Poradnik
Signal

SIGNAL

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Signal - marka dbająca o środowisko

Firma Signal należy do międzynarodowej korporacji Unilever, która posiada ponad 400 różnych marek produkujących głównie środki czystości i higieny osobistej, a także artykuły żywnościowe. Jest jednym z liderów w branży towarów konsumpcyjnych na świecie, produkuje i sprzedaje w ponad 190 krajach. Unilever, a z nim Signal, działając na skalę światową, dąży do popularyzacji zrównoważonego stylu życia. Opracowuje produkty niewymagające dużego zużycia wody, współpracuje z rolnikami i dostawcami, by pomóc im rozważnie zarządzać jej zasobami. Kolejnym działaniem firmy jest pomoc w rozwinięciu gospodarki obiegowej, modyfikując opakowania z tworzyw sztucznych i wytwarzając energię z odpadów produkcji.

Unilever i FDI (World Dental Federation) połączyły siły w 2005 roku. To partnerstwo poczyniło znaczące kroki w kierunku wymiernej poprawy zdrowia jamy ustnej zarówno u dorosłych, jak i dzieci na całym świecie poprzez promocję zdrowia zębów i programy edukacyjne. Programy te mają na celu ustalenie długoterminowego zachowania podczas szczotkowania.

Signal - pasty do zębów

Marka Signal jest znanym producentem specjalistycznych past do zębów. Produkty są połączeniem zaawansowanych technologicznie oraz szczegółowych badań jakościowych dokonywanych przez producenta. Firma jest szczególnie zaangażowana w różne projekty społeczne, w tym rozpowszechnianie dobrych nawyków szczotkowania zębów. Działalność marki w zakresie zdrowia jamy ustnej obejmuje liczne programy szkolne, programy pomocy społecznej oraz bezpłatne przeglądy stomatologiczne.

Signal - naturalne pasty do zębów

Marka stworzyła gamę past do zębów Nature Elements, które zawierają 96% składników pochodzenia naturalnego. Signal Integral 8 Nature Elements Coco White zawiera w sobie ekstrakt z orzecha kokosowego, który jest znany ze swoich naturalnych właściwości oczyszczających i pomaga przywracać naturalną biel zębów. Kolejna pasta z tej serii to Signal Integral 8 Nature Elements Herbal Gum Care. Zawiera olejki z szałwii i tymianku, charakteryzujące się właściwościami regenerującymi, które pomagają odżywić i chronić dziąsła. Trzeci produkt z tej gamy to Signal Integral 8 Nature Elements Clove Sensitive - nasycony olejkiem goździkowym i jagodowym jałowca, znanym z właściwości kojących, dzięki czemu ta pasta nadaje się do zębów wrażliwych.

Signal pasty do zębów dla dzieci

Firma przygotowała również pasty do zębów dla najmłodszych. Wśród nich znajdują się: Signal Kids - dla dzieci w wieku 2-6 lat, dostępna w smaku truskawkowym i owocowym. Dla nieco starszych odbiorców (7-13 lat) producent proponuje pastę Signal Junior o smaku miętowym.

Signal - wybielająca pasta do zębów

Popularnym produktem marki Signal jest również wybielająca pasta do zębów Daily White. Zawiera ona sodę oczyszczoną, która w bezpieczny sposób pomaga odkryć naturalną biel zębów.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki