Poradnik
Biocodex

BIOCODEX

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Symbiosys Alflorex, 15 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Symbiosys Alflorex, 15 kapsułek
34,79 zł
Enterol, 250 mg, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Enterol, 250 mg, 10 saszetek
18,39 zł
Enterol Forte 500 mg, 14 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Enterol Forte 500 mg, 14 saszetek
40,59 zł
Symbiosys Bifibaby od urodzenia, krople, 8 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Symbiosys Bifibaby od urodzenia, krople, 8 ml
30,89 zł
Enterol, 250 mg, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Enterol, 250 mg, 30 kapsułek
49,39 zł
Enterol, 250 mg, 10 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Enterol, 250 mg, 10 kapsułek
19,89 zł
Symbiosys Alflorex, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Symbiosys Alflorex, 30 kapsułek
59,49 zł
Enterol, 250 mg, 20 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Enterol, 250 mg, 20 kapsułek
30,81 zł
1 - 8 z 8 produktów

Producent Biocodex

Biocodex to organizacja, która zajmuje się produkcją i dystrybucją probiotyków, leków gastroenterologicznych, leków psychiatrycznych, reumatologicznych i otolaryngologicznych. W ofercie Gemini znajdziesz preparaty do stosowania w celu wzmocnienia mikroflory jelitowej dzieci i dorosłych.

Międzynarodowa firma farmaceutyczna Biocodex

Biocodex to międzynarodowa, niezależna firma farmaceutyczna, której historia sięga 1957 roku. Jej działalność skupiała się początkowo na gastroenterologii, czyli dziedzinie medycyny, która obejmuje schorzenia i czynności układu pokarmowego. W tamtym czasie wykorzystywała unikalny środek probiotyczny szczepu drożdży. Był to moment, w którym producent postawił na poszerzanie wiedzy na temat mikroflory jelitowej.

Biocodex Polska

Firma opracowuje i rozwija stosowne rozwiązania, które wpływają na samopoczucie pacjentów, poprzez poznawanie ich potrzeb i wymagań. Jej celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości powstałych w wyniku badań naukowych, w nowoczesnych i bezpiecznych warunkach produkcji. Organizacja ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie, również w Polsce, gdzie działa pod nazwą Biocodex Polska Sp. z o.o.

Produkty Biocodex to przede wszystkim probiotyki, które są ważne dla naszej mikroflory jelitowym. W asortymencie firmy znajdują się preparaty stworzone na bazie drożdży naturalnych. Firma przykłada wagę do prawidłowego funkcjonowania jelit, bo wie, jak ważna jest prawidłowa mikroflora bakteryjna.

Poznaj probiotyki firmy Biocodex

W ofercie Gemini znajdziesz probiotyki Biocodex Polska Symbiosis, do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.

  • Symbiosys Bifibaby to suplement diety dla dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia, dostępny w formie kropli. Zawiera w składzie szczepy bakterii Bifidobacterium breve BRO3, Bifidobacterium breve B632.
  • Symbiosys Defencia Junior to suplement diety w saszetkach, odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia. Zawiera szczepy Bifidobacterium lactis BS01 i Lactobacillus rhamnosus GG<strong>, oraz witaminę D3, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
  • Alflorex to suplement diety w kapsułkach. Zawiera w składzie unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624.

W asortymencie Gemini znajdziesz również doustne leki przeciwbiegunkowe w postaci kapsułek i saszetek o nazwie Enterol. W składzie produktu znajduje się substancja czynna w postaci liofilizowanych drożdżaków Saccharomyces boulardii. Są to probiotyki, czyli żywe mikroorganizmy, które wpływają korzystnie na organizm gospodarza. Lek Enterol to substytut naturalnej flory, który równoważy jej przejściowe zaburzenie.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo