Poradnik
Bartpol

BARTPOL

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Len Mielony z Propolisem, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Len Mielony z Propolisem, 60 kapsułek
18,49 zł
Pyłek kwiatowy pszczeli z własnej pasieki, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pyłek kwiatowy pszczeli z własnej pasieki, 200 g
39,49 zł
Api Gardin Forte Propolis i Miód, 16 pastylek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Api Gardin Forte Propolis i Miód, 16 pastylek do ssania
11,99 zł
Royal Mleczko Pszczele, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Royal Mleczko Pszczele, 30 kapsułek
28,99 zł
Api Gold, płyn do higieny intymnej, 280 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Api Gold, płyn do higieny intymnej, 280 ml
19,49 zł
Propolis Forte, ekstrakt etanolowy, 20 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Propolis Forte, ekstrakt etanolowy, 20 ml
28,99 zł
Barcik, lizak z Propolisem, miodem i witaminą C o smaku malinowym, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Barcik, lizak z Propolisem, miodem i witaminą C o smaku malinowym, 1 sztuka
1,59 zł
Propolis Forte, ekstrakt etanolowy, 45 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Propolis Forte, ekstrakt etanolowy, 45 ml
34,59 zł
1 - 8 z 8 produktów

Bartpol – produkty pszczele w postaci kosmetyków i suplementów diety

Bartpol to polska firma rodzinna obecna na rynku od 1989 roku. Została założona przez zawodowych pszczelarzy i pasjonatów pszczelarstwa. Przedsiębiorstwo współpracuje z Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu. Suplementy diety Bartpol powstają m.in. z produktów wytworzonych przez pszczoły z lokalnych pasiek. Nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Przedsiębiorstwo opiera swoją działalność na apiterapii, czyli metodzie opartej na wspomaganiu organizmu miodem i produktami pszczelimi, znanej w medycynie ludowej od wieków. Firma bazuje na wiedzy i doświadczeniu przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Jej siedziba mieści się we wsi Grzebienisko położonej w województwie wielkopolskim. Suplementy diety Bartpol są dostępne w Gemini w postaci pastylek, kapsułek, kropli, lizaków lub tabletek. Oprócz preparatów przeznaczonych do spożycia oferujemy także produkty kosmetyczne zawierające produkty pszczele.

Produkty pszczele – rodzaje

Produkty pszczele są wykorzystywane przez człowieka od wieków. Ich właściwości doceniano już w starożytności. Można podzielić je na dwa rodzaje:

  1. Produkty bezpośrednio wytworzone przez pszczoły robotnice, czyli mleczko, jad i wosk pszczeli.
  2. Produkty wytworzone przez pszczoły dzięki surowcom pochodzącym ze środowiska naturalnego: miód, propolis, pyłek kwiatowy.

Czy wiesz, że miód ma około 50 substancji aromatycznych? Jego wartości odżywcze są uzależnione od surowca, z którego powstał (nektaru, spadzi lub mieszaniny obu tych składników) i procesów technologicznych, którym zostaje poddany przed konsumpcją. Choć prawdopodobnie każdy wie, czym jest, jak smakuje i do czego można go wykorzystać, to nie wszyscy są świadomi, czym są i jakie mają zastosowanie inne produkty pszczele takie jak propolis oraz mleczko pszczele.

Propolis, czyli inaczej kit pszczeli, to mieszanina wydzielin pszczół (lub os) oraz substancji zbieranych przez te owady. Ze względu na to, że zawiera białka oraz witaminy jest wykorzystywany m.in. w kuchni, oraz do produkcji suplementów diety i kosmetyków. Kolejnym cennym produktem pszczelim jest pyłek kwiatowy bogaty m.in. w białka, aminokwasy, enzymy i witaminy. Z przetworzonego przez pszczoły pyłku powstaje pierzga. Przed zastosowaniem suplementów diety zawierających produkty pszczele należy zapoznać się z ulotką i w razie jakichkolwiek wątpliwości (np. związanych z możliwością wystąpienia reakcji alergicznych) skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Kosmetyki i suplementy diety Bartpol w Gemini

Oferujemy szeroki wybór preparatów powstających na bazie produktów pszczelich. W Gemini znajdziesz suplementy diety Bartpol zawierające m.in. pyłek kwiatowy lub liofilizowane mleczko pszczele. Firma jest także producentem kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów twarzy i ciała. W Gemini zamówisz m.in. płyny do higieny intymnej, szampony, kremy do rąk i stóp powstające na bazie produktów pszczelich.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki