Poradnik
Vida Shock

VIDA SHOCK

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Vida Shock, szampon regenerujący z keratyną, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Vida Shock, szampon regenerujący z keratyną, 500 ml
31,49 zł
1 - 1 z 1 produktów

Vida Shock – kosmetyki przeciw wypadaniu włosów

Vida Shock to marka kosmetyczna należąca do portfolio firmy Luxana. Specjalizuje się w produkcji preparatów przeciw wypadaniu włosów spowodowanym m.in. uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z nadmiernej stylizacji lub noszeniem zbyt ciasnych upięć. Kosmetyki powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych takich jak trichogen. Preparaty mogą być stosowane do każdego rodzaju włosów, szczególnie osłabionych i skłonnych do wypadania.

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane m.in. niedoborem składników odżywczych, uszkodzeniami mechanicznymi, a także chorobami o podłożu dermatologicznym czy hormonalnym. Jeżeli ilość włosów pozostających na szczotce budzi nasz niepokój, warto skonsultować się z lekarzem, który zleci wykonanie dodatkowych badań.

Vida Shock – ampułki na włosy i szampony przeciw ich wypadaniu

Najczęstszą przyczyną nadmiernego wypadania włosów jest nieprawidłowa pielęgnacja. Po wykluczeniu innych schorzeń warto przyjrzeć się, czy przebiega ona w sposób prawidłowy. W Gemini znajdziesz kurację zamkniętą w ampułkach, które stymulują cebulki włosowe do pracy, ograniczają wydzielanie łoju i chronią włosy przed szkodliwym wpływem różnego rodzaju czynników środowiskowych. Produkt ten należy rozprowadzić na dłoniach i wmasować w skórę głowy, a następnie rozprowadzić za pomocą grzebienia i pozostawić go na włosach bez spłukiwania.

W ofercie marki znajdziesz także szampony przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów osłabionych dla kobiet i mężczyzn. Kosmetyki przeciw wypadaniu włosów Vida Shock zawierają takie składniki jak kreatyna czy żeń-szeń. Nie tylko oczyszczają włosy oraz skórę głowy z kurzu, oraz innych zanieczyszczeń, ale także działają wzmacniająco i regenerująco.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo