Poradnik
Alfasigma

ALFASIGMA

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Proxeed Plus, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Proxeed Plus, 30 saszetek
130,31 zł
ALAnerv, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
ALAnerv, 30 kapsułek
43,69 zł
Proxeed Women, 6 g x 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Proxeed Women, 6 g x 30 saszetek
135,99 zł
Fibraxine, 6 g x 15 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fibraxine, 6 g x 15 saszetek
28,13 zł
Esoxx One, 10 ml x 14 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Esoxx One, 10 ml x 14 saszetek
36,91 zł
Flebinec Plus, 14 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Flebinec Plus, 14 saszetek
37,59 zł
ALAnerv ON, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
ALAnerv ON, 30 kapsułek
43,29 zł
1 - 7 z 7 produktów

Alfasigma – nowoczesna firma z wieloletnią tradycją

Alfasigma Polska Sp. z o.o., znana wcześniej jako Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o., jest częścią grupy kapitałowej Alfasigma działającej w branży farmaceutycznej. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów powstałych przy użyciu nowoczesnych technologii oraz rozwój nowych rynków. Alfasigma Polska Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia spółki ma początek w 1948 roku, kiedy dr Mario Golinelli założył w Bolonii firmę Alfa Wasserman. W 1960 roku powstały pierwsze laboratoria badawcze, równolegle inwestowano w rozwój technologii, co pozwoliło firmie stworzyć wiele innowacyjnych produktów, przyczyniając się do jej szybkiego rozwoju.

W 2004 roku Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zarejestrowała rifaksyminę- α, stworzoną i opatentowaną przez Alfa Wassermann substancję czynną, obecnie znaną pod nazwą Xifaxan.

Od lat 80. Alfa Wassermann dbała o budowę sieci dystrybutorów i licencjobiorców na całym świecie. W 2015 roku z połączenia dwóch najważniejszych włoskich grup farmaceutycznych, Alfa Wassermann i Sigma-Tau, powstała spółka Alfasigma SpA. Jest ona obecna w 18 krajach (m.in. USA, Chinach i Rosji) i zatrudnia około 2800 pracowników. Siedziby operacyjne oraz zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Mediolanie, Bolonii, Pomezii, Alanno i Sermonecie.

Alfasigma – leki, suplementy i wyroby medyczne najwyższej jakości

Alfasigma oferuje szeroką gamę produktów z sektora ortopedii i reumatologii, kardiologii, diabetologii, gastroenterologii i metabolicznego. Centrum Badawczo-Naukowe w Pomezii rozwija platformy biotechnologiczne przeznaczone na celowe terapie innowacyjne.

Alfasigma – leki powstałe dzięki nowoczesnym technologiom

Firma kładzie duży nacisk na rozwój terapii zapewniających nowe metody leczenia pacjentom dotkniętych chorobami o poważnych skutkach klinicznych i społecznych. Rifaksymina- α, stosowana w licznych schorzeniach gastroenterologicznych, jest oferowana w 39 krajach na świecie. Ogromną część swoich dochodów Alfasigma poświęca na rozwój nowych leków w określonych obszarach leczenia. Firma dba także o stały rozwój technologii, co ma szczególne znaczenie dla wprowadzania innowacji w przemyśle farmaceutycznym.

Alfasigma – wyroby medyczne

Wyroby medyczne Alfasigma polecane są osobom cierpiącym na objawy zgagi oraz refluksu żołądkowo-przełykowego, w okresie odstawienia inhibitorów pompy protonowej (IPP) i H2 blokerów, cierpiącym na refluks nocny, niekwaśny oraz z pozaprzełykowymi objawami refluksu.

Alfasigma w Gemini

Produkty z tej grupy możesz zamówić online na stronie Gemini. Oferujemy płatność online i za pobraniem oraz wysyłkę kurierem lub odbiór osobisty.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki