Kategorie

VIDA SHOCK

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Vida Schock, biologiczna kuracja przeciw wypadaniu włosów, 10 ml x 12 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu

Vida Schock, biologiczna kuracja przeciw wypadaniu włosów, 10 ml x 12 ampułek

57,99 zł
VIDA SHOCK, szampon regenerujący z keratyną, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

VIDA SHOCK, szampon regenerujący z keratyną, 500 ml

34,49 zł
Vida Schock, biologiczna kuracja przeciw wypadaniu włosów, 10 ml x 24 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu

Vida Schock, biologiczna kuracja przeciw wypadaniu włosów, 10 ml x 24 ampułek

106,99 zł
VIDA SHOCK, szampon przeciw wypadaniu włosów, biologiczna kuracja, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

VIDA SHOCK, szampon przeciw wypadaniu włosów, biologiczna kuracja, 250 ml

54,99 zł

Vida Shock – kosmetyki przeciw wypadaniu włosów

Vida Shock to marka kosmetyczna należąca do portfolio firmy Luxana. Specjalizuje się w produkcji preparatów przeciw wypadaniu włosów spowodowanym m.in. uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z nadmiernej stylizacji lub noszeniem zbyt ciasnych upięć. Kosmetyki powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych takich jak trichogen. Preparaty mogą być stosowane do każdego rodzaju włosów, szczególnie osłabionych i skłonnych do wypadania.

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane m.in. niedoborem składników odżywczych, uszkodzeniami mechanicznymi, a także chorobami o podłożu dermatologicznym czy hormonalnym. Jeżeli ilość włosów pozostających na szczotce budzi nasz niepokój, warto skonsultować się z lekarzem, który zleci wykonanie dodatkowych badań.

Vida Shock – ampułki na włosy i szampony przeciw ich wypadaniu

Najczęstszą przyczyną nadmiernego wypadania włosów jest nieprawidłowa pielęgnacja. Po wykluczeniu innych schorzeń warto przyjrzeć się, czy przebiega ona w sposób prawidłowy. W naszej aptece internetowej znajdziesz kurację zamkniętą w ampułkach, które stymulują cebulki włosowe do pracy, ograniczają wydzielanie łoju i chronią włosy przed szkodliwym wpływem różnego rodzaju czynników środowiskowych. Produkt ten należy rozprowadzić na dłoniach i wmasować w skórę głowy, a następnie rozprowadzić za pomocą grzebienia i pozostawić go na włosach bez spłukiwania.

W ofercie marki znajdziesz także szampony przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów osłabionych dla kobiet i mężczyzn. Kosmetyki przeciw wypadaniu włosów Vida Shock zawierają takie składniki jak kreatyna czy żeń-szeń. Nie tylko oczyszczają włosy oraz skórę głowy z kurzu oraz innych zanieczyszczeń, ale także działają wzmacniająco i regenerująco.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Rodzaj włosów
Dla kogo
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego