Poradnik

SOHO

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce Soho

Soho to jedna z marek produkujących inhalatory, które służą do nebulizacji leków, czyli aplikowania ich bezpośrednio do dróg oddechowych. W ofercie Gemini dostępne są inhalatory oraz wymienny osprzęt marki Soho, ale również inne akcesoria medyczne, np. termometry bezdotykowe czy resuscytatory.

Poznaj markę Soho

Marka Soho należy do chińskiej firmy farmaceutycznej Lights Medical Manufacturer, która wchodzi w skład holdingu medycznego Tianjin Pharmaceutical. Producent ten eksportuje na cały świat profesjonalny sprzęt medyczny. W celu rozwoju swojej technologii właściciel marki Soho nieustannie inwestuje w badania i testy, patentując coraz więcej nowych rozwiązań. Rozwój firma motywuje przede wszystkim potrzebami pacjentów i środowiska medycznego.

Cała produkcja inhalatorów Soho odbywa się zgodnie z normami GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne), które polegają na tym, że każdy etap procesu poddawany jest ścisłej kontroli, zarówno w kontekście używanych materiałów, jak i też metod produkcji, warunków pracy oraz magazynowania. Spełnianie norm GMP potwierdzone jest przyznaniem wielu stosownych certyfikatów.

Czym jest inhalator Soho?

Inhalator jest urządzeniem wykorzystywanym w celu profilaktyki i leczenia dróg oddechowych. Dzięki inhalatorowi możliwa jest bezpośrednia aplikacja leków, sprężonych pod wysokim ciśnieniem do postaci pary, do dróg oddechowych. Inhalator Soho może być stosowany zarówno przy leczeniu infekcji dróg oddechowych, jak i też chorób przewlekłych, takich jak na przykład astma oskrzelowa. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje inhalatorów tej marki, pośród których znajdują się urządzenia przystosowane dla osób dorosłych oraz dla dzieci.

Jak działa inhalator Soho?

Bezpośrednia aplikacja leków do dróg oddechowych możliwa jest dzięki inhalatorowi. Jego podstawową funkcją jest wytwarzanie aerozolu. Rozumiemy przez to gaz, w którym są zawieszone cząsteczki ciał stałych jak proszek czy cieczy jak zawiesina, czy roztwór, które to zawierają lek. Lek w tej formie, możliwy jest do wdychania przez usta lub nos, co jest szybszą metodą niż bardziej popularne tabletki czy syropy.

Inhalator Soho to urządzenie bardzo proste i wygodne w obsłudze. Aby rozpocząć inhalację, wystarczy napełnić lekiem nebulizator (czyli pojemnik na płyn), nałożyć na usta lub nos odpowiednią maseczkę i wreszcie uruchomić urządzenie poprzez wciśnięciu jednego przycisku.

Soho inhalator tłokowy umożliwia aplikację leków, które ułatwiają odkrztuszanie kaszlu, nawilżają śluzówki, łagodzą podrażnienia dróg oddechowych, a także redukują ilość wydzieliny w przypadku infekcji.

Soho – inhalator i akcesoria

Oprócz inhalatorów Soho w Gemini dostępne są również wymienne akcesoria, niezbędne do prawidłowej inhalacji leków. Wśród nich znajdują się między innymi nebulizatory oraz ustniki.

Soho – termometr bezdotykowy

Dostępny w Gemini bezdotykowy termometr Soho umożliwia dokładne mierzenie za pomocą podczerwieni temperatury ciała, niezależnie od panującej temperatury otoczenia. Termometr bezdotykowy Soho posiada kilka funkcji, które mogą okazać się przydatne szczególnie w czasie regularnego kontrolowania temperatury w czasie choroby. Są nimi:

  • alarm gorączkowy – który od razu informuje o wysokiej temperaturze, którą należy zacząć zbijać za pomocą leków;
  • pamięć pomiarów – pomocne, kiedy kontrolujemy temperaturę przez dłuższy okres;
  • automatyczne wyłączanie – dzięki któremu oszczędza się baterie.

Odczyt pomiaru ułatwia duży i jasny wyświetlacz LCD. Czas pomiaru temperatury wynosi 0,5 sekundy, dzięki czemu łatwo jest zmierzyć ciepłotę ciała u małych dzieci. Bezdotykowy termometr Soho posiada również funkcję przełączenia trybu z pomiaru temperatury ciała na temperaturę innych powierzchni.

Soho – resuscytator dla dzieci

W Gemini dostępne są również resuscytatory marki Soho. Akcesoria te służą do prowadzenia oddechu kontrolowanego lub wspomaganego w czasie udzielania pomocy przedmedycznej pacjentom o wadze ciała od 7 do 30 kg.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki