99 zł

O marce NiQuitin

NiQuitin to jedna z marek na rynku, która przeznaczona jest dla osób, które pragną rzucić palenie. Producentem jest Perrigo – firma z ponad 130-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją produktów leczniczych OTC, wyrobów medycznych, kosmetyków, a także suplementów diety.

NiQutin – oferta marki

Marka NiQuitin posiada zróżnicowaną pod względem formy ofertę produktów, tak by umożliwić odbiorcom dopasowanie sposobu walki z nałogiem do stylu życia i własnych upodobań. Dostępne są NiQuitin plastry, pastylki i tabletki do ssania. Należy jednak pamiętać, że produkty mają na celu jedynie wspomaganie rzucania palenia. Bardzo dużo zależy również od silnej woli osoby uzależnionej od nikotyny. Produkty marki NiQuitin zawierają nikotynę i są dostępne bez recepty.

NiQuitin – jak działa?

Substancją czynną preparatu jest nikotyna. Jej zadaniem jest łagodzenie objawów abstynencyjnych, które pojawiają się w przypadku zrywania z nałogiem. Rezygnacja z palenia papierosów może wywołać w organizmie niepożądane symptomy, które w dłuższej perspektywie czasu mogą być uciążliwe dla osoby rzucającej palenie. Pojawić się może ogólne rozdrażnienie organizmu, nerwowość, a także zmęczenie i bezsenność. Człowiek odczuwa silny głód nikotynowy, który na przykład zajada dużymi porcjami jedzenia, słodyczami bądź słonymi przekąskami. Plastry NiQuitin czy też tabletki mają za zadanie zmniejszyć nasilenie objawów poprzez stopniowe uwalnianie do organizmu małych porcji nikotyny.

NiQuitin – wybór produktów

NiQuitin – plastry

NiQuitin plastry to produkt, który dostępny jest w trzech dawkach. Jego działanie oparte jest na technologii Smart Control, czyli na uwalnianiu różnych dawek nikotyny przez 24 godziny w celu minimalizowania objawów głodu nikotynowego. Moc plastrów powinna być dobrana według liczby wypalanych papierosów.

NiQutin – tabletki do ssania

Tabletki do ssania NiQuitin Mini, podobnie jak inne produkty marki, posiadają nikotynę. Opakowanie przypomina kształtem zapalniczkę, a sam produkt dedykowany jest osobom, które dopadł napad głodu nikotynowego. Tabletki dostępne są w dwóch dawkach: 1,5 mg oraz 4 mg. Można łączyć je z innymi produktami marki.

NiQuitin – pastylki do ssania

Pastylki do ssania NiQuitin również mogą stanowić pomoc w nagłych napadach głodu nikotynowego. Dostępne są opakowania tabletek z 2 mg i 4 mg substancji czynnej. Terapia polega na stopniowym zmniejszaniu dawek uwalnianej do organizmu nikotyny, a także całkowitym porzuceniu palenia papierosów. Jedyna przyjmowana dawka nikotyny powinna pochodzić z produktów marki NiQuitin.

Przeciwwskazania do stosowania produktów NiQuitin

Przed skorzystaniem z terapii nikotynowej z produktami marki NiQuitin należy szczegółowo zapoznać się z ulotką. Warto zwrócić szczególną uwagę na przeciwwskazania. Z terapii tego typu nie powinny bowiem korzystać osoby, które posiadają nadwrażliwość na nikotynę bądź którykolwiek ze składników plastrów, tabletek czy pastylek.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego