Poradnik
Original Source

ORIGINAL SOURCE

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Mango, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Mango, 500 ml
9,99 zł
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Lime 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Lime 500 ml
9,99 zł
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Coconut i Shea butter, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Coconut i Shea butter, 500 ml
9,99 zł
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Vanilia-Raspberry, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Original Source Vegan, żel pod prysznic, Vanilia-Raspberry, 500 ml
9,99 zł
1 - 4 z 4 produktów

O marce Original Source

Original Source to marka kosmetyków do mycia ciała opartych na naturalnych roślinnych składnikach, które mają wyróżniać ją gamą oryginalnych propozycji zapachowych. Produkty firmy wolne są od parabenów, silikonu i triclosanu, a gliceryna w nich zawarta w całości pochodzi z roślin. Original Source należy do PZ Cussons, właściciela takich marek, jak Morning Fresh, Carex czy Bayley’s.

Jak wybierać kosmetyki pod prysznic?

Prysznic lub kąpiel to podstawa codziennej higieny, dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich kosmetyków do tej czynności. Oprócz obmycia skóry z zanieczyszczeń produkty mogą również dawać efekt zmiękczenia, nawilżenia. Konsumenci mogą również zwracać uwagę na etykiety, sprawdzać, na jakich składnikach bazuje dany preparat, co zostało wykorzystane podczas jego przygotowania. Dlaczego skład kosmetyków może być ważny? Parabeny to konserwanty łatwo przenikające przez skórę, mogące u niektórych osób wywoływać stany zapalne lub alergie. Silikony, szczególnie używane przez długi czas, mogą nie dopuszczać do skóry potrzebnych składników odżywczych. Gliceryna pochodząca z ropy naftowej może wywoływać w skórze procesy kumulacji toksyn. Triclosan, środek antybakteryjny, może powodować alergie, a nawet przyczyniać się do zaburzeń hormonalnych.

Naturalne kosmetyki do kąpieli Original Source

Kosmetyki Original Source produkowane są według przyjętej przez markę zasady „pack more in”, w celu zmieszczenia w jednej butelce jak najwięcej natury. Dlatego na opakowaniach niektórych z nich znajdziemy wyeksponowaną informację o ilości owoców wykorzystanych do produkcji jednej butelki kosmetyku tak jak w przypadku orzeźwiającego żelu pod prysznic Zingy Lime (80 limonek na litr).

W gamie wyrobów Original Source znajdziemy też m.in. żel o zapachu mango (Juicy Mango), wanilii z maliną (Creamy Vanilla & Raspberry), cytryny z drzewem herbacianym (Zesty Lemon & Tea Tree), słodkiego jabłka z mleczkiem waniliowym (Sweet Apple & Vanilla Milk) oraz kokosa z masłem shea (Tropical Coconut & Shea Butter).

Nastawiona na intensywne nawilżanie linia Water Infusions to kolejne połączenia: maliny z wodą różaną (Raspberry & Rose Water), ananasa i cytryny (Pineapple & Lemon) oraz jabłka z melonem (Apple & Melon) z zawartością witaminy E mającej właściwości neutralizowania wolnych rodników. Obecna w żelach Original Source gliceryna - pochodząca w całości z roślin - ma za zadanie łagodzić podrażnienia skóry, czynić ją elastyczną i wspomagać jej regenerację.

Original Source - wegańskie żele pod prysznic

Sygnowane marką Original Source kosmetyki posiadają certyfikat The Vegan Society (Towarzystwo Wegańskie, działające od 1944 roku). Oznacza to, że nie były one testowane na zwierzętach, a także nie znajdziemy w nich składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego. Dotyczy to nie tylko surowców, ale także procesu produkcji. Kosmetyk oznaczony tym certyfikatem musi być też wolny od składników roślinnych, które pochodzą z genetycznie modyfikowanych upraw. To dobra wiadomość dla miłośników zwierząt i osób dbających o środowisko naturalne.

Kategorie powiązane z marką ORIGINAL SOURCE
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki