Poradnik
Deep Pharma

DEEP PHARMA

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Karnosil Acnohelp, żel z jonami srebra i karnozyną, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Karnosil Acnohelp, żel z jonami srebra i karnozyną, 50 ml
20,49 zł
FemiControl Forte, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
FemiControl Forte, 60 kapsułek
19,49 zł
Karnosil hydro-żel naprawczy, z jonami srebra i karnozyną, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Karnosil hydro-żel naprawczy, z jonami srebra i karnozyną, 100 ml
21,49 zł
Deep Pharma Promeno Forte, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Deep Pharma Promeno Forte, 30 kapsułek
27,49 zł
Karnosil Emolient naprawczo-kojący z jonami srebra i karnozyną, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Karnosil Emolient naprawczo-kojący z jonami srebra i karnozyną, 200 ml
22,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Deep Pharma – farmaceutyki dla dzieci i dorosłych

Deep Pharma to polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne, producent suplementów diety, wyrobów leczniczych i kosmetyków. W ofercie Gemini dostępne są ich produkty w postaci syropów, żeli i kapsułek.

Poznaj polską firmę farmaceutyczną Deep Pharma

Firmę Deep Pharma Sp. z o.o. tworzą specjaliści związani od lat z branżą farmaceutyczną i środowiskiem klinicznym oraz naukowym. Misją przedsiębiorstwa jest produkcja wyrobów, dostosowanych do potrzeb konsumentów. W procesie tworzenia produktów firma opiera się na najnowszych badaniach naukowych. Poszukuje innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych, które mogą pozytywnie wpłynąć na jakość życia i stan zdrowia. Jak podkreśla producent, w składzie preparatów znajdują się składniki wysokiej jakości, co ma zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.

Na przestrzeni lat produkty Deep Pharma zostały nagrodzone wyróżnieniami, takimi jak: Odkrycie Roku 2018 w plebiscycie Laur Konsumenta za Promeno Forte, Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma – Odkrycie Roku za preparat Karnosil, wyróżnienie dla Melatonina Fast przyznane przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna.

Deep Pharma farmaceutyki przeznaczone są dla osób z problemami zdrowotnymi w postaci nietrzymania moczu, problemów z zasypianiem, kaszlu, ran i skaleczeń, a także dla kobiet w okresie menopauzy.

Produkty Deep Pharma

W ofercie Gemini znajduje się m.in. Karnosil–kosmetyk, który ma przyspieszyć regenerację skóry. Tworzy okluzyjną warstwę, która ma hamować parowanie wody i minimalizować jej utratę przez skórę. W formule kosmetyku znajdują się jony srebra i karnozyny, odpowiedzialne za ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zawarty w preparacie d-panthenol i alantoina mają redukować swędzenie, podrażnienia, przynosić ukojenie i regenerować skórę. Produkt może być stosowany na skaleczenia, rany, otarcia, poparzenia i odleżyny.

Dla osób, które zmagają się z problemem trądziku, krost, grudek i łojotoku dedykowany jest Karnosil Acnohelp, który – oprócz jonów srebra i karnozyny – zawiera w składzie kompleks Acnohelp. Produkt ma wspomagać redukcję zmian skórnych, normalizować pracę gruczołów łojowych i przyspieszać regenerację skóry.

Rozwiązaniem problemów intymnych może być Karnosil Intim – żel z kwasem hialuronowym, którego zadaniem jest ochrona błony śluzowej pochwy. Dzięki zawartości karbomeru produkt pozwala utrzymać optymalne pH, a ponadto — ma wspierać procesy regeneracyjne.

W asortymencie Gemini znajduje się Femi Control Forte w formie kapsułek, dla osób cierpiących na problem z nietrzymaniem moczu, związanym np. z osłabieniem lub uszkodzeniem mięśni dna miednicy. Produkt zawiera w składzie ekstrakt z dyni – źródło fitoestrogenów i adenozyny. Dodatek witaminy D ma wspomagać prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Dla kobiet, które przechodzą okres menopauzy, dedykowany jest Promeno Forte ze standaryzowanym ekstraktem z czerwonej koniczyny z izoflawonoidami, czyli roślinnymi estrogenami. Produkt ma wspomóc osiągnięcie spokoju  i komfortu, a także wesprzeć w problemach w postaci uderzeń gorąca, niepokoju, pocenia się. W składzie Promeno Forte znajduje się wapń i witamina D, które wykazują właściwości wzmacniające kości i zęby, a także witaminę B6, która pomaga w redukcji uczucia zmęczenia i w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo