Poradnik
Aksan Kozmetik

AKSAN KOZMETIK

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Fresh baby, chusteczki nawilżane, 120 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fresh baby, chusteczki nawilżane, 120 sztuk
7,99 zł
Aqua Wipes Fresh Baby, chusteczki nawilżane wodą, bawełniane, 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Aqua Wipes Fresh Baby, chusteczki nawilżane wodą, bawełniane, 60 sztuk
8,59 zł
Fresh Baby, chusteczki nawilżane, z klipsem, 72 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fresh Baby, chusteczki nawilżane, z klipsem, 72 sztuki
5,49 zł
1 - 3 z 3 produktów

Aksan Kozmetik

Firma Aksan Kozmetik powstała w 2008 roku w Stambule w Turcji. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji wilgotnych chusteczek. Rok później przedsiębiorstwo wprowadziło do sprzedaży środki czystości pod marką Ultra Fresh, a następnie produkty do pielęgnacji ciała dla niemowląt. Obecnie ich wyroby są dystrybuowane do 96 krajów na 6 kontynentach. Firma posiada w ofercie marki własne, jak i tworzy asortyment dla klientów zewnętrznych.

Aksan Kozmetik przestrzega standardów jakości ISO, GMP i Sedex. Metodyka produkcyjna przedsiębiorstwa posiada Międzynarodowy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz ISO 22716-2007. Firma stara się nieustannie rozwijać własne technologie, aby sprostać potrzebom i wymaganiom klientów krajowych i zagranicznych.

Procesy produkcyjne organizacji przeprowadzane są według międzynarodowych standardów w sposób bezpieczny dla zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego. Nad doborem składników produktowych zgodnie z Normami Europejskimi pracuje zespół badawczo-rozwojowy, stawiając wymagania konsumentów na pierwszym miejscu. Kontroli, testom i analizom podlega zarówno proces produkcji surowców, jak i wyroby gotowe.

Jak podaje producent, Aksan Kozmetik wytwarza ok. 100 tysięcy ton środków czystości do domu oraz produktów do higieny osobistej i 220 mln opakowań chusteczek nawilżanych rocznie. Przedsiębiorstwo dąży do ciągłego wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Nowe inwestycje pozwoliły organizacji podwoić możliwości produkcyjne.

Misją producenta jest rozwój rynku kosmetycznego poprzez stworzenie odpowiednich warunków pracy dla pracowników oraz zapewnienie klientom produktów wysokiej jakości. Aksan Kozmetik pragnie spełniać potrzeby konsumentów, tworząc wiodące marki kosmetyków i produktów użytku domowego.

Do głównych wartości przedsiębiorstwa należy dbałość o zaufanie i zadowolenie klienta, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, uczciwość i etyka biznesowa. Firma stara się podchodzić do swoich obowiązków w sposób odpowiedzialny, dbając przy tym o pracowników i ich rozwój.

Chusteczki nawilżane i mydła Aksan Kozmetik

W ofercie Gemini dostępne są produkty marek DeepFresh oraz Savon de Royal. Pierwsza z nich powstała w 2008 roku, wraz z początkiem działalności Aksan Kozmetik. Na początku funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcja chusteczek odbywała się przy udziale jednej maszyny. Aksan chusteczki nawilżane mogą być stosowane u dzieci, jak i przez dorosłych. Niektóre linie produktowe przeznaczone są dla maluchów ze skłonnościami do alergii – są wykonane z miękkiej bawełny, w 99,9% nasączone wodą. Nadają się do oczyszczania delikatnej skóry i usuwania zabrudzeń.

Aksan mydło w płynie dostępne jest w serii Savon de Royal Pearl. Produkty znajdują się w butelkach, które mogą stanowić dodatek i ozdobę w łazience. Nadają się do każdego typu skóry. Formuła mydeł wykazuje działanie nawilżające, dzięki zawartości naturalnych ekstraktów i gliceryny.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo