Poradnik
Steper

STEPER

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Steper Pro 10 mg/ g, krem, 15 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Steper Pro 10 mg/ g, krem, 15 g
17,49 zł
Steper, przeciwgrzybiczy lakier do paznokci, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Steper, przeciwgrzybiczy lakier do paznokci, 10 ml
38,49 zł
Steper, przeciwgrzybiczy aerozol do stóp i paznokci, 80 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Steper, przeciwgrzybiczy aerozol do stóp i paznokci, 80 ml
20,59 zł
1 - 3 z 3 produktów

Steper

Grzybica paznokci to choroba infekcyjna, wywoływana przez dermatofity, drożdżaki i pleśnie. Środkiem zwalczającym te przyczyny mogą być preparaty marki Steper. W Gemini dostępne są aerozole i lakiery do paznokci przeznaczone do leczenia grzybicy stóp.

O marce Steper

Steper jest marką należącą do koncernu farmaceutycznego Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o., który na polskim rynku obecny jest od ponad trzydziestu lat, a dzięki wprowadzeniu do aptek ponad stu piętnastu marek swoich leków i preparatów farmaceutycznych stał się jednym z liderów w segmencie OTC, czyli leków dostępnych bez recepty.

Właściciel marki Steper przykłada wszelkie starania ku temu, by zapewnić polskim pacjentom skuteczne i bezpieczne preparaty, dzięki którym komfort ich życia podniesie się poprzez zlikwidowanie przyczyn chorób lub schorzeń czy też załagodzenie ich objawów. W tym celu wspiera badania mające na celu pogłębianie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie medycyny i farmacji, dzięki czemu mogą powstawać nowe, coraz skuteczniejsze środki farmaceutyczne.

Właściciel firmy kładzie ogromny nacisk na szeroko pojęte zdrowie. Dlatego w swoim działaniu nie ogranicza się wyłącznie do produkcji leków, ale aktywnie promuje zdrowy styl życia i działania profilaktyczne, chcąc jak najskuteczniej podnieść świadomość swoich konsumentów na temat zdrowia.

Steper – preparat na grzybicę paznokci dla dorosłych i dzieci

Produkty marki Steper przeznaczone są do leczenia grzybicy stóp i paznokci, a także ochrony przed czynnikami, które mogą wywoływać tę chorobę. Kierowane są przede wszystkim do ludzi, którzy z racji swojej aktywności lub trybu życia są nieco bardziej narażoni na infekcje wywołane dermatofitami, drożdżakami i pleśniami. Są to między innymi osoby korzystające z basenów czy klubów sportowych, ale również dzieci, które bawią się na boso w przedszkolach czy na placach zabaw. Przyczynami grzybicy mogą być również zabiegi podologiczne lub kosmetyczne w obrębie stóp, noszenie wypożyczonego obuwia (np. łyżew na lodowisku lub butów do kręgli) czy uszkodzenia mechaniczne paznokcia (np. z powodu zbyt ciasnego obuwia).

Spray przeciwgrzybiczny Steper powstał właśnie z myślą o tym, by każdy mógł swobodnie i bezpiecznie korzystać z ulubionych aktywności i zabiegów, bez obaw o złapanie infekcji grzybiczej, która powoduje uciążliwe swędzenie, pieczenie oraz zaczerwienia, mocno wpływając na codzienny komfort życia.

Jak działa Steper w walce z grzybicą stóp?

Produkty Steper na grzybicę zawierają substancję czynną bifonazol, która ma działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Zwalcza drożdżaki, pleśnie i dermatofity, a także inne czynniki mogące wywoływać grzybicę stóp i paznokci. W linii produktów Steper znajdują się również preparaty zapobiegające rozwojowi grzybicy.

Steper – preparaty na grzybicę paznokci w Gemini

W Gemini dostępny jest między innymi Steper aerozol, którego działanie oparte jest o klotrimazol, a także ekstrakty roślinne. Celem stosowania sprayu jest ochrona stóp przed działaniem grzybów i pleśni, a w efekcie zapobieganie grzybicy. Dzięki zawartemu w nim ekstraktu z tymianku możliwe jest zahamowanie rozwoju wolnych rodników. Oprócz tego aerozol Steper łagodzi podrażnienia i pieczenie skóry stóp (dzięki obecności olejku eukaliptusowego).

Jakie inne preparaty znajduję się w linii produktów Steper?

  • Lakier do paznokci – zawarta w nim witamina E odpowiada za utrzymanie paznokci w zdrowiu, klimbazol za działanie przeciwgrzybiczne, a olejek z drzewa herbacianego za ochronę przed wolnymi rodnikami.

Produkty Steper Junior, przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia, charakteryzują się łagodnym składem, opartym na olejach roślinnych (z pestek winogron, słonecznikowym, Manuka) oraz witaminie A, C, E oraz ekstraktach z nagietka i szałwii.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki