Natura Mix Energia, 2,5 g x 20 saszetek

Natura Mix Energia, 2,5 g x 20 saszetek

Kategorie

Natura Mix Energia, 2,5 g x 20 saszetek

Cena jednostkowa: 24,75 zł za 10 saszetek

Cena
49,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Natura Mix Advanced Energia to suplement diety w proszku przeznaczony do uzupełnienia codziennej diety w cenne składniki aktywne. Formuła zawiera 100% składników naturalnego pochodzenia i może być stosowana przez osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 16 roku życia, w tym w szczególności w okresach intensywnej aktywności umysłowej, fizycznej oraz dynamicznego trybu życia.

Poznaj składniki aktywne preparatu Natura Mix Advanced Energia

Preparat Energia z linii Natura Mix Advanced łączy w składzie liofilizowane ekstrakty roślinne, w tym pozyskane z korzenia żeń-szenia, nasion guarany i eleuterokoka kolczastego uzupełnionych o mieszankę czerwonych owoców Cyanidin-3, w tym ekstraktu z borówki czarnej, soku z czarnego bzu oraz soku z jeżyny krzewiastej w formie liofilizowanej.

Żeń-szeń właściwy nazywany również wrzechlekiem koreańskim może w naturalny sposób wspierać utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych. Składnik ten przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w zachowaniu sił witalnych organizmu. Borówka czarna dzięki właściwościom antyoksydacyjnym pełni rolę w ochronie komórek przed działaniem wolnych rodników. Dodatkowo wspiera zdrowie naczyń krwionośnych. Czarny bez pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Eleuterokok kolczasty, nazywany również żeń-szeniem syberyjskim znany jest ze swoich właściwości adaptogennych. Składnik ten przyczynia się do utrzymania właściwego ciśnienia krwi, jednocześnie wspierając zachowanie prawidłowej kondycji psychicznej i fizycznej.

Energia Natura Mix Advanced w wygodnej do stosowania formie saszetek z proszkiem dzięki bogactwu składników roślinnych w formie liofilizowanej pozwala na cenne uzupełnienie codziennej diety osób, dla których ważny jest codzienny zastrzyk naturalnej energii (żeń-szeń właściwy, żeń-szeń syberyjski).

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu dla osób powyżej 16 roku życia, w tym:

 • w okresach intensywnej nauki i pracy,
 • aktywnych fizycznie i uprawiających sport.

Zalecane spożycie

Jak stosować preparat Energia Natura Mix Advanced?

 • Dorośli i młodzież powyżej 16 roku życia: 1 saszetka dziennie, najlepiej rano.
 • Zawartość saszetki można rozpuścić bezpośrednio w ustach lub rozcieńczyć w wodzie, soku owocowym albo jogurcie i spożyć.

Składniki

Cukier trzcinowy, liofilizowany ekstrakt z korzenia żeń-szeń (Panax ginseng) mianowany na zawartość 12% ginsenozydów całkowitych 12%, liofilizowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinia sorbilis) mianowany na zawartość 14% kofeiny, liofilizowany sok z owoców borówki czarnej (Vaccinium myrtillus), liofilizowany sok z owoców bzu czarnego (Sambucus nigra), guma akacjowa, aromat naturalny; liofilizowany sok z owoców jeżyny krzewiastej (Rubus fruticosus) mianowany na zawartość 3,4% antocyjanozydów całkowitych, liofilizowany ekstrakt z korzenia eleuterokoka kolczastego (Eleutherococcus senticosus), suchy ekstrakt z owoców borówki czarnej (Vaccinium myrtillus)


1 saszetka zawiera:

 • liofilizowany ekstrakt z korzenia żeń-szeń 75 mg, w tym ginsenozydy 9 mg, liofilizowany ekstrakt z nasion guarany 60 mg, w tym kofeina 8,4 mg, Cyanidin-3 148,7 mg, w tym liofilizowany sok i suchy ekstrakt z borówki czarnej 65,5 mg, liofilizowany sok z owoców czarnego bzu 55,5 mg, liofilizowany sok z owoców jeżyny krzewiastej 27,7 mg, w tym antocyjanozydy całkowite 5 mg, liofilizowany ekstrakt z korzenia eleuterokoka kolczastego 12 mg.

 

Ostrzeżenia

 • Suplement diety zawiera kofeinę (8,4 mg/1 saszetka); nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.
 • Nie stosować z innymi produktami ​zawierającymi kofeinę lub składniki o podobnym ​działaniu.
 • Stosowanie suplementu diety Natura Mix Energia równocześnie z lekami na cukrzycę należy omówić z lekarzem.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

50 g (2,5 g x 20 saszetek)

Dodatkowe informacje

 • 100% naturalny.
 • Nie zawiera glutenu.

Producent

Aboca Polska Sp. z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego