Poradnik
Accord

ACCORD

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Princex 25 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Princex 25 mg, 4 tabletki powlekane
7,19 zł
Paracetamol Accord 500 mg, 50 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Produkt apteczny
Paracetamol Accord 500 mg, 50 tabletek
8,99 zł
Paracetamol Accord 500 mg, 24 tabletki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Paracetamol Accord 500 mg, 24 tabletki
6,99 zł
1 - 3 z 3 produktów

Accord – wysokiej jakości leki generyczne od brytyjskiego producenta

Accord to brytyjska firma farmaceutyczna obecna na rynku od 2008 roku. Specjalizuje się w produkcji leków generycznych dla pacjentów indywidualnych (dostępnych również bez recepty), jak i placówek medycznych. Siedziba firmy, a także centrum jakości produktów mieści się w Londynie. Zanim leki trafią do sprzedaży, przechodzą szereg rygorystycznych kontroli pod względem jakości i bezpieczeństwa. Testy są przeprowadzane w nowoczesnych i doskonale wyposażonych laboratoriach pod kontrolą ekspertów z różnych dziedzin nauki. W ciągu zaledwie czterech lat od wyprodukowania pierwszego leku firma rozpoczęła działania na rynkach europejskich. Obecnie sprzedaje swoje produkty w blisko trzydziestu państwach na Starym Kontynencie. W Polsce firma obecna jest od 2008 roku. Leki Accord ze względu na wysoką jakość cieszą się zaufaniem wśród pacjentów na całym świecie.

Misją Accord jest poprawa jakości życia wszystkich pacjentów, niezależnie od szerokości geograficznej. Firma prowadzi badania kliniczne na trzech kontynentach. Posiada szeroką ofertę produktową: od leków onkologicznych po leki OTC dostępne bez recepty. Dba o najwyższą jakość leków na każdym etapie produkcji. Zakłady produkcyjne Accord działają zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania (GMP). Jednocześnie firma chroni środowisko naturalne, dbając o przestrzeganie procedur dotyczących m.in. bezpiecznej utylizacji odpadów. Zakłady produkujące leki generyczne oraz czynne substancje farmaceutyczne posiadają certyfikaty ISO 14001:2004, oraz OHSAS 18001:2007.

Spray do jamy ustnej i gardła – na chrypkę i przeziębienie

Ból gardła, suchość i pieczenie to częste objawy towarzyszące przeziębieniu, grypie, zapaleniu gardła, krtani czy migdałków. Nieprzyjemne kłucie sprawia trudności z przełykaniem i mówieniem. Preparaty z witaminą E i składnikami roślinnymi (w tym wyciągiem z rumianku i aloesem), które znajdziesz w Gemini, działają nawilżająco, minimalizując uczucie suchości i zmniejszając uczucie bólu.

Leki przeciwbólowe Accord dostępne bez recepty

Paracetamol stosowany jest w leczeniu bólu o umiarkowanym nasileniu różnego pochodzenia: od bólów zębów, kości i kręgosłupa po bóle gardła, napięciowe i menstruacyjne. W ofercie producenta znajdziesz leki przeciwbólowe w postaci zwykłych tabletek lub tabletek musujących do rozpuszczenia w wodzie.

Leki przeciwgorączkowe w grypie i przeziębieniu

Sezon jesienno-zimowy to czas większej zachorowalności na grypę, przeziębienie oraz inne choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową. Grypie i przeziębieniu często towarzyszy podwyższona temperatura, która jest efektem reakcji obronnej organizmu na wirusa. Zbyt wysoka temperatura może być jednak niebezpieczna, dlatego nigdy nie należy jej bagatelizować. Tabletki z paracetamolem Accord działają przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo. Obniżają gorączkę i uśmierzają bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu m.in. bóle głowy czy mięśni.

Produkty Accord w Gemini

W Gemini znajdziesz leki OTC obniżające gorączkę i stosowane w łagodzeniu bólów o umiarkowanym nasileniu oraz produkty wspierające leczenie stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Aby uzupełnić domową apteczkę, nie musisz wychodzić z domu. Leki dla siebie i swoich bliskich bez recepty zamówisz szybko i bezpiecznie online.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki