Poradnik
Otrivin

OTRIVIN

Znalezione produkty : 9
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Otrivin Oddychaj Czysto, aerozol do nosa, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Oddychaj Czysto, aerozol do nosa, 100 ml
27,49 zł
Otrivin Oddychaj Czysto, aerozol do nosa dla dzieci od 2 tygodnia, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Oddychaj Czysto, aerozol do nosa dla dzieci od 2 tygodnia, 100 ml
26,49 zł
Otrivin Allergy (2,5 mg + 0,25 mg)/ ml, aerozol do nosa, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Allergy (2,5 mg + 0,25 mg)/ ml, aerozol do nosa, 15 ml
22,79 zł
Otrivin Regeneracja (1 mg + 50 mg)/ ml, aerozol do nosa, roztwór, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Regeneracja (1 mg + 50 mg)/ ml, aerozol do nosa, roztwór, 10 ml
23,39 zł
Otrivin 1 mg/ 1 ml, aerozol do nosa, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin 1 mg/ 1 ml, aerozol do nosa, 10 ml
17,97 zł
Otrivin Ipra Max (0,5 mg + 0,6 mg)/ ml, aerozol do nosa, roztwór, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Ipra Max (0,5 mg + 0,6 mg)/ ml, aerozol do nosa, roztwór, 10 ml
29,49 zł
Otrivin Menthol 1 mg/ml, aerozol do nosa, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Menthol 1 mg/ml, aerozol do nosa, 10 ml
20,84 zł
Otrivin Katar i zatoki 1 mg/ 1 ml, aerozol do nosa, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin Katar i zatoki 1 mg/ 1 ml, aerozol do nosa, 10 ml
23,09 zł
Otrivin dla dzieci 0,5 mg/ml, od 2 do 11 lat, aerozol do nosa, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Otrivin dla dzieci 0,5 mg/ml, od 2 do 11 lat, aerozol do nosa, 10 ml
20,89 zł
1 - 9 z 9 produktów

O marce Otrivin

Otrivin to marka leków przeznaczonych do leczenia objawów kataru oraz kataru siennego, łagodzących podrażnienia i obrzęki błony śluzowej w nosie. W ofercie Gemini dostępne są aerozole i krople do nosa Otrivin o różnym stężeniu substancji czynnej, dzięki czemu środek odpowiedni dla siebie znajdą osoby o różnych potrzebach.

Poznaj markę Otrivin

Otrivin to jedna z marek znajdujących się w ofercie globalnego koncernu farmaceutycznego GlaxoSmithKline Consumer HealtheCare. Firma kładzie ogromny nacisk na inwestycje w badania naukowe, dzięki którym chce udoskonalać swoje leki, w tym również aerozole i krople do nosa Otrivin. Misją tego przedsiębiorstwa jest bowiem podnoszenie komfortu życia i wspieranie pacjentów w powrocie do zdrowia. Właściciel marki Otrivin jest obecny ze swoimi produktami w ponad stu sześćdziesięciu krajach świata.

Otrivin – lek na katar i zatoki dla wszystkich

Leki Otrivin powstały z myślą o przyniesieniu ulgi wszystkim osobom, które z powodu zatkanego nosa, uporczywego kataru, kichania lub też zapalenia zatok nie są w stanie normalnie funkcjonować i muszą rezygnować z obowiązków, lub przyjemności. Aerozole i krople do nosa Otrivin pomagają w rozrzedzeniu wydzieliny, zmniejszeniu obrzęku i załagodzeniu podrażnień, dzięki czemu osoby przeziębione lub cierpiące na katar sienny, mogą z ulgą odetchnąć i oddać się swoim zajęciom lub po prostu cieszyć się chwilą.

Wartości marki Otrivin

Skoro już o oddychaniu mowa, marka Otrivin wspiera działania mające na celu walkę ze smogiem, a także uświadamia swoich konsumentów na temat szkodliwości zanieczyszczenia powietrza. Na swojej stronie marka informuje o tym, w jaki sposób smog, który podobnie jak katar uniemożliwia swobodne oddychanie, przyczynia się do utraty zdrowia i przedwczesnej śmierci dziesiątek tysięcy Polaków rocznie. Podpowiada również, jakie działania może podjąć każdy z nas w celu ochrony swojego układu oddechowego przez zgubnym wpływem smogu.

Marka Otrivin bierze czynny udział w inicjatywie antysmogowej Smogathon, w ramach której funduje między innymi specjalistyczne oczyszczacze powietrza dla dzieci w przedszkolach. W 2017 roku akcja objęła przedszkola w Żywcu – na tamten moment jednym z miast o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w całej Europie.

Jak stosować Otrivin?

Dzianie aerozoli i kropli do nosa Otrivin oparte jest o substancję czynną, którą jest ksylometozolina. Substancja ta ma szybko przynosić ulgę przy zatkanym nosie i uciążliwym katarze. Dzięki swoim właściwościom ksylometazolina oczyszcza nos, rozrzedzając wydzielinę. Ponadto substancja ta działa bezpośrednio na naczynia krwionośne w nosie, dzięki czemu zmniejsza obrzęk błony śluzowej.

Leki Otrivin występują w formie aerozolu lub kropli. W tej pierwszej formie substancja czynna aplikowana jest bezpośrednio na naczynia krwionośne, dzięki czemu zmniejsza obrzęk błony śluzowej.

Krople lub aerozol należy podawać bezpośrednio do otworów nosowych. Aerozole aplikuje się w pozycji stojącej poprzez wsunięcie końcówki do nosa oraz wciśnięcie atomizera. Krople można aplikować w dowolnej pozycji, odchylając głowę do tyłu i delikatnie ściskając buteleczkę. Należy jednak uważać, by nie spłynęły do gardła. W takim wypadku trzeba je odkrztusić.

W Gemini dostępne różne rodzaje kropli do nosa Otrivin. Należy zapoznać się z ich działaniem oraz zawartością substancji czynnej i wybrać odpowiedni.

Otrivin dla dzieci

Otrivin dla dzieci przeznaczony jest dla pacjentów w wieku od dwóch do jedenastu lat. Zawiera niższą dawkę substancji czynnej, która wynosi 0,5 miligrama ksylometazoliny w 1 mililitrze roztworu. Dzięki temu jest bezpieczna do stosowania w leczeniu wrażliwych nosków dzieci.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo