Poradnik
C.O.C. Farmaceutici Srl

C.O.C. FARMACEUTICI SRL

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Luxidropin Baby & Junior, krople do oczu dla dzieci, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Luxidropin Baby & Junior, krople do oczu dla dzieci, 10 ml
25,99 zł
Luxidropin Nasal Baby & Junior, izotoniczny spray do nosa, po 6 miesiącu życia, 20 ml  - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Luxidropin Nasal Baby & Junior, izotoniczny spray do nosa, po 6 miesiącu życia, 20 ml
19,45 zł
1 - 2 z 2 produktów

Producent C.O.C. Farmaceutici SRL

C.O.C. Farmaceutici SRL, wraz z drugą firmą — Tubilux Pharma, jest częścią organizacji produkcji kontraktowej Content Group, która zajmuje się wytwarzaniem wyrobów medycznych, kosmetyków, produktów dermatologicznych, otologicznych i farmaceutyków. Klientami przedsiębiorstwa są zarówno międzynarodowe koncerny, jak i małe oraz średnie firmy farmaceutyczne i kosmetyczne.

Włoski producent COC Farmaceutici SRL

C.O.C. Farmaceutici SRL została założona w 1990 roku w Sant'Agata Bolognese pod nazwą Chemical Organic Compound. Udział w przedsiębiorstwie posiada firma Lameplast — producent opakowań z tworzyw sztucznych dla sektorów farmaceutycznego i kosmetycznego.

W roku 2002 firma otworzyła drugi zakład w Rovereto (Modena), gdzie rozpoczęła produkcję kosmetyków oraz produktów do higieny osobistej. Był to dla przedsiębiorstwa okres wzmożonego rozwoju, inwestycji w badania i specjalizacji w różnych obszarach działalności.

C.O.C. Farmaceutici SRL została przejęta wraz z Lameplast przez fundusz private equity Aksia Group SGR. Był to krok ku zapewnieniu stałego rozwoju na globalnym rynku, realizacji wizji i wartości firmy. Następnie, w 2020 roku spółki połączyły siły i działają obecnie jako organizacja produkcji kontraktowej.

Firma farmaceutyczna posiada licencję Włoskiej Agencji Leków (AIFA) na produkcję płynów niskoobjętościowych oraz produktów półstałych i liofilizatów. Specjalizuje się w produkcji kontraktowej zgodnie z wytycznymi EudraLex, Good Manufacturing Practice (GMP). System zarządzania zakładami jest zgodny z normą ISO 13485:2016 dla wyrobów medycznych oraz normą ISO 22716:2007 GMP dla kosmetyków.

Producent C.O.C. Farmaceutici wytwarza asortyment dla wielu firm z branży okulistycznej, które następnie dystrybuowane są do różnych państw na świecie. Jest to możliwe dzięki atestom, które firma uzyskała z wielu krajów pozaeuropejskich, aby zachować zgodność wyrobów farmaceutycznych i medycznych z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Misją firmy jest pomoc pacjentom w poprawie stanu zdrowia poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych produktów. Przedsiębiorstwo stawia na rozwój pracowników, wprowadzanie usprawnień technologicznych w proces produkcji oraz zaangażowanie w sprawy gospodarcze, środowiskowe i społeczne. Zespół pracowników dzieli się wiedzą i informacjami między sobą, co przyczynia się do poprawy jakości współpracy.

Krople do oczu C.O.C. Farmaceutici

W asortymencie Gemini dostępne są krople do oczu C.O.C. Farmaceutici, dostępne w kilku wersjach, dla różnych problemów z narządem wzroku.

Luxidropin to krople z 0,5% roztworem karmelozy. Substancja ta ma nawilżać powierzchnię oka i chronić przed podrażnieniami. Krople do oczu Luxidropin można stosować do łagodzenia objawów suchych oczu, takich jak pieczenie, świąd czy uczucie ciała obcego. Mają niwelować suchość oczu, spowodowaną np. rzadkim mruganiem, siedzeniem przed komputerem, przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Krople do oczu Luxidropin Forte mają przynieść ulgę w stanach suchego oka, związanych między innymi z rzadkim mruganiem, używaniem komputera czy przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach. Luxidropin Forte zawierają 1% karmelozy, które wykazuje właściwości nawilżające i ochronne. Krople do oczu mają łagodzić objawy pieczenia i świądu.

Krople Luxidropin Rosal to wyrób medyczny do stosowania w przypadku alergii lub innych dolegliwości, spowodowanych przez mechaniczne podrażnienie lub stres środowiskowy. Zawarte w nich kwas rozmarynowy, alantoina oraz witamina B12 wykazuje działanie antyoksydacyjne, oraz łagodzi i koi podrażnienia. Ponadto, znajdują się w nich kwas hialuronowy i gliceryna – substancje powlekające i nawilżające powierzchnię oka. Krople można stosować do łagodzenia objawów zespołu suchego oka, objawów swędzenia, pieczenia, uczucia ciała obcego, zaczerwienienia, a także objawów sezonowego alergicznego zapalenia spojówek.

Marki producenta C.O.C. FARMACEUTICI SRL
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo