Poradnik

BIOTON

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Intesta Tempo, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Intesta Tempo, 10 saszetek
23,49 zł
Bioton NanoSilver Prodiab, proszek w sprayu, 125 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Bioton NanoSilver Prodiab, proszek w sprayu, 125 ml
36,99 zł
Bioton Prodiab, krem do stóp, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioton Prodiab, krem do stóp, 100 g
12,59 zł
Alfalipon Prodiab, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Alfalipon Prodiab, 30 kapsułek
24,49 zł
Intesta, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Intesta, 60 kapsułek
25,89 zł
GensuPen 2, automatyczny wstrzykiwacz do insuliny, szary - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
GensuPen 2, automatyczny wstrzykiwacz do insuliny, szary
66,99 zł
GensuPen 2, automatyczny wstrzykiwacz do insuliny, turkusowy - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
GensuPen 2, automatyczny wstrzykiwacz do insuliny, turkusowy
66,99 zł
GensuPen 2, automatyczny wstrzykiwacz do insuliny, bordowy - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
GensuPen 2, automatyczny wstrzykiwacz do insuliny, bordowy
66,99 zł
1 - 8 z 8 produktów

Bioton – innowacyjne suplementy diety i wyroby medyczne dla diabetyków (i nie tylko)

Firma Bioton rozpoczęła działalność na rynku polskim w 1989 roku. Specjalizuje się w produkcji m.in. suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia medycznego, kosmetyków i wyrobów medycznych skierowanych przede wszystkim do osób chorych na cukrzycę. W 2005 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2013 roku otwarto nowoczesny zakład biotechnologii, w którym powstają zaawansowane technologicznie preparat dla diabetyków. Obecnie produkty Bioton są dostępne w ponad 20 krajach na kilku kontynentach m.in. w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Insulina wykorzystywana w produktach leczniczych Bioton powstaje w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Jednym z najważniejszych priorytetów firmy jest bezpieczeństwo pacjentów. Dlatego firma przestrzega najwyższych standardów produkcji, spełniając wymagania Dobrej Praktyki Wytwarzania. Firma stawia na innowacje technologiczne, inwestując w prace badawczo-rozwojowe, których celem jest wypracowanie jeszcze skuteczniejszych rozwiązań w leczeniu cukrzycy i innych chorób. Bioton aktywnie działa na rzecz ekologii. Sukcesywnie ogranicza wpływ produkcji na środowisko naturalne i promuje zachowania proekologiczne wśród swoich pracowników.

Cukrzyca jako jedna z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych

Cukrzyca typu 2 jest wynikiem szybkiego rozwoju cywilizacyjnego, który wpływa m.in. na zmianę trybu życia i nawyków żywieniowych. Szacuje się, że w Polsce ta dolegliwość może dotyczyć nawet kilku milionów osób. Nieleczona cukrzyca może prowadzić do wielu groźnych powikłań takich jak retinopatia, nefropatia czy neuropatia cukrzycowa. Wiele osób nie jest świadomych zagrożenia i dowiaduje się o tym, że choruje na cukrzycę dopiero wtedy, gdy dochodzi do niewydolności pracy serca, mózgu, nerek lub innych narządów. Osoby chore na cukrzycę typu 1 (cukrzyca insulinozależna) lub 2 (cukrzyca insulinoniezależna) muszą kontrolować poziom glukozy we krwi za pomocą glukometru. Firma Bioton specjalizuje się w produkcji wyrobów medycznych dla diabetyków, w tym pasków testowych do glukometrów, które pozwalają na pomiar stężenia glukozy we krwi.

Innowacyjne suplementy diety Bioton dla diabetyków

Bioton jest także producentem wysokiej jakości suplementów diety. W Gemini znajdziesz również wysokiej jakości preparaty zawierające witaminy C, E, B6, B12, D oraz minerały takie jak selen, cynk, kwas foliowy czy niacyna. Produkty Bioton są przeznaczone dla osób, które zmagają się z niedoborem składników odżywczych.

Kosmetyki do stóp dla osób chorych na cukrzycę

Osoby zmagające się z cukrzycą powinny szczególnie dbać o stopy. Oprócz zachowania odpowiedniej higieny ważne jest unikanie skaleczeń, noszenie odpowiedniego obuwia i natłuszczanie skóry za pomocą specjalistycznych produktów. Dobre rezultaty daje także masaż pobudzający ukrwienie stóp. W Gemini znajdziesz kremy do stóp, które zawierają substancje zmiękczające, nawilżające i zapobiegające wysuszeniu skóry takie jak mocznik czy witamina E.

Produkty Bioton w Gemini

Osoby chorujące na cukrzycę powinny w szczególny sposób zadbać o swoje zdrowie. Suplementy diety, a także kosmetyki i wyroby medyczne dla diabetyków (i nie tylko) zamówisz szybko i bezpiecznie online.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo