Poradnik
Green People

GREEN PEOPLE

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Producent Green People

Green People to producent kosmetyków naturalnych, który znany jest głównie w Wielkiej Brytanii – to właśnie stąd wywodzi się firma. W asortymencie Gemini dostępne są produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Na wirtualnej półce znajdują się m.in. kremy żele do mycia i wiele innych.

Firma Green People rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Stworzyła ją Charlotte Vohtz, której córka chorowała na atopowe zapalenie skóry. Charlotte odkryła, że problemy skórne córki pogłębiają się w momencie, gdy używa ona produktów do higieny osobistej i środki czystości, w których składzie znajdują się silne chemiczne składniki. Zauważyła, że ich nagromadzenie powodowało pogorszenie się stanu skóry.

Charlotte postanowiła zrezygnować z używania produktów sklepowych. Wprowadziła do użytku domowego preparat, który stworzyła samodzielnie, z naturalnych półproduktów. Jak twierdzi, od tamtego momentu stan zdrowia jej dziecka poprawił się. Charlotte Vohtz postanowiła podzielić się doświadczeniem z innymi ludźmi.

Brytyjski producent Green People

Green People to produkty naturalne, do ich wykonania wykorzystuje się składniki pochodzące z ekologicznych plantacji. Wszystkie preparaty posiadają certyfikaty organizacji ekologicznych, takie jak EcoCert oraz Soil Association. Firmę docenił m.in. Natural Health Magazine, Ultimate Natural Beauty Bible i The Green Parent.

Czym wyróżnia się firma Green People? Kosmetyki organiczne nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie produkty określone są mianem cruelty-free. Jak deklaruje przedsiębiorstwo, jedną z zasad, którymi się kieruje, jest ograniczenie szkód wynikających z produkcji opakowań. Te, które są wykorzystywane – pochodzą w 90% z recyklingu, natomiast kosmetyki są biodegradowalne.

Poznaj ofertę Green People

Firma posiada w ofercie kosmetyki dla mężczyzn Green People for Men, dla nastolatków – Oy! Organic Young, dla dzieci – Organic Children oraz dla posiadaczy skóry wrażliwej - Organic Base. Dla osób po 35. roku życia skierowana jest linia kosmetyków anti-aging – Age Defy. To preparaty, które mają za zadanie walczyć z oznakami starzenia się.

Green People kosmetyki naturalne, dostępne w Gemini, przeznaczone są do użytku dla dzieci i dorosłych. W asortymencie znajdują się preparaty w postaci żeli i płynów do mycia, a także balsamów, kremów i mleczek.

W Gemini linia dziecięca Green People to m.in. produkty do mycia ciała w kilku wariantach zapachowych. Przeznaczone są dla osób ze skłonnością do łuszczycy i egzemy. Zarówno dla młodszych jak i starszych użytkowników kierowana jest seria produktów do opalania. Mleczka do ciała mają chronić przed promieniowaniem UVA i UVB. W zależności od produktu są wodoodporne i bezzapachowe.

Green People kosmetyki po opalaniu dedykowane są dla tych, którzy po wizycie na słońcu potrzebują efektu chłodzenia. Ich zadaniem jest przedłużenie opalenizny i utrzymanie nawilżenia skóry.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki