Kategorie

FENJAL

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Fenjal, dezodorant Sensitive w kulce, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Fenjal, dezodorant Sensitive w kulce, 50 ml

14,99 zł
Fenjal Classic, kremowy olejek do kąpieli, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Fenjal Classic, kremowy olejek do kąpieli, 200 ml

24,49 zł
Fenjal, dezodorant Sensitive w sprayu, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Fenjal, dezodorant Sensitive w sprayu, 150 ml

15,59 zł
Fenjal, dezodorant Vitality w sprayu, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Fenjal, dezodorant Vitality w sprayu, 150 ml

13,99 zł

Producent Fenjal

Fenjal jest szwajcarskim producentem kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała. W aptece internetowej Gemini znajdują się obecnie dezodoranty oraz olejki do kąpieli szwajcarskiego producenta. Zapoznaj się z informacjami na temat producenta kosmetyków Fenjal oraz jego produktów, które są dostępne w naszej ofercie, i wybierz coś dla siebie.

Poznaj producenta Fenjal

Pierwsze produkty, które ukazały się pod znakiem towarowym Fenjal, zostały wyprodukowane w 1962 roku. W tworzenie firmy zaangażowano ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry, dzięki którym udało się opracować szereg kosmetyków, zawierających w swoim składzie naturalne składniki. Celem stosowania kosmetyków jest poprawa kondycji i wyglądu skóry.

Początków firmy można jednak dopatrywać się w roku 1899, kiedy w szwajcarskiej Bazylei powstała apteka Doetsch Grether. To ona na przestrzeni lat zaczęła poszerzać swoją działalność o produkcję farmaceutyków i kosmetyków, czego efektem było wytworzenie w 1962 olejku do kąpieli sygnowanego znakiem towarowym Fenjal.

Fenjal – pielęgnacja ciała

Kosmetyki Fenjal w głównej mierze zawierają w swoim składzie ingrediencje pochodzenia naturalnego – należą do nich m.in. olejek z pestek winogron, który zawiera będącą naturalnym antyoksydantem witaminę E, a ponadto składniki pochodzące z takich roślin, jak wanilia, sosna czy różna. W ich produkcji wykorzystuje się również olejek sojowy.

Bezpieczeństwo produktów Fenjal

Producent utrzymuje, że w swoim składzie kosmetyki Fenjal nie zawierają salicylany, parabenów ani drobin mikroplastiku. To wszystko ma sprawiać, że produkty firmy charakteryzują się łagodnymi recepturami i pozostają bezpieczne dla wrażliwych rodzajów skóry, nie wywołując podrażnień.

Dbałość o środowisko naturalne

Producent przykłada wagę do tego, by jego działalność miała ograniczony wpływ na przyrodę. Dlatego też swoje produkty zamyka wyłącznie w opakowaniach, które nadają się do ponownego przetworzenia. W ten sposób chce redukować ilość odpadów, które trafiają bezpośrednio do środowiska naturalnego i nie mogą zostać ponownie wykorzystane.

Kosmetyki Fenjal serii Classic w ofercie apteki internetowej Gemini

W naszej aptece dostępny jest klasyczny olejek do kąpieli Creme Oldbad. Został on opracowany z 82% olejku z soi, którego działanie przyczynia się do wygładzenia i zmiękczenia skóry, a także pomaga zachować wilgoć w niej. Kosmetyk ten jest właśnie pierwszym produktem, który w 1962 roku pojawił się na rynku pod znakiem towarowym Fenjal. Olejek do kąpieli może być wykorzystywany jako kuracja SPA 2-3 razy w tygodniu.

Fenjal – kosmetyki linii Intnesive dostępne w ofercie Gemini

Z serii Fenjal Intensive możesz znaleźć u nas dezodorant w kulce, który przeznaczony jest do ochrony skóry pod pachami przed nadmiernym poceniem. Dedykowany jest do skóry wrażliwej, jednak należy unikać stosowania na skórę podrażnioną lub uszkodzoną. Dzięki temu, że nie zawiera alkoholu ani konserwantów i sztucznych barwników, ma nie podrażniać wrażliwych miejsc pod pachami.

Dezodoranty Fenjal Sensitive

Dezodorant w kulce i antyperspirant w aerozolu z serii Fenjal Sensitive zawierają alantoinę, która wykazuje działanie łagodzące, dzięki czemu produkty te mogą być stosowane na skórze wrażliwej. Brak alkoholu w recepturze pozwala na komfortowe używanie dezodorantów Fenjal Sensitive także po goleniu lub depilacji.

Produkty Fenjal linii Vitality

Dezodorant z tej linii, który również przeznaczony jest do ochrony przed poceniem się, zawiera w swoim składzie alantoninę (działanie łagodzące), witaminę E (naturalny antyoksydant) – dzięki tym składnikom dezodorant jest odpowiedni dla wrażliwej skóry.

Filtry

Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego