Poradnik
Aurea Pharma

AUREA PHARMA

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
RadioProtect, specjalistyczny krem kojąco-łagodzący, do skóry po radioterapii, opalaniu oraz solarium, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
RadioProtect, specjalistyczny krem kojąco-łagodzący, do skóry po radioterapii, opalaniu oraz solarium, 100 ml
39,89 zł
MucoDry X, spray na suchość jamy ustnej, 20 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
MucoDry X, spray na suchość jamy ustnej, 20 ml
34,89 zł
Obesimed Forte, 42 kapsułki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Obesimed Forte, 42 kapsułki
55,49 zł
Chemodry B6, specjalistyczny krem nawilżająco-natłuszczający na skórę suchą, wrażliwą i podrażnioną, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Chemodry B6, specjalistyczny krem nawilżająco-natłuszczający na skórę suchą, wrażliwą i podrażnioną, 50 ml
39,49 zł
RadioProtect, specjalistyczny krem kojąco-łagodzący, do skóry po radioterapii, opalaniu oraz solarium, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
RadioProtect, specjalistyczny krem kojąco-łagodzący, do skóry po radioterapii, opalaniu oraz solarium, 50 ml
27,59 zł
RadioSun, krem kojąco-łagodzący na skórę podrażnioną po opalaniu, naświetlaniu promieniami UV, solarium, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
RadioSun, krem kojąco-łagodzący na skórę podrażnioną po opalaniu, naświetlaniu promieniami UV, solarium, 75 ml
34,99 zł
1 - 6 z 6 produktów

Aurea Pharma – specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry po chemio- i radioterapii

Aurea Pharma to firma z branży farmaceutycznej założona przez doktora nauk farmaceutycznych Grzegorza Demskiego. Impulsem do jej powstania była chęć poprawy jakości życia osób cierpiących na choroby onkologiczne. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji skóry dla osób w trakcie i po radioterapii oraz chemioterapii. Produkty Aurea Pharma powstają we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny m.in. farmaceutami, onkologami, dermatologami i kosmetologami. Kremy: ChemoDry B6 oraz RadioProtect mają opatentowany skład bazujący na substancjach organicznych pochodzenia roślinnego. Produkty Aurea Pharma są dostępne w wielu krajach europejskich m.in. w Bułgarii i Rumunii, a w niedalekiej przyszłości firma planuje ekspansję także na rynek azjatycki.

Aurea Pharma prowadzi liczne działania edukacyjne np. cykliczne szkolenia z pielęgnacji skóry dla pacjentów onkologicznych oraz osób sprawujących nad nimi opiekę. Jest także wydawcą książki pt. „Interakcje z lekami stosowanymi w onkologii” oraz podręcznika „Opieka pielęgniarska nad pacjentami leczonymi promieniami jonizującymi — teletarpia” (których współautorem jest założyciel firmy, doktor Demski).

Nagrody i wyróżnienia

Krem RadioProtect w roku 2016 zdobył Konsumencką Nagrodę Zaufania „Złoty OTIS” w kategorii „Produkty pielęgnacyjne dla osób w trakcie i po radioterapii”, a ChemoDry B6 zdobył w tym samym konkursie nagrodę w kategorii „Produkty pielęgnacyjne dla osób w trakcie i po chemioterapii”. Aurea Pharma posiada Dyplom Przyjaciela Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych.

Kremy nawilżające i natłuszczające Aurea Pharma

Choć kremy RadioProtect oraz ChemoDry B6 powstały z myślą o pacjentach onkologicznych, są stosowane także w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz placówkach zajmujących się leczeniem chorób dermatologicznych (takich jak łuszczyca). Produkty Aurea Pharma sprawdzają się także w przypadku wystąpienia oparzeń słonecznych po opalaniu na słońcu lub w solarium.

Spraye na suchość jamy ustnej Aurea Pharma

Radioterapia oraz niektóre leki stosowane w leczeniu chorób onkologicznych mogą powodować nadmierną suchość w jamie ustnej. Aurea Pharma jest producentem specjalistycznego sprayu do gardła MycoDry X, który jest stosowany m.in. w przypadku wystąpienia nadmiernej suchości jamy ustnej oraz problemów z przełykaniem.

Wyroby medyczne redukujące nadwagę

W ofercie producenta można znaleźć także wyroby medyczne ograniczające apetyt przeznaczone dla osób dorosłych, które mają znaczną nadwagę lub otyłość. Pamiętaj, że podstawą zdrowego trybu życia jest urozmaicona dieta i regularna aktywność fizyczna, a stosowanie suplementów redukujących wagę należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki