Poradnik
Filofarm

FILOFARM

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Aspargin 17 mg + 54 mg, 75 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Aspargin 17 mg + 54 mg, 75 tabletek
11,49 zł
Aspargin 17 mg + 54 mg, 50 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Aspargin 17 mg + 54 mg, 50 tabletek
9,19 zł
Filomag B6 40 mg + 5 mg, 75 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Filomag B6 40 mg + 5 mg, 75 tabletek
11,79 zł
Filomag B6 40 mg + 5 mg, 50 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Filomag B6 40 mg + 5 mg, 50 tabletek
8,13 zł
1 - 4 z 4 produktów

Producent Filofarm

Filofarm to polska firma farmaceutyczna, producent leków i suplementów diety, który w swoim portfolio posiada ponad 30 pozycji. W ofercie Gemini znajdują się preparaty w postaci tabletek i kapsułek.

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Filofarm w Bydgoszczy

Firma farmaceutyczna Filofarm rozpoczęła swoją działalność w Bydgoszczy, w 1947 roku. Przedsiębiorstwo kilkukrotnie zmieniało nazwę w konsekwencji zmian i połączeń z innymi firmami. Ostatecznie zyskała miano: Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Filofarm. Fuzje i przekształcenia, które miały miejsce w następnych latach dały organizacji możliwość zwiększenia kapitału i możliwości produkcyjnych. Dzięki tym wydarzeniom w 1958 roku do sprzedaży trafiły pierwsze wyroby lecznicze z alkaloidem sporyszu.

W 1968 roku organizacja połączyła się z Pomorską Wytwórnią Chemiczną, co wpłynęło na jej szybki rozwój. W tym samym roku firma wprowadziła lek o nazwie Aspargin, produkowany początkowo z asparaginy z kiełków roślin motylkowych, a następnie z soli magnezowej i potasowej.

Nowa sytuacja gospodarcza w latach dziewięćdziesiątych przyniosła spółdzielni wiele zmian. Pozwoliła m.in. na modernizację i zakup nowego sprzętu, który pomógł firmie dostosować się do oczekiwań rynku.

Przedsiębiorstwo działa na rynku farmaceutycznym od 70 lat. Wysokiej jakości produkty oraz nowatorskie podejście do biznesu sprawiło, że firma szybko zdobyła zaufanie farmaceutów. Długoletnią obecność na rynku farmaceutycznym organizacja zawdzięcza doświadczeniu, kadrze naukowej oraz nastawieniu na nieustanny rozwój. Filofarm Bydgoszcz pragnie sprostać wymogom rynku, pacjentów i lekarzy – inwestuje w nowe technologie, które umożliwiają optymalizację produkcji i poszukiwanie innowacyjnych standardów leczenia.

Jak deklaruje właściciel – produkty firmy spełniają wymogi jakościowe, które obowiązują w Polsce i za granicą. Jakość pozyskiwanych surowców oraz standardy produkcji są szczegółowo sprawdzane przez specjalistów.

Leki i suplementy diety Filofarm

W asortymencie Gemini dostępne są leki OTC i suplementy diety w tabletkach i kapsułkach.

Filomag B6 to lek zawierający związek magnezu (asparaginian) i witaminę B6. Magnez to wsparcie dla organizmu w stanie osłabienia i zmęczenia. Jest składnikiem niezbędnym do prawidłowej pracy układu nerwowego. Dodatek witaminy B6 przyczynia się do lepszego wchłaniania magnezu z przewodu pokarmowego – ułatwia jego transport do wnętrza komórek i pomaga utrzymać jego właściwe stężenie wewnątrz nich.

Aspargin to produkt przeznaczony do uzupełniania niedoborów potasu i magnezu w organizmie. Zawiera w składzie sole: magnezową i potasową kwasu asparaginowego, które wpływają na utrzymanie potasu i magnezu na odpowiednim poziomie.

W Gemini znajduje się również Silimax – lek do stosowania w dolegliwościach po ostrych i przewlekłych chorobach wątroby. Zawiera substancję czynną w postaci sylimaryny – wyciągu z owocu ostropestu, który zawiera pochodne flawonu. Sylimaryna ułatwia stabilizację błon komórek wątrobowych i chroni organ przed działaniem substancji toksycznych.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo