Poradnik

YOTUEL

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Youtel Pharma, wybielająca pasta do zębów, z witaminą B5, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Youtel Pharma, wybielająca pasta do zębów, z witaminą B5, 50 ml
34,49 zł
Yotuel All in one, wybielająca pasta do zębów, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Yotuel All in one, wybielająca pasta do zębów, 75 ml
43,49 zł
Yotuel Snowmint, pasta do zębów, wybielająca, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Yotuel Snowmint, pasta do zębów, wybielająca, 75 ml
43,49 zł
Yotuel, zestaw wybielający, 7 hours - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Yotuel, zestaw wybielający, 7 hours
139,99 zł
Yotuel Pen, pędzelek osobisty do wybielania zębów, 5 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Yotuel Pen, pędzelek osobisty do wybielania zębów, 5 g
62,99 zł
Yotuel, płyn do płukania jamy ustnej, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Yotuel, płyn do płukania jamy ustnej, 250 ml
25,05 zł 26,37 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 6 z 6 produktów

Produkty marki Yotuel

Jednym z problemów jamy ustnej są przebarwienia szkliwa zębów, przez które nie można cieszyć się zdrowym uśmiechem. Przebarwienia mogą mieć różne przyczyny, a w celu pozbycia się ich należy zadbać o odbudowę i wzmocnienie szkliwa.

O marce Yotuel

Marka Youtuel należy do hiszpańskiej firmy Cosmetics Laboratories, której działalność obejmuje produkcję kosmetyków przeznaczonych do utrzymania higieny jamy ustnej. Produkty dostępne są na rynkach 65 krajów świata.

Produkty Yotuel przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również kierowane są na rynek kliniczny, m.in. do gabinetów stomatologicznych. W pierwszej grupie produktów tej marki znajdują się kosmetyki wspierające profilaktykę higieny i zdrowia jamy ustnej, głównie o działaniu wybielającym. Wśród nich znajdują się pasty do zębów czy zestawy do samodzielnego wybielania zębów w warunkach domowych.

Wybielanie zębów – skąd biorą się przebarwienia?

Niektóre osoby borykające się z przebarwieniami zębów, chciałyby je wybielić, aby móc cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Przyczyn zmiany barwy szkliwa jest dość dużo, ale niezależnie od nich, pomocne mogą okazać się produkty Yotuel, których skład został opracowany w taki sposób, aby pomagały usuwać przebarwienia i tym samym przyczyniały się do wybielenia zębów.

Co może powodować przebarwienia?

Przebarwienia zębów biorą się głównie z osłabionego szkliwa. Im jego struktura jest słabsza, tym bardziej widoczna staje się wewnętrzna część zęba, czyli zębina, która jest koloru żółtego. Jakie przyczyny sprzyjają przebarwieniom? Są to m.in.:

  • niewystarczająca higiena jamy ustnej – codzienne szczotkowanie zębów, płukanie jamy ustnej czy usuwanie resztek pokarmu za pomocą nici dentystycznej pomaga na bieżąco usuwać przebarwienia, jakie powstają w ciągu dnia,

  • dieta – paradoksalnie to zdrowa dieta sprzyja przebarwieniom, ponieważ warzywa i owoce zawierają różne kwasy, które powodują osłabienie szkliwa. Podobne skutki może przynieść częste picie kawy i herbaty,

  • choroby – przebarwienia zębów mogą być skutkiem m.in. chorób wywołanych niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy,

  • palenie papierosów – substancje smoliste w dymie tytoniowym silnie osłabiają szkliwo oraz nanoszą na nie przebarwienia,

  • przyjmowanie leków – niektóre spośród leków czy też alergie mogą powodować osłabienie szkliwa, a tym samym powstawanie przebarwień.

Pasty do zębów Yotuel

Pasty do zębów to produkty Youtel stanowią najszerszą część asortymentu marki, przeznaczonego do użytku indywidualnego w codziennej pielęgnacji i higienie jamy ustnej. Pasta wybielająca Yotuel bazuje na nadtlenku karbamidu (mocznika), który wspomaga remineralizację szkliwa, wzmacniając jego strukturę. Formuła past Yotuel wzbogacona jest o ksylitol, fluor, wapń i fosforany, które pomagają spowalniać erozję zębów.

Inny wariant to pasta Yotuel Classic, która przeznaczona jest do codziennego stosowania. Mogą korzystać z niej również osoby, które mają wrażliwe zęby i dziąsła. Pasta zawiera jedynie naturalne enzymy. Charakteryzuje się niskim stopniem ścieralności szkliwa.

Zestawy wybielające marki Yotuel

Zabiegi, które wspomagają wybielanie zębów, możesz przeprowadzić samodzielnie w domu. W tym celu wykorzystaj zestaw wybielający Yotuel, który zawiera:

  • żel wybielający,

  • termoformowalne nakładki na zęby,

  • pastę do zębów Yotuel Classic Mint.

Kosmetyki dostępne w zestawie charakteryzują się naturalnym dla jamy ustnej pH, a także niskim stopniem ścieralności szkliwa.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo